Hakan Çalhanoğlu'ndan Galatasaray'a Transfer Sinyali! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu'ndan Galatasaray'a Transfer Sinyali!

Müller takım oyuncusu kalas adamın teki.
Ne oynadığı bile belli olmayan bir orta saha.

Hakan çok extra bir oyuncu.

Gscimbom mobil
Aktif futbolcular arasında beynini kullanan, en zeki futbolculardan birisi Müller. Bence Müller kadar sahada ne yaptığını bilen futbolcu yok denecek kadar az. Adam sahada adım atarken 3 adım sonrasını da düşünüp, hesaplıyor. Topsuz oyunda yaptığı hamleler, top ayağındayken oyunu okuması, saha dizilişini yönetmesi falan başka bir seviye. Hakan şu an çok iyi bir performans sergiliyor ama Müller ile çok farklı tarzda futbolcular. Öyle teknik kapasitesi olan bir adam değil zaten, topla özel meziyetleri olan birisi de değil ama beynini öyle bir kullanıyor ki onu farklı yapan şey de bu. Bayern'in hücumda en önemli futbolcusu. Onun oynadığı ve oynamadığı maçlarda Bayern ataklarının gelişimine bakın zaten bariz ortaya çıkıyor oyuna olan katkısı.
Bu arada Hakan konusunda düşüncenize karşı bir yorumum yok, sadece Müller ile ilgili yazdığınız görünce yazasım geldi. İyi geceler. ♥

Son düzenleme:
Bir Sneijder sever olarak, Hakan gelirse benzer etkiyi gosterebilir. Zira, Sneijder de prime doneminin sonlarinda dusus evresinin "henuz" baslarinda, birazda Inter'deki nali kriz sebebiyle bize gelmisti. Duz mantik bakiyorum, Sneijder dusus donemi yaklasik olarak suan Hakan'in iyi bir donemi olsa benzer katkiyi alabiliriz kendisinen en azindan bir 3-4 sezon kadar. Bildigim kadariyla 2.5-3m euro gibi bir net kazanci var. Muslera bandindan yedirilebilir bir 4 yillik kontrata ikna edilebilir. Benim en buyuk korkum, Turk oyuncularin, Almanya altyapisi olmus olsada benimsedigi bilinc.. Ornek; rizik reis.

aktif futbolcular arasinda en zekisi denmiş ama futbol zekası dediğin şey kısa boylularda daha fazla olur.

beyin ile ayaklar arasindaki mesafe arttıkça komutların iletim süresi uzar. bu kural evrenseldir pele falanda kabul etti.

hakanin boyu 1.78 miş boy size tanidik geldi mi biraz zihninizi zorlayın evet mesutta benzer boyda 1.80 bu tarz oyuncular 30 yasindan sonra beyin, ayak iletişimi iyi geriler. bize kısa bir 10 numara lazım (hagi, sneijder gibi)

aktif futbolcular arasinda en zekisi denmiş ama futbol zekası dediğin şey kısa boylularda daha fazla olur.

beyin ile ayaklar arasindaki mesafe arttıkça komutların iletim süresi uzar. bu kural evrenseldir pele falanda kabul etti.

hakanin boyu 1.78 miş boy size tanidik geldi mi biraz zihninizi zorlayın evet mesutta benzer boyda 1.80 bu tarz oyuncular 30 yasindan sonra beyin, ayak iletişimi iyi geriler. bize kısa bir 10 numara lazım (hagi, sneijder gibi)

1615537618960.png

İspanya'ya giden Pau Gomez giderdi bize Atalanta da çok iyidi ...

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için totem yapıyo yav :D Ne zaman Galatasaray'ı övse ve paylaşım yapsa kariyerinde vites yükseltiyo adam yav :D

Üst Alt