Hakan Şükür bombaladı!


Türkiye liginde en çok gol atan futbolcu... Galatasarayımız'ın lig ve Avrupa kupalarındaki en golcü ismi... Milli Takım formasıyla en çok gol atan futbolcu.... 1997 FIFA Dünya Gol Kralı ve ‘Bronz Ayakkabı'nın sahibi... Yani rekorların rekortmeni Hakan Şükür; Türk futbolunu, G.Saray'dan ayrılışını, kırgınlıklarını ve Cimbom'un bu sezonki performansını HABERTÜRK'e anlattı. İşte Hakan Şükür hakkında bilinmeyenler:-AHİRETTEKİ RÖVANŞI BEKLİYORUM-İnanç da iyi bir motivasyondur'“Herkes aynı şekilde düşünmek zorunda değil. Ancak herkes birbirine gerekli saygıyı da göstermeli. İnanç da sonunda iyi bir motivasyondur, belki arkanıza aldığınız bir rüzgardır. Bunlar bile zamanında kamuoyuna çok daha bir farklı şekilde yansıtıldı. Fettullah Gülen'i ise kızlarımla Orlando'ya gittiğim dönemde ziyaret ettim.”Türkiye'de yönetici yetişmiyor'

O gün, o şartlarda bu teklif kime yapılsa kabul ederdi. Kısa süreceği belliydi. Çünkü Bülent de bazı şeyleri ona söylendiği gibi yapamazdı. Aynı teklif bana gelse, ‘G.Saray çağırdı' der, kabul ederdim. Ülkemizde oyuncu, hakem yetişiyor ama yönetici yetişmiyor. Geçen yıl G.Saray 5. oldu ama arşivlerde eleştirel bir tablo yok. Ya Bülent gönderilecekti ya da transferle gündem değiştirildi. Bu da G.Saray'a zarar verdi.”Siz, Bülent Korkmaz ve Hasan Şaş'a jübile yapılmaması, oyuncuların Florya'dan küs ayrılması bir alışkanlık halini mi aldı?

Biz hiçbirimiz G.Saray'ın tapulu malı, Florya'nın demirbaşı değiliz. Elbette bir gün ayrılacaktık. Ama ayrılma sürecinde stratejik planlar, kamuoyunu yanlış yönlendirmeler oldu. Güçlü gördükleri, kolay gönderemeyeceklerini bildikleri için yanlış haberler üretildi. G.Saray'ın şu anki yönetim yapısına bakınca bunu rahatça görebilirsiniz.Ayrılık sürecinizde neler yaşandı?

Ayrılacağımı söylemiştim. Sonra “Sen ayrılamazsın, ona biz karar veririz” havası yaratıldı. Bu da Metin Oktay'dan sonra camiaya 2. bir ismin mal olmasını engellemek içindi. Çünkü G.Saray camiası 2. bir Metin Oktay'ı kaldıramazdı. Samimiyetsiz bir dönem yaşanıyor, beraberken birbirinin yüzüne gülünüyor, yöneticiler gittikten sonra arkasından konuşuluyor. İnsani tavırların az olduğu bir süreç.Adnan Polat, sizi futbol okulunun başına düşündüğünü açıkladı. Neden kabul etmediniz?


Böyle teklifleri samimi bulmuyorum. Bir yandan strateji uygulayıp ardından “Heykel” diyeceksiniz. G.Saray'a heykelim dikilsin diye gelmedim. Bu heykelin yapılması, adımın verilmesi beni ezer. Böyle şeylere hiç talip olmadım. Hiçbir şey olmamayı kabul etmiş bir Hakan'ım. En büyük güç de bu. Hiçbir yere bağlanmadan yaşamak...Futbolu bırakırken bu süreçte sizi en üzen şey ne oldu?

