Haldun Üstünel hangi ülkede ? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haldun Üstünel hangi ülkede ?

Cevap: Haldun Üstünel hangi ülkede ?

Arkadaşlar. Açıklanmak zorunda!

Yarın 29'u. 30'u son zaten!

Kalbimiz güm güm atıyor! Transferler bizi bekliyor!:D

1 Eylül mü? Oha be!

Bu işte bir karışıklık var... Bu sitede başka üyelerde 30 temmuzda bitiyor tarzı yazılar yazmıştı...

Transfer 1 eylülde bitiyor. Belki 30 ağustos yazmışlardır, sen yanlış anlamışsındır.

Bu transfer sezonunda degilde gelecek sene kesin Lyondan birini alicaz, aha buraya yaziyorum :D........

Mbark Boussoufayla görüşüorz diye yorum yazmış biri bi siteeye

Boussoufa

sayın editör aldığım çok öenmli duyuma göreBoussoufa gsde... 1haftadır görüşülen bi futbolcuymuş sivas anderlecht maçında da oynadı hatta transfer sezonu açıldığında da bu adamı ismi vermiştiniz kriterlerede uyuo aldığım duyuma göre bu transfer %99 bitti gsmize hayırlı olsun diyorum . dio sadece:Dsallama dır yine anlaşıldıysa dünki maçta niye oynadı salaağ a bak

Mbark Boussoufayla görüşüorz diye yorum yazmış biri bi siteeye

Boussoufa

sayın editör aldığım çok öenmli duyuma göreBoussoufa gsde... 1haftadır görüşülen bi futbolcuymuş sivas anderlecht maçında da oynadı hatta transfer sezonu açıldığında da bu adamı ismi vermiştiniz kriterlerede uyuo aldığım duyuma göre bu transfer %99 bitti gsmize hayırlı olsun diyorum . dio sadece:Dsallama dır yine anlaşıldıysa dünki maçta niye oynadı salaağ a bak

Dün De Sutter 2 gol attı.Aslında o haber(!) yapılsa daha şık olurdu :)

Üst Alt