Hakan, Tolgay ve Alparslan'ı Almalısın Başkan! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan, Tolgay ve Alparslan'ı Almalısın Başkan!

Biz kimi alacağız başlığından sonra oturdum Türk oyuncular üzerine biraz kafa yordum. Kimi alabiliriz kimden uzak durmalıyız diye biraz araştırma yaptım.

Ligimizdeki oyuncuları hemen her hafta izliyor biliyoruz. Bana göre bu ligden kimseyi almasak olur. Ama illa da alacaksan herkesten ayrı olarak 2 kişinin ismini vereceğim ama daha sonra.

Gurbetçiler hedefimiz olmalı. Oğuzhan ve Olcay'ın dahi fark yarattığını unutmayalım. Bu sebeple bazı oyuncuların bu haftaki maçlarına, milli maçlardaki oyunlarına, eski maçlarına ve 5 dk.'dan az olmamak üzere videolarına baktım. 3 isim var ki bizi geri kaldığımız yerli rekabetinde biraz olsun rahatlatabilir. Şüphe yaşadığım isimler vardı Alparslan ve Tolgay gibi. Ama onlar da hem elimizdekilerden daha iyi hem de ligden alabileceklerimizden. Üstelik fiyat olarak da daha uygun olacağı kesin.

Bunlar neden buraya gelsin sorusunu daha geçen hafta kendim de soruyordum. Cevabını çok istemek, CL hedefi ve başarısını göstermek ve orada kazandığından daha fazlasını oyuncuya ödemek olarak buldum kendi kendime.

Hakan, Alparslan, Tolgay üçlüsü ortasahada Melo,Selçuk,Sneijder üçlüsünün tamamını yedekleyebilecek isimler. Ayrıca Alparslan sağ bektede görev alabildiğinden sol bek konusunda elimizi rahatlatabilir.

Başkanımıza birilerinin bunu anlatması lazım. Eğer yabancı kuralı değişmiyorsa(öncelikle değiştirilmeye, olmuyorsa 6'dan aşağıya düşmesine engel olmaya çalışılmalı) bu oyuncuları almamız lazım devre arası.

Sezon sonunda Serdar Taşçı, Ömer Toprak, İnler gibi isimler gündeme gelir mi bilmem ama devre arası alamayız bunları.

Not: Ligimziden kimseyi almayalım derim. Ama yine de alacaksak İshak, Serdar gibi isimler yerine benim önerim Aydın Karabulut ve Ümit Kurt. Özellikle Ümit Kurt'u izlemenizi tavsiye ederim.

Alparslan'i hic izlemedim Tolgay ve Hakan iyi olur . Ligimizden de Tarik ve Sener kesinlikle alinmali yerli statusu kaldikca . Ayrica Omer Toprak ve ozellikle alinabilirse Emre Can mukemmel olur . ( Eren Derdiyok ve Mevlut de rotasyon acisindan kadroya katilabilir . )

Hakanı yar etmezler bize. Çocuk Van der Vaartın veliyatı olacak bu gidişle. Onu Hamburgdan koparmak için baya bir para ödemek lazım bence. Tolgayı da çok beğeniyorum. Alpaslanı milli maçlar dışında daha hiç seyretmedim ama forumda ismi çok döndüğüne geri vardır milletin bir bildiği. Tolgay ve Hakanı bir arada Hamburgdan almak çok zor bence. Ikisi de takımın en çok göze batan az oyuncularından.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Hakan ve Emre Can'ı alamayız. Hakan için en az 10 milyon euro bonservis ödersek olabilitesi var ama ben bu kadar para ettiğini düşünmüyorum. Yabancı sınırından haberi olan Hamburg bizi kazıklamaya çalışır ki 10 milyon euro verip böyle bir risk almamalıyız bence. Mesela bir ingiliz kulübü istese max değeri 5-6 milyon pound olur.

Emre'nin de Leverkusen'e transfer olmasının üzerinden daha yarım sezon bile geçmedi, vereceklerini veya Emre'nin gelmek isteyeceğini sanmıyorum.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Hepsine okey derim fakat Aydın Karabulutun Bizde ki Aydından bir farkı olduğunu düşünmüyorum.

Not: Hakan gelmez.

Üst Alt