Kendi isteğimle olsa, belki futbolu daha önce bırakacaktım. Onların isteğiyle bırakmış olmak üzdü. Bir de içten vurulmak. Başarılarınızı kıskanan, isminizin camiayı aştığını düşünenler kabul edemedi. Tarihimizde içten vurulmalar çok var, herhalde büyüklerimiz çok tarih okumuş. Bunları yapanların duygusuz olduğuna, kalbinin, inancının olmadığına, başka kimseyi düşünmediğine inanıyorum. Yüksek yerlerdekilerin kendilerini görmesi zordur. O makamların şatafatı çoktur. Kendinizi görmek zordur, ne zaman ayrılırsınız, o zaman görürsünüz. Burada görmezseniz, ahirette görürsünüz. İşte ben oradaki karşılaşmayı sabırsızlıkla bekliyorum.-'ARDA TURAN SAKIN BAŞKANI DİNLEMESİN'-Arda'nın G.Saray'da kaptanlığa getirilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Adnan Polat “Arda'ya transfer teklifi yapan kulüp liginin ilk 5'i içinde değilse izin vermem” diyor. Bu yaklaşımı doğru mu?

Kaptanlığın yaşı yoktur. Arda konuşmaları ve davranışlarını kontrol edebilecek düzeye geldi ve bu sorumluluk duygusu ona verildi. Bunu kaldırabilir. Bazen zorlanacak. O dönemlerde “Yapamıyor” demek yanlış. İlginçtir, beni Torino'ya gönderen isim de Adnan Polat'tı. Ama Torino İtalya Ligi'nin ilk 5'inde değildi. Arda'ya tavsiyem, kariyer planlamasını kendisi yapsın.Arda'ya Lincoln'ün 10 numaralı forması da verildi. İlk günden beri sorun çıkartan Sambacı için ne düşünüyorsunuz?

Geç kalınmış bir karar. Bazı şeylerin önüne uzun zaman önce geçilebilirdi. Maddi ve manevi kayıplar oldu. Lincoln iyi bir insan ama futbol hevesi bitmiş, artık materyalist bakıyordu. Gitmediği deplasmanlar, oynamadığı maçlar ortada. Türk futbolcu, yabancının her şartta yanında olmasını bekler. Hagi, Taffarel ve Popescu gibi. Bunu görünce, ücreti 10 katı fazla da olsa rahatsız olmaz. Tersinde ise ücreti de batar, hareketleri de. Biz de onu oynatabilmek, moral vermek için çok fedakarlık yaptık. Aldığı araçtan gittiği mekanlara dek yardımcı olduk. Hep verdik ama karşılığında bir şey görmedik. Göz göre göre bir kayıp oldu.Takıma faydalı olmamasına karşın taraftarın Lincoln'ü sürekli desteklemesi, Galatasaray'ın motivasyonunu bozdu mu?

Bu zamanla dile de getirildi. Her şeyini veren bizler, işler kötü gidince camia ve taraftarımızca en ağır şekilde eleştirildik. Hiçbir şey yapmayan, hiçbir şey üretmeyen birinin, yaratılan sansasyon sayesinde bu kadar ilgi görmesi bazı arkadaşlarımın motivasyonunu bozdu.-'BİZİM UEFA KADROSU BU TAKIMI YENER'-Transferleri gündem değiştirme hamlesi olarak mı görüyorsunuz? Takım kayıpsız gidiyor, performansını nasıl buluyorsunuz?

Mart'ta kongre var. G.Saray başarılı olmak durumunda. Eğer transfer kendi başarınız için yapılmışsa, başarısız olur. Belki bugünü kurtarabilirsiniz, seçim kazanabilirsiniz. Ama ben bundan sonraki sürecin G.Saray için zor olacağını düşünüyorum. Taraftar gibi cevap verirsem, takım çok iyi. Hatta UEFA Kupası'nı kazanan kadrodan bile iyi. O kadro, “5. bile olamaz” denilen, dibe vurmuş ama dipten sonra 4 yıl şampiyon olan, UEFA Kupası kazanan bir kadroydu. “O kadro mu, bu kadro mu?” derseniz, vitrin olarak bu kadro daha iyi. Ama kazanılmış başarı üzerinden ve o başarıların nasıl kazanıldığını konuşursak, tabii ki UEFA kadrosu. 2 takımı bugün karşılaştırın, maç yaptırın, bugünkü kadro yenemez.-‘MİLLİ TAKIM'IN ŞANSI ÇOK AZ'-Bosna yenilgisi sonrası Milli Takım'ın 2010 Dünya Kupası finallerine katılma şansı nedir?

