# Halil Altıntop - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Altıntop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Halil Altıntop

Bayern Munich'le sözleşmesi 1 yıl uzatılmış. Kendisine hayırlı olsun. Türk takımlarının taraftarları da hayallerini sneeye ertelesin. Yöneticiler ve basın da transfer edecek başka oyuncu aramaya başlasın :)

Halil'i beğenmeyenleri anlamıyorum ben.Sanki Baros dışında elimizde çok oyuncu varda.2.ligden gelen Mehmet'e oley diyip,6-7 yıldır Milli takımda bile forma şansı bulan adama tü kaka diyoruz.Saçma gelsin.Yedek olsun,girsin çözsün bazı maçları işte.

Bizde bu zihniyet olduktan sonra Halil'de gelmez. Biz anca bedavaya Anadolu takımları seviyesindeki oyuncuları alırız sonra olan Arda'ya Servet'e olur. Yazık çok yazık.

Galatasaray genç istiyor

Turkcell Süper ligi 3. sırada bitiren Galatasaray'da yeni sezonun transfer çalışmaları devam ediyor. Sarı kırmızıllı yönetim geçen sezon olduğu gibi flaş transferler yapmayacağını açıklarken özellikle yerli ve genç oyunculara yönelecek.

Sezon başında ve devre arasında yaptığı transferler ile büyük ses getiren Galatasaray yönetimi, bu kez temkinli davranıyor. Kulübün mali yapısını korumak amacıyla transferde geçen sezon izlediği stratejiden vazgeçen sarı kırmızılı yönetim öncellikle genç ve yerli futbolculara yönelecek.

Mehmet Batdal, Musa Çağıran, Ali Turan, Serdar Özkan ve Çağlar Birinci’yi kadrosuna katan sarı kırmızılılar bonservisi olmayan yada düşük bedelli yabancı oyuncu transfer etme konusunda da kararlı. Blackburn Rovers'ta forma giyen Avustralyalı Vince Grella'yı renklerine bağlamaya çalışan sarı kırmızılı yönetim bu transferde sona çok yaklaştı.

Sezon başında ve devre arasında yaptığı transferler ile büyük ses getiren Galatasaray yönetimi, bu kez temkinli davranıyor. Kulübün mali yapısını korumak amacıyla transferde geçen sezon izlediği stratejiden vazgeçen sarı kırmızılı yönetim öncellikle genç ve yerli futbolculara yönelecek.

Mehmet Batdal, Musa Çağıran, Ali Turan, Serdar Özkan ve Çağlar Birinci’yi kadrosuna katan sarı kırmızılılar bonservisi olmayan yada düşük bedelli yabancı oyuncu transfer etme konusunda da kararlı. Blackburn Rovers'ta forma giyen Avustralyalı Vince Grella'yı renklerine bağlamaya çalışan sarı kırmızılı yönetim bu transferde sona çok yaklaştı.

Sarı kırmızılıların bir başka hedefi ise milli forvet Halil Altıntop. Sarı kırmızılılar Eintracht Frankfurt ile sözleşmesi sona eren Halil'i kadrosuna katarsa herhangi bir bonservis ücreti ödemeyecek. Halil Altıntop'un menajeri milli futbolcu için Türkiye'de görüşmeler yaptığını doğrularken milli futbolcunun İstanbul'a gelebileceğinin sinyalini verdi.

Galatasaray genç istiyor - Futbol- NTVSpor

Buraya yaziyorum. Halil yapacagimiz en yerinde transfer olur. Bunu hep söylemisimdir. Baros´a alternatif ariyorsak Halil´den iyisini bulamayiz Türk olarak. Önemli olan almak. Cok faydali olur.

Mustafa Pektemek gelmeyecekse ki gelmeyecek gibi duruyor, forvete alınabilecek en iyi isim Halil. Bonservis bedeli olmamasıda transferi daha cazip hale getiriyor.

Mustafa Pekdemek'i burada ilk onerenlerden biri olarak, bonservissiz Halil dururken Mustafa'ya 2 milyon TL'den zirnik fazla verilmez.

Halil; sut ceker, depar atar, top surer, top yapar, golluk paslar atar, hucum presi yapar, kafa toplarina cikar, kisaca cok sey yapar. Elebette ki bir Baros degil, fakat Baros'a hem benzer stilli hem alternatif olabilecek en uygun yerli santrafor Halil'dir. Bundesliga tecrubesi olmasi da cabasi.

Bir ara Semih mi Halil mi tartismasi vardi forumda. Bu sezon Baros'u aradigimiz maclardan bir kacini geri getirebilsek, Semihi mi oynatirsiniz Halili mi? Ben gozlerim kapali Halili oynatirim.

Geçen seneden beri söylüyorum Halil Baros için en güzel alternatif Sercan'la beraber. Yeri geldiğinde kanat forvet gibi de oynayabilir içerdeki maçlarda oyun sıkışırsa falan. Bolca rotasyona girerler Baros ile, hem o olmadığında da gözümüz arkada kalmaz fazla.

Zaten bundan sonra Avrupa'nın iyi takımlarına transfer yapabileceğini düşünmüyorum. O da bunun farkındadır sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt