Hakan Çalhanoğlu: "Play-off'ta kim gelirse gelsin..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu: "Play-off'ta kim gelirse gelsin..."

FEWOKlPWYAMQB23

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde A Milli Takım deplasmanda Karadağ'ı 2-1 yendi. Hakan Çalhanoğlu, maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.

Hakan Çalhanoğlu: "Play-off'ta kim gelirse gelsin, iyi hazırlanmamız gerekiyor. Tabii ki kazanmak için hazırlanacağız."

Hakan Çalhanoğlu: "Hocamız bizi çok iyi hazırladı, burada zor maçlar olacağını biliyorduk. Direkt gitmeyi de istiyorduk, maalesef olmadı ama buna da mutluyuz."

Hakan Çalhanoğlu: "Hedefimiz Dünya Kupası."

Hakan Çalhanoğlu: "Kuntz bana 'Maçın en iyisisin. Sen bu takımın en önemli oyuncularından birisin, sakın dışarıdan gelen yorumları takma' dedi. Ben de böyle şeyler olabilir, sorumluluğu alabiliriz, tecrübeli oyuncularız' dedim. Öyle bir diyalogumuz geçti. Hocama teşekkür ederim."

Hakan Çalhanoğlu: "Hoca beni istediğim pozisyonda, Inter'de oynadığım pozisyonda oynatıyor. Ön tarafı da gençler halledecek inşallah. Kerem, Abdüş, Halil." (Gülerek)

Portekizde kalite fiskiriyor, italya desen avrupa sampiyonu. Neye artistlik yapiyorsun. Boyle diyip diyip gaza getiyorsunuz milleti sonra poponuza baka baka donersiniz evinize.

Hakan Çalhanoğlu: "Hollanda-Norveç maçı bizi ilgilendirmiyordu, biz sadece kendi oyunumuza baktık ve play-off'a kaldığımız için mutluyuz."

Üst Alt