Çok az. Kendi elimizle avantajı rakiplere verdik. Grupta durumu onların performansı belirleyecek. Yine de her şey olabilir. Bosna ile kıyaslayınca, kadro kalitesi itibarıyla Dünya Kupası'na gitmeyi hak eden biz olsak da futbol mücadele edenin, kendisini daha çok verenin kazandığı bir spor. Milli Takım'ın handikapı, bazı maçları birkaç oyuncunun kişisel performansıyla kazanması. Emre ve Arda'nın fiziksel yapıları da bunda etkili oluyor. Yoklukları mutlaka hissedilecektir.

GAZETE HABERTÜRK / SİMGE FISTIKOĞLU
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!bu bizden giden topçuların sürekli sürekli aynı şeylerle gündem yaratması insanı gıcık ediyor.tamam iyi futbolculardınız sizinle sevindik sizinle başarılı olduk ama herşeyin bir sonu olacaktı.bir kere söylersin kırgınım dersin belki ama sürekli sürekli aynı şey.diğer takımlar ne kadar vefalı sakat oyuncularına verdiği değer ne kadar herkes bir de onlara baksın.bizden gidenlerin böyle bir sounu var ve yeter artık, sürekli aynı şeyleri duymak takımı karalayıp kafa karıştırmak bizleri eskilere karşı soğutuyor.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Ne gerek var şimdi bu tür açıklamalara Hakan Şükür? Hem Demirbaş değiliz diyorsunuz hem de Demirbaş gibi hareket ediyorsunuz.Size bu taraftar zaten minnettar ama 2000 yılındaki kazanılan başarıların tekrarını istiyoruz...

Ama Medyaya konuşan 2000 yılı takımı Resmen yeni başarıların gelmemesi için dua ediyorsunuz...Korkmayın Unutulmazsınız yeni başarılarda...

Egolarınızı artık biraz indirin.

Biz cogu GSlı Metin Oktay'ı görmedik bile...Ama hala anıyoruz,unutmadık...Efsane olmak ,Metin Oktay olmak sadece sahada GS'ya sahip çıkmak değil,Saha dışında da O'nu yaşayıp,desteklemek ve korumaktadır...Sadece oynadığı dönem boyunca değil bütün hayatı boyunca...Hergün gazetelerde eski futbolcularımızın GS'a laf sokmasından sıkıldım...

Keşke sussalar ve bizlerde onları en güzel halleriyle hatırlasak...

Susmak zor olmasa gerek....
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Ne gerek var şimdi bu tür açıklamalara Hakan Şükür? Hem Demirbaş değiliz diyorsunuz hem de Demirbaş gibi hareket ediyorsunuz.Size bu taraftar zaten minnettar ama 2000 yılındaki kazanılan başarıların tekrarını istiyoruz...Ama Medyaya konuşan 2000 yılı takımı Resmen yeni başarıların gelmemesi için dua ediyorsunuz...Unutulmazsınız yeni başarılarda...Egolarınızı artık biraz indirin.Biz cogu GSlı Metin Oktay'ı görmedik bile...Ama hala anıyoruz,unutmadık...Efsane olmak ,Metin Oktay olmak sadece sahada GS'ya sahip çıkmak değil,Saha dışında da O'nu yaşayıp,desteklemek ve korumaktadır...Hergün gazetelerde eski futbolcularımızın GS'a laf sokmasından sıkıldım...

Keşke sussalar ve bizlerde onları en güzel halleriyle hatırlasak...

Susmak zor olmasa ....

