# Halil Altıntop - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray, Halil Altıntop İle Anlaştı İddiası!

Halil,Schalke'de revaçta olan bir oyuncu değil yeri doldurulabilir.Ama biz bonservisi karşılayabilirmiyiz orası meçhul...

Halil'in Galatasaray'a yararlı olacağını sanmıyorum bence hava toplarında iyi uzun boylu bir santrafor alınması gerekli.

Kimse gelmesin gerekirse adam gibi bir Hoca.Ve mümkünse eskilerden olmasın.İlla eski olucaksa Hagi'den başkası olmasın.Tek Temennim.

Halil i sallada Hamit anam yok böyle topçu.

Forvet arkası,sağ bek,sağ açık ortasahanın ortası tam bir joker ve bence en iyi türk futbolcu...

Hamit'i beğenmeyen tek kişi benim sanırım. :) İyidir hoştur da o kadar abartıldığı kadar değildir bence.

Yok murat kardes gercekten cok ıyı bır oyuncu.Lampard gıbı bı oyuncu ıste.

Ben aslinda Halil´in gereksiz bir transfer olacagini düsünüyorum.

Nedeni de aradigimiz özelliklere sahip olmayisidir.

Hamit yapabilecegimiz en müthis transfer olur.Gelecek müthis bir yabancidan daha cok sevinirim Hamit transferine.Ama pek ihtimal vermiyorum.

Hamit Türkiye´ye gelmez.

Hamit İngiltere'de oynasın ve devamlı yıldızı çok daha çok parlar.Ben olsam Everton gibi takımların yerinde yönetici, gözüm kapalı alırım.Türkiye S. Ligine gelirsede tartışmasız bence en iyi yerli olur.En iyi yabancıda bizde.

Sezon biter bitmez Mehmet Yıldız kesindi güyya. Mehmet Yıldız gelmedi, Halil mi gelecek?

akıl var mantık var adam schalke bırakıp galatasaraya mı gelcek. bugünde gol attı :D

Halil Altıntop gerçekten iyi oyuncu hele Ümit Karan ve Nonda gibi oyunculara tahammül edebiliyorsak Baros'a iyi alternatif olur üstelik kontenjanda doldurmaz fakat realist bakarsak Schalke geçmez bu oyuncudan!

Gelecek sezon 4-4-2 oynayacaksak lincoln gidecekse forvette önde Baros , onun arkasında Halil oynarsa çok faydali olur kendi takımında oynadığı zaman Kuranyi en ilerde Halil'de onun arkasında oynuyor bize geldiğindede bu şekilde oynatısak çok faydalı olur ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt