Haber - Hakan Çalhanoğlu: "Sorumluluk tabii ki benim üzerimde..." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Hakan Çalhanoğlu: "Sorumluluk tabii ki benim üzerimde..."

1694207626261.png

Hakan Çalhanoğlu: "Sorumluluk tabii ki benim üzerimde ama biz sonuna kadar mücadele ettik olmadı. Ermenistan'ı evimizde yenemiyorsak bazı şeyleri düzeltmemiz gerekiyor."

Hakan Çalhanoğlu: "Bahane bulmayıp şunu söylemek istiyorum, kötü bir zeminde oynadık."

Hakan Çalhanoğlu: "İtalya'dan geliyorum. Formdayım. Takımıma yardım etmeye çalışıyorum. Sonuçta berabere kalıyoruz. Üzülüyorum."

Hakan elinden geleni yaptı.

Ne yapmis renkdas ?

Sut mu cekmis mesela ? Asist denemesi dahi yok ki Kerem'in net 3 tane var. Ha kostu etti, topu aldi ama kalitesinin altinda isler yani en azindan beklentilerin. Yan pas, kisa/ara pas, vs.. Geriye cok gelmek zorunda kaldi tamam ama 3.bolge ve ceza sahasinda bir tane Cengiz'e tikledigi pas var ikinci yari baslarinda, baska da yok.

Ne yapmis renkdas ?

Sut mu cekmis mesela ? Asist denemesi dahi yok ki Kerem'in net 3 tane var. Ha kostu etti, topu aldi ama kalitesinin altinda isler yani en azindan beklentilerin. Yan pas, kisa/ara pas, vs.. Geriye cok gelmek zorunda kaldi tamam ama 3.bolge ve ceza sahasinda bir tane Cengiz'e tikledigi pas var ikinci yari baslarinda, baska da yok.
Yanında oynayanlar yanlız bıraktı bu yönden değerlendirmek lazım. Özellikle ilk yarıda güzel yönetti orta sahayı. Bu kadar ileri geri koşmak zorunda kalınca oyundan düştü. Bugün elinden geleni yaptığını düşünüyorum.

Ne yapmis renkdas ?

Hakan merihten daha geride oynadı neyin asistini versin? Ayrıca gol onun top kontrolü ve pasıyla başladı. Kuntz hiyari onu geriye gonderdi

Hocaya yazar. Orkun Hakan'ın yerinde, Hakan Orkun'un yerinde oynadı. Bu kuntz denen alman köylüsü bu topçuları tanımıyor yemin ederim. Kulüp takımında hangi mevkide hangi rolde oynadıklarını biliyorsa ne oluyum. Ayrıca ikisinin aynı anda sahada olması bile başlı başına abes. City miyiz biz ilkay ve de bruyne un aynı anda sahada olmasını kaldıracak 1 milyar euroluk takım değiliz biz.

Ya birak allasen, kac kez firsati olustu, yana oynayip duruyor. Diger konudan bagimsiz bunu soyluyorum yani geriye gelmesi buna bu kadar mecbur kalmasi baska bir konu
Kalender adamsın, maçın en özverili oynayan adamına laf atman üzücü. Sahada bir sürü eşek var ve en az eşeklik yapan Hakandi. Asıl sorun kenardaki katırda hatta.

Kalender adamsın, maçın en özverili oynayan adamına laf atman üzücü. Sahada bir sürü eşek var ve en az eşeklik yapan Hakandi. Asıl sorun kenardaki katırda hatta.

Kalenderim, Murat o degismez. Benim soylemek istedigim Turkiye A Milli Futbol Takimi'nin Kaptani ve 10 numarasi (hadi 8.5 diyelim) daha iyisini yapmali bu sadece bu mac icinde degil genel bir durum. Bu mac ozelinde de idare etti diyorum. Hakan, klup takimindaki potansiyeline yaklasamiyor soz konusu milli takim olunca.

Hoca'ya gelince, rezalet zaten. Hakan gibi adam var elinde, 6 numara gibi 5-6dk da bir defansin onune gelip top aliyor/istiyor. Bekler calismiyor, tercihler zaten hatali, top sende ama forvetin BAY... say say bitmez.

Üst Alt