Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur" - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür: "Futbolda vefa yoktur"

Cevap: Hakan Şükür: "Fenerbahçe şampiyon olur"

Arda nın bu genç yaşta kaptan olması bir bakıma Hakan Şükür ün Galatasarayımız da kaptan olma yaşından önce olması dokunmuş gibi hissediyorum...

Haka Şükürün son yıllarda bir rekor sevdasında olması bende bu düşünceyi uyandırdı.

Hakan Şükür her zaman kalbimizde tamam da bence artık ne dediğini kendide bilmiyor daha geçen hafta Galatasaray zirveye oturur diyen kendisi değilmiydi yapma Hakan bunları yakışmıyor sana feneV medyasına uymak.

Arda nın bu genç yaşta kaptan olması bir bakıma Hakan Şükür ün Galatasarayımız da kaptan olma yaşından önce olması dokunmuş gibi hissediyorum...

Haka Şükürün son yıllarda bir rekor sevdasında olması bende bu düşünceyi uyandırdı.

Sanmıyorum Arda'nın tam A takıma alışma sürecinde Hakan'ın büyük katkıları vardır.Hem Hakan gerçek bir Galatasaray'lı.Galatasaray'ın menfaatine olan herşey onunda hoşuna gitmektedir diye düşünüyorum.

Yorumuna gelince Hakan'ın..Bence doğal.Elano gelse de Fener'in hala geçen seneden kalma oturmuş bir takımı var.D.Santos ve Cristian ı çok iyi bir transfer olarak gördüm.Tabi zaman gösterecek Şampiyonu.

oynamaya devam etmek istemesine rağmen devam ettirilmemesi (ki bura onun babasın klubu değildir yerine baros gelmiştir) onun bu sözleri söylemesine yol açıyor, çok yazık

efsane olmus futbolcuların sık sık demec vermesi , her defasında eski defterleri açması hoş degil.jubilenin yapılmasını bizde isterdik hatalı aramıyorum illaki suclu olanlar var ama bunlar geride kaldı.sen bizim Kralımızsın.adın GS tarhinine Metin Oktay ile beraber altın harflerle kazındı.

Hakan Sukur den eger bu sozleri dogruysa bir Sakaryali olarak nefret etmeye baslayabilirim.

Surekli f5le karsilastiriyor bizi,sen bak isine Kralsin dedik otur sus artik,kendi imajini zedeleme

Adam'a fener neler teklif etmiş Kral Galatasaray'da kaldıı yuvasını seçti hayatını bu klübe adadı ve jubile bile yapılmadan sıradan bir futbolcuymuş gibi gönderildi.Yine az söylemiş.

Galatasaray tarihinde herkese eleştiri yapılabilir ama Hakan Şüküre asla.Onun Galatasaraya verdikleri,kazandırdıkları,rekorlarını tarih olduğu sürece yazılacak.Belki şimdi onu eleştirenler onun sayesinde Galatasaray taraftarı olmuşlardır.Tamam bunların karşılığında oda hakkı olanı almıştır.Oda Galatasaray sayesinde Hakan Şükür olmuştur ama ne var söylediklerinde onuda analamadım.Ne var yani fener favori demişse bu Galatasaraya hakaret değildir ki.Hepimiz demiyormuyuz sağ kanada ve stopere ihtiyaç var diye Servetin yanına ve sağ kanada transfer olmalı diye şimdi bizde fenerlimi olduk.Bu forumda bazı arkadaşlar bazılarını fenerli yapmak için çok uğraşıyorlar.Eleştirdim diye benide fenerli diye ilan ettiler hemde utanmadan yanlış Şerif Vuralın facebookta görüntülerini vererek.Hakan Şükürün yaptıklarının milyarda birini yapın sonra onu eleştirin.Bir forma almaktan aciz insanlar burda eleştirmesinler Hakan the Kingi.Tarihin kralını eleştirmek bu kadar ucuz olmamalı.Hakan Ünsal ile Hakan Şükürü bir tutmakta ayıbın daniskası.Hele Ergün,Hasan Şaşı karıştırmayın bu işlere bunlar Rüya takımın oyuncularıdır onlarada laf etmeyin.

