Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var ! - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var !

Cevap: Haldun Üstünel ; 1 Mevkiye Daha Transfer Düşüncemiz Var !

Vay kankam gelmis hosgelmis.

Kanka bende okudum onu ama a2 deki 2 yabanci 6+2 den ayridir herhalde.

Tatile gittim haftasonu ne tv ne de internet ölüodumm :) Eğer dediğin gibiyse yabancı olayı genç yentenekli yabancılar burada denenebilir ve cokda güzel olur...

Forvet alıncağını hiç zannetmiyorum ki 1 transfer dediklerine göre oda stoperdir. ;)

renktaşlar içinden bu gece bişeyler olacak gibi geçiyor, elanodada aynısı olmuştu sabahlasam mı acaba diyorum :D

Tatile gittim haftasonu ne tv ne de internet ölüodumm :) Eğer dediğin gibiyse yabancı olayı genç yentenekli yabancılar burada denenebilir ve cokda güzel olur...

Bende diyorum nerelerde bizim popescu :)

Dedigin gibi güzel olur kanka. Insallah öyledir. Diger türlü sacmalik olur zaten.

Vallah fossa daki degerlendirme onu isaretliyor,bende onu ARSENALDEYKEN COK BEGENMISTIM,ah bence ,goreen iki yabanci alinacak ,ve nonda gidecek ,ya su SEZER LE UFUKALALIM?ADAMLAR BIZIM ICIN GEMILERI YAKTI AYIP OLUR?

Neyse ben kaçtım herkese iyi geceler.

Allaha Emanet Olun.

Bende diyorum nerelerde bizim popescu :)

Dedigin gibi güzel olur kanka. Insallah öyledir. Diger türlü sacmalik olur zaten.

Valla tatilde bile uyumadan önce bi yarım saat 11 kurup bozdum kafamda maçlar oynadım iyice sıyırdım anlyacağın kanka:) Vamı bir haeketlilik transfer olaylarında...Durgun mu yoksa...

NEyse beyler,iyi geceler ins..bir seyler olur yarin byeeee!

Valla tatilde bile uyumadan önce bi yarım saat 11 kurup bozdum kafamda maçlar oynadım iyice sıyırdım anlyacağın kanka:) Vamı bir haeketlilik transfer olaylarında...Durgun mu yoksa...

Valla kanka su an hareketlilik yok.

Sadece, hocada uygun görürse aklimizdan gecen mevkiiye transfer yapacagiz dediler:) Stoperdir herhalde hemi? Sen ne diyosun?

çok hızlı mesajlar yazılıyor okuyana kadar 10-15 syfa saat 02 olmuş valla :)

Valla kanka su an hareketlilik yok.

Sadece, hocada uygun görürse aklimizdan gecen mevkiiye transfer yapacagiz dediler:) Stoperdir herhalde hemi? Sen ne diyosun?

Mantıklı düşünürsek sağ bek ya da stoper lazım ama hoca ne düşünüyor acaba bilemiyoruz elanolar keitalar falan sanki ben atayım da attığımdan fazlasını yemem bu defansla gibi bir düşünce var sanki :)

bence forvet alınacak ve tam bir yedeğin yanında zaman zaman baroşu kesebilecek bir potansiyeli olacak, birde bunun yanında çok yönlü bir defans artık rakiplere erken havlu attırır ama bakalım...

Üst Alt