aynen katılıyorum. bu insanlar inşallah başarılı olmasınlar gözüyle bakıyorlarsa şaşırmam gerçekten.şunu unutmasınlar Türkiye'de bu başarı tekrarlansada kupayı ilk kazanan getiren, sınırların olmadığını tüm Türkiye'ye gösteren onlardı zaten unutulmaları gibi bir durum söz konusu olamaz.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!aynen katılıyorum. bu insanlar inşallah başarılı olmasınlar gözüyle bakıyorlarsa şaşırmam gerçekten.şunu unutmasınlar Türkiye'de bu başarı tekrarlansada kupayı ilk kazanan getiren, sınırların olmadığını tüm Türkiye'ye gösteren onlardı zaten unutulmaları gibi bir durum söz konusu olamaz.Benim dikkat ettiğim şey özellikle iki Hakan'da da GS bir başarı rüzgarı arkasına alıp Avrupa'da atağa kalksa hemen böyle demeçler veriyor olmaları...Bu demeçlerden sonra taraftarın saygısını da kaybettiklerinin farkında olmaları lazım. Ben ilerde 2000 yılını anlatırken Hakan Şükür'den Kral diye bahsetmek isterken belki Kralcık diye bahsedicem...
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Eleştiriler Galatasaray' a değil. Yöneticilere(Hasan Şaş'a haberin mesajla verilmesi) ve taraftarın bakış açısına(Kalp krizi geçiren arda dururken ya da her maç canını dişine takarak oynayan sabri ve hasan şaş a küfürler edilirken, tribünlerin lincoln diye inlemesi). Tabii dersler çıkarılır, hatalı nokalar elbette vardır. Konuşsunlar problem değil ama hep aynı şeyler de söylenmesin kabak tadı verdi. Örneğin Hasan Şaş bir kere konuştu ondan da fazla birşey söylemedi. En çok;

"Taraftara bir mesajın var mı?

-Yok..."

diyaloğundan ötürü insanlar sindiremedi ve sinirlendi Hasan Şaş a. Ancak o bundan sonra hangi programa katıldıysa hep Galatasary ın araksında durdu. Son nokta da "Fenere gitseydim, ölürdüm. Ben doğuştan Galatasara lıyım. 4 katı para verdiler gitmedim" "Ben Galatasaray ı mahkemeye veremem, istesem de veremem, yalan yazılanlar" dedi ve bunun gibi neler neler. Sonra yensen yenilsen e katıldı. Orada da tüylerimizi diken diken eden, duygulandıran açıklamalar yaptı hep. Ama bunlar hiç bu platforma taşınmadı. Hala akıllarda "Hasan GS'yi mahkemeye verdi!" yalan haberi dolanıyor. Bülent Korkmaz ın ağzından tek kötü laf duymadım. Şimdi bu adamların hakkını yemeyelim. Ama Hakan Şükür bu işi fazla uzattı. Sürekli aynı konular. Hakan'ın böyle uzatması bizim yanlışlıklarımızı örtmemeli tabii. Bizde gerekli dersleri çıkarmalıyız.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Benim dikkat ettiğim şey özellikle iki Hakan'da da GS bir başarı rüzgarı arkasına alıp Avrupa'da atağa kalksa hemen böyle demeçler veriyor olmaları...Bu demeçlerden sonra taraftarın saygısını da kaybettiklerinin farkında olmaları lazım. Ben ilerde 2000 yılını anlatırken Hakan Şükür'den Kral diye bahsetmek isterken belki Kralcık diye bahsedicem...