Teşhis: Yoğun kariyer sonrası bunalım ve eskisi gibi gündemde kalma isteği.

Tedavi: Susmak.

Şerif Vural'a katılıyorum sırf Fenerbahçe şampiyonluk da favori dedi diye agzına ettiniz adamın,yakışmıyor..

Hakan bu klüpte çok cefalar çekmiş adamdır,mütevazı bir kişiligine sahiptir...yıldız futbolcular alınarak iyi takım olunmayacagını kendisi hepimizden iyi bilir,cünkü bunları yaşamıştır,geçen sene ki lig tablosu da bunu göstermiştir..

Söylediklerini(ve daha önceki söylediklerini) dikkatle okuyup idrak ederseniz Kral aslında yönetimin ve takım yapısının bu denli değişmesini ve takımın YABANCI futbolculara muhtaç olmasını ve onlara verilen fahiş fiyatları eleştiriyor ki haklı,lincoln acısını hep birlikte yaşadık,en önemlisi de Türk futbolcularımız yabancılara göre komik ücretlerle oynamasını,elanonun 3.4e oynayacakken ondan çok büyük yeteneği olduguna inandıgım ardam 1 milyon dolara oynuyor ve yönetim ona sus payı olarak,kaptanlıgı ve 10 numarayı veriyor yani yabancılarla türk oyuncular arasında ki uçurum artıyor,ve bunun da takıma olumsuz yansıyacagını düşünüyor ve nokta transferler yapan fbyi favori görüyor,bunun için de bu kadar acımasız eleştirileri HAKETMİYOR.

Fenerin nokta transferler yaptığına inanmıyorum. Yıldız yabancı futbolcu alıp başarısız mı olunuyor? Madem fener örneği verildi. O zaman şu açıdan bakalım. Fener Alex'den, Van Hooijdonk'dan ve hatta 1.5 sene iplemeden top oynayan Anelka'dan verim almadı mı? Geçtiğimiz dönem fenerin yabancı futbolculara en çok yatırım yapıp en başarılı olduğu dönemdir. Bizim yerlilerimiz hep daha iyi oldu, onların yabancıları daha iyiydi. Onlar Appiah ile sahaya çıkarken bizde Saidu vardı. Sonuçta fener bu dönemde daha başarılı oldu. Yerlilere yatırım yapmakmışta yıldız yabancıya çok para vermekmişte geçelim bunları lütfen. Galatasaray Türk futboluna en çok yerli yıldız yetiştiren spor kulübüdür. Eğer Galatasaray bu konuda da eleştiriliyorsa eleştirene akıl, izan dilemekten başka yapacak bir şey kalmıyor. Arda'nın ücreti de iyileştirildi. Performansına göre de daha da iyileştirilecektir. Ama önce bazı sorunlarını gidermesi, olgunlaşması gerekir. Bu yüzden kaptanlık ve 10 numara verildi. Kaldı ki Arda'nın kariyer planlaması daha doğrusu sevmediğim bir tabirle pazarlanması yapılacak. Bunu başkan bizzat söyledi.

kralın bütün dedikleri doğru...o bilir işini bence medyada biraz f5 i havaya soksa fena olmaz.geçen sene hakan gibi yürekli biri olsaydı o takımda biz şampiyonlar ligindeydik bugün

Kral iyi hoş biride fazla duygusal.Hemen hemen hepsinin sanayici iş adamlarından oluşan yönetim kurulu üyeleri yetenekli ama kültür düzeyi genelde düşük olan futbolculara o taraftarlardan gördükleri itibarı göstermiyorlar.Ayrıca para az ise tabiki fedakarlık yapmak yerlilere düşer,onlar hancı yabancılar yolcu.

gerçekçi konuşmuş aslında. Daum'un olduğu Fenerbahçe her zaman şampiyonluğa oynar bu ligde. Rijkaard'ın sistemi oturana kadar vereceğimiz kayıplar nedeniyle bu yıldan ümitsizim ben de. ama; daha ileriye zıplamak için biraz gerilemek gerekir...

Üst Alt