Hakan Çalhanoğlu Inter'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu Inter'de

Bu oyuncuyu hiçbir zaman beğenmedim, hep over-rated gibi geliyor. Acaba benim gibi düşünen var mı?
Goller ve asistler yaptigi surecte takima katkisi coktu. Onun oncesindeki izledigim donemlerde silik futbol oynadigini ve Milan taraftarinin son yili haric cok elestirdigini soylemistim (sanirim forumda da bunu yazmistim).

Hakan fiziksel olarak dusuk kalitede bir oyuncu. Diger taraftan ortalari ve sutlari cok kaliteli.

5 milyon Euro civarina istemezdim ama senelik 2-2.5 milyon Euro'ya forvet arkasi olarak gormek isterdim. Bunu soylemekle beraber bize gelmeyecegini de biliyordum. 32-33 yaslarinda buraya gelip, milyonlarca Euro goturup emekli olmak istedigi icin her kontrat surecinde Galatasaray ismini bir sekilde gundeme getiriyor.

Bunlara inanmamak lazim. Taraftar ve ulke olarak balik hafizaliyiz.

Ben Galatasaray taraftarıyım diyerek emekliliğini garanti almaya çalışan kurnaz sporcu. İhtiyacımız olduğu zaman gördük Galatasaraylılığını bir daha bu takımın ismini KULLANMA

Üst Alt