şimdi bir de şöyle birşey var.hadi takıma kırgınlıkları varmış filan falan ama Arda'yı bu işe neden karıştırıp Adnan Polat'a karşı kışkırtırmış gibi konuşmalar yapıyorlar.art niyetliler demek istemiyorum eskiye saygımdan dolayı ama çok da iyi niyetli olduklarını söyleyemem.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Doğruları söylemiş içini dökmüş Hakan.Yaşananları kimse görmedi değil, sineye çekti çoğu.Belki transferle yaratılan hava ile taraftar mutlu edildi ama Hakan'ın da dediği gibi ciddi şekilde samimiyetsizlik söz konusu bencede.O zamanda söylemiştim bunları ve Hakan gibi bir insanda bunu gördü ve kendi için en doğru kararı verdi.Ve ardından yaşadığımız sezondaki büyük hayal kırıklığı.Şimdi rahatça içini dökebiliyorsa bu yapılan teklifi kabul etmemesidir.Belki o zaman suçlu olarak gösterilirdi biz yaptık ettik o kabul etmedi dendi, sonra Bülent geldi aynı şeklide davranıldı.Galatasaray kimsenin tapulu malı değil ama bu insanlarda Galatasaray'ın malı değil.Oynatıp kral ilan edip işini bitirdikten sonra hiçte hoş olmayan yollarla göndermek, bize yakışmamıştı.Fakat her defasında aynı şekilde davranıyosak o zaman bu işte bir sorun vardır, yaptığın işin ahlaki açıdan bir yetersizliği, bozukluğu vardır.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Medyanın Galatasaray'ın huzurunu bozma çabası.Şunu söyliyim Hakan ne istiyor belli değil. Her takım futbolcusunu yaşı yada zamanı geldiğinde gönderir. Ya da her futbolcu yaşı yada zamanı geldiğinde gider. Hakan'a ya da Bülent'e olan da budur. Kimi zaman kadro da köklü değişikliklere ihtiyaç duyulur.Bu camia sana heykelini dikmeyi teklif etmiş, ayrıldıktan sonra Galatasaray içinde çalışmayı teklif etmiş. Daha büyük hangi onur vardır bilmiyorum. Kaç futbolcunun heykeli dikildi sormak istiyorum.UEFA kupasını kazanan kadro ve bu günkü kadronun karşılaştırmasına gelince o noktada Hakana katılıyorum. UEFA kupasını kazanan kadro bu Galatasaray'ı evire çevire farklı yenerdi. Ama o kadronun başlangıcı, yani Rijkaard'ın ilk senesine denk gelen Fatih Terim'in ilk senesi de bu kadroya farklı yenilirdi. Keita, Arda, Elano, Baros'un karşısında Mert, Bülent, Sedat 3 lüsü. Şaka gibi... 4 sene sonra kıyaslamak lazım iki kadroyu.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Medyanın Galatasaray'ın huzurunu bozma çabası.Şunu söyliyim Hakan ne istiyor belli değil. Her takım futbolcusunu yaşı yada zamanı geldiğinde gönderir. Ya da her futbolcu yaşı yada zamanı geldiğinde gider. Hakan'a ya da Bülent'e olan da budur. Kimi zaman kadro da köklü değişikliklere ihtiyaç duyulur.Bu camia sana heykelini dikmeyi teklif etmiş, ayrıldıktan sonra Galatasaray içinde çalışmayı teklif etmiş. Daha büyük hangi onur vardır bilmiyorum. Kaç futbolcunun heykeli dikildi sormak istiyorum.UEFA kupasını kazanan kadro ve bu günkü kadronun karşılaştırmasına gelince o noktada Hakana katılıyorum. UEFA kupasını kazanan kadro bu Galatasaray'ı evire çevire farklı yenerdi. Ama o kadronun başlangıcı, yani Rijkaard'ın ilk senesine denk gelen Fatih Terim'in ilk senesi de bu kadroya farklı yenilirdi. Keita, Arda, Elano, Baros'un karşısında Mert, Bülent, Sedat 3 lüsü. Şaka gibi... 4 sene sonra kıyaslamak lazım iki kadroyu.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!hjn.jpg
[/URL] [/IMG]
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Bu adamı hiç bir zaman sevemdim. Ne futbolunu ne kendisini ne de konuşmmlarını. Hele bir de iğrenç esprileri vardı ki.

Galatasaray'dan gittiğinde sevinmiş, döndüğünde üzülmüştüm.Politikacılarımız koltuğa yapışır, ölene kadar gitmek bilmezler. Bu da politikacıların futbolcu versiyonu. Git kardeşim git. Efsane olacaksan zaten olursun. Ama olmamak için elinden geleni yapıyorsun. Sen kim, Metin Oktay kim.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!hakan sukur iste sende kraldin ama simdi acinacak haldesin uzuluyorum sana utanmadan o gunku kadronun bugunku kadroyu yenecegini soylemis o gunku kadro avrupada cok iyi isler yapti ama siz o iyi kadro kac tane bize sukru saracoglunda mac aldınız hakan efendi? obur dunyayı bizde dort gozle bekliyoruz umarim sorduklarim soruya cevap verebilirsin.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!hakan sukur iste sende kraldin ama simdi acinacak haldesin uzuluyorum sana utanmadan o gunku kadronun bugunku kadroyu yenecegini soylemis o gunku kadro avrupada cok iyi isler yapti ama siz o iyi kadro kac tane bize sukru saracoglunda mac aldınız hakan efendi? obur dunyayı bizde dort gozle bekliyoruz umarim sorduklarim soruya cevap verebilirsin.Soması ayıp temelleri 2 sene önce atılan bu kadro da Kadıköyde galibiyet alamadı...

Arkadaşlar açıklama yapıyor olabilir,kırgınlığı var kulube belli.Ama adam da haklı son senesinde herkez canını dişine taktı oynadı şampiyon olduk sene sono taraftar Lincoln Lincoln diye bağırdı.Genclerbirliğine gol atmasa olamazdık iyiki varsın Linvoln dedi vs vs...Bu konuda herkez suclu Yönetiminden taraftarına kadar...
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Bence Hakan Şükür 2007-2008 sezonundaki şampiyonlukta en büyük pay sahiplerinden biriydi.sadece attığı goller yada asistleri ilede değil,kallinin gidişinden sonra takımın bütünleşmesinde ve o müthiş sinerjinin yaratılmasında en önemli figürlerden biriydi.ki sahadaki performansıda karan ve nondadan kötü diildi.şampiyonluktan sonra a.polat ın "hakan şükürü kalli yollamak istedi ama biz izin vermedik"açıklamasına kalli ilginç bir şekilde cevap vermişti.kalli hakanı asıl yönetimin yollamak istediğini ama kendisinin ancak daha iyi bir forvet alırsanız kabul edebilirim dediğini söyledi.kalli hakanın yollanmak istenmesi sebebininde saha içinden dolayı değil başka sebeplerden dolayı olduğunu açıklamıştı.tabi hakan şükürün bu olanlardan sonra kırılmaması,üzülmemesi sizce mümkünmü?futbolda tabikide kimse ismiyle oynayamaz ve hiçkimse G.Saraydan büyük değildir.kim oynamayı hakediyorsa ister 18inde olsun,ister 35inde,oynamalıdır.hasan şaş,ümit karan,hakan ünsal gibi oyuncuların kırgın olmaları ve G.Sarayı vefasızlıkla suçlamaları çok saçma.çünkü ne karan nede hasan şaş oynadıkları oyunla kalmayı haketmiyorlardı.tıpkı emre aşık,ayhan gibi oyuncuların kalmayı ne kadar çok hakettikleri gibi.hakan şükür işte burada bence haksızlığa uğradı.1 sene daha rahatlıkla oynayabilirdi.ancaak hakan şükürde şunu bilmeli:G.Saray salt yönetim veya A.Polat demek diildir.G.Saray çok büyük bir camiadır ve Hakan bu camianın en önemli efsanelerinden,kahramanlarından biridir.tıpkı F.Terim,Cüneyt Tanman,Bülent Korkmaz,Hagi,Metin Oktay vb gibi.takım çok iyi giderken,camiada bir bahar havası eserken ortaya çıkıp hala kan davası gibi kin gütmenin,gereksiz açıklamalarla camiadaki yerini sarsmanın,taraftarların gönlündeki yerini zedelemenin bence hiç gereği yok.hakan şükür herzaman kral hakan şükür olarak gönlümüzde,hafızalarımızda kalacak ancak bu açıklamalarına devam edersen malesef tıpkı küçük hakan gibi bu taraftarın dalga geçtiği,nefretle andığı bir insan olabilirsin.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Futbolda dün yok bugün var yaşlandıysanız allahın oğlu olsanız kapıyı gösterirler.Guardiolaya da barca kapıyı göstermişti ama guardiolanın gıkı çıkmadı şimdi nerede?Huzur kaçırmanın anlamı yok büyük başkan adnan polata bu taraftar hep destek olacak.
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!Sürekli aynı muhabbetlerin dönüp durması haklı olsa bile ilgili adamı haksızlığa doğru götürür ve doğruları, papağanlıktan dolayı yanlış olmaya başlar. Bazı söylemleri tabii ki doğrudur, bunları bizler de görebiliyorduk onlarla beraber yaşamasak bile. Ama Hakan Şükür sürekli aynı konuları kara kara illallah dedirtecek duruma getirdi.Dayımın çok güzel bir sözü vardır."Oğlum, kurumuş b*ka dokunmayacaksın. Eğer üzerini biraz kaşırsan kokmaya başlar."
 
Cevap: Hakan Şükür bombaladı!GS Düşmanları GS'ı karıştırmanın en kolay yolunun eski oyunculara çanak sorular sorup sonuç almak olduğunu biliyor.Yani bizi içten yıkmaya çalışıyorlar.H.Şükür'ün bu söyledikleri tabiki üzücü ama biraz da medyanın gazı var burada.
 
Üst Alt