Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi! - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Oyçokluğu ile Kulüpte Kalmasına Karar Verildi!

Nesine seviniyorsunuz bu haberin anlamadım. Hakan Şükür ve Arif Erdem' in aidatlarını ödemedikleri için kulüp üyeliğinden çıkartılışını tersten okuyalım, FETÖ' cü olmaları sorun değil, ihraç etmeyiz ama parayı yatırmazlarsa sıkıntı büyük, gözünün yaşına bakmayız denmiştir resmen.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Nesine seviniyorsunuz bu haberin anlamadım. Hakan Şükür ve Arif Erdem' in aidatlarını ödemedikleri için kulüp üyeliğinden çıkartılışını tersten okuyalım, FETÖ' cü olmaları sorun değil, ihraç etmeyiz ama parayı yatırmazlarsa sıkıntı büyük, gözünün yaşına bakmayız denmiştir resmen.

Daha beteri de şu aslında.

Ödemedikleri aidatlar sebebi ile atıldıktan sonra 2 sene için geçmiş 5 seneyi ödeyerek dönebiliyorlar eğer kendileri istifa etmez ise. Yani adamlar ile iletişime geçip rica etmek durumunda kalmış olabilirler.

Hocam bence parayla ilgisi falan yok.Aidatları ödemediklerini sadece geri adım atmadık demek için sebep olarak gösterdiler.Hükümetin fazla yüklenmesi sonucu ihraç etmek zorunda kaldılar.

Ya ettiğim küfürün haddi hesabı yok!!! Genel kurul denen beyinsizler koskoca Galatasaray adını rezil kepaze etmek için uğraşıyorlar...

Ulan bu hain dincileri kulüpte tuttunuz iyi bok yediniz, üstüne bir de İzmir marşını monte ettiniz bokun üstüne tüy diktiniz... Madem bu hainleri kulüpte tuttunuz arkasında durun! Atabilmek için formül üretmekte rezilliğin daniskası!! Lanet olsun sizin gibi adamlara. Oyuncak ettiniz koskoca kulübü!!! Ulan liseyi imam hatip yaparlarsa gıkımı çıkarırsam şerefsizim!!!

Aidatlar senelik 300 lira dostlar
Hani uyelik düşmez tüzüğe aykiri diyordun ya birkac saat önce

Bende bura Türkiye hukuk ta tüzük te adamına göre isler benzeri birsey yazdim ya malesef haklı çıktım. Hukuk bu ulkede fakultelerde okutulan bir bölüm,ici boşaltılmış bir kavram,ne kadar güçlü isen hukuk ta adalet te o kadar adildir. Yersen...

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyaz TV’de yayın yapan ve yaptığı programda Galatasaray aleyhine kullandığı ifadeler nedeniyle özür dileyen Tahir Sarıkaya, bir açıklama daha yaptı.

Sosyal medya hesabından iki açıklama yapan Sarıkaya, "Dün GS ile ilgili açıklamalarımdan dolayı ankara emniyet müdürlüğünün tarafıma ilettiği güvenlik uyarısı nedeniyle Erzurum'a gelemiyorum...! Bugün atatürk üniversitesinde öğrenci kardeşlerimizle biraraya gelecektik.güvenliğim nedeniyle gelemiyorum özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Beyaz TV’de yayın yapan Tahir Sarıkaya; programında, Galatasaray hakkında ‘FETÖSARAY’ başlığı kullanmış, Galatasaray yönetimine de ‘mason’ ithamında bulunmuştu.

Hani uyelik düşmez tüzüğe aykiri diyordun ya birkac saat önce

Bende bura Türkiye hukuk ta tüzük te adamına göre isler benzeri birsey yazdim ya malesef haklı çıktım. Hukuk bu ulkede fakultelerde okutulan bir bölüm,ici boşaltılmış bir kavram,ne kadar güçlü isen hukuk ta adalet te o kadar adildir. Yersen...

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kast ettigini anlamadim acikcasi ?

Beyaz TV’de yayın yapan ve yaptığı programda Galatasaray aleyhine kullandığı ifadeler nedeniyle özür dileyen Tahir Sarıkaya, bir açıklama daha yaptı.

Sosyal medya hesabından iki açıklama yapan Sarıkaya, "Dün GS ile ilgili açıklamalarımdan dolayı ankara emniyet müdürlüğünün tarafıma ilettiği güvenlik uyarısı nedeniyle Erzurum'a gelemiyorum...! Bugün atatürk üniversitesinde öğrenci kardeşlerimizle biraraya gelecektik.güvenliğim nedeniyle gelemiyorum özür diliyorum" ifadelerini kullandı.

Beyaz TV’de yayın yapan Tahir Sarıkaya; programında, Galatasaray hakkında ‘FETÖSARAY’ başlığı kullanmış, Galatasaray yönetimine de ‘mason’ ithamında bulunmuştu.

Akilli olacan tahir gavati... yoksa aklini aliriz. Artik hicbir yerde rahat gezemeyecen pislik.

öncelikle bir noktada anlaşalım. Türkiyede suçlu olduğuna inanılan bir insanın tamamen suçlu olduğunu mahkeme kararıylamı kabul ediceğiz yoksa birilerinin laflarıylamı kabul ediceğiz. Henüz bir zanlının mahkemesi sonuclanıp bitmemişken terörist damgası yemesini kimse konuşmuyor bile.

öncelikle bir noktada anlaşalım. Türkiyede suçlu olduğuna inanılan bir insanın tamamen suçlu olduğunu mahkeme kararıylamı kabul ediceğiz yoksa birilerinin laflarıylamı kabul ediceğiz. Henüz bir zanlının mahkemesi sonuclanıp bitmemişken terörist damgası yemesini kimse konuşmuyor bile.

Türkiye bi muz cumhuriyeti oldugu icin, hukukun degil gugugun üstünlügü oldugu icin tayyipin keyfi ne isterse o olur.

turkiyede hukukun cok adil isledigini , ya da hangi siyasi irade gelirse gelsin adalet sistemini ve temsilcilerini kendine uyarlamaya calismadigini soyleyemem

ama bu demek degildir ki uzun sureli davalar esnasinda zanli kisilerin tum sosyal haklardan yararlanmasi dogrudur . bugun firari kavramini unutmamak lazim . eger bu kisiler ulkemizde olsalardi muhtemelen tutuklu yargilanacaklardi , mesela aziz yildirim yarin obur gun beraat edecek deniyor , hukuken sucsuz ve puri pak olacak .. belki de oyle .. ama kamu bunun boyle olmadigini dusunuyor

diger yandan eger puri paksa da ,ki beraat o manaya gelir , o zaman 1 sene neden hapis yatti.

hukuk denen bilim , sorunlari "olabildigince" cozmeye yarar .. ama hic bir zaman mukemmel degildir , ne sonuclari acisindan , ne de surat acisindan .

Üst Alt