# Halil Çolak - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Halil Çolak

Cevap: # Halil Çolak

Bu bilgileri nerden aldin?

Macini izledin mi, bunu merak ediyorum.

Dedigin gibi kisa, hizli ve teknigi yerinde olan biri ise + kaliyi uzaktan görme kapasitesine de sahip ise, gelsin otursun yedek kulubede, sans buldugu anda degerlendirsen ve ilk 11'in vazgecilmezi olsun.

hollanda ligini izlemiyoz kaldıki bide 2.liginimi izliyelim. argaaşlar söyledi kivre.

bu adam çok can yakar ona kalsa kazım kazım'da fenere 2lig takımı sheffeld utd dan geldi sanırım 2lig olması bişey farketmiyo

Arkadaslar, Halil arkadasimizin ailesini yakindan tanirim. Ayni sehirde oturan ayni memleketin adamlariyiz. Boyle bir transfer söz konusu degil ve hicbir zaman olmamistir. Halil Hollanda 'da kalacaktir. En azindan bana gelen haberler bu yönden..

Halil'i soracak olursaniz (canli olarak fazlasiyla izlemisligim var);

Gayet hizli, rakibe baski kurmayi seven bir oyuncudur. Sert ve tehlikeli sutlari vardir. Teknik olarak ortalamanin biraz üstündedir.

Fakat, oyun zekasi bazen fazlasiyla düsüktür ve etrafindaki takim arkadaslarini iyi görmez (yani taktiksel olarak kendini daha baya gelistirmesi lazim). Zaman zaman saha icinde cok isteksiz görünür ve oyundan tamamen düser. Son macinda (Hollanda birinci lig'e cikmak icin final play-off maci) tamamen bir ruh gibiydi. Sahada dolasti durdu, ve ikinci yari cikarildi (o maci da yenildiler zaten, en azindan berabere kalsaydilar 14 senelik birinci lig hasretlerini bitirebilirlerdi).

Yani anlayacaginiz, Galatasarayimizin alt yapisinda rahatcana bulabilecegimiz bir kaliteden oyuncu. Cem Sultan'lara, EMRE Colak'lara zamanimizi harcamamiz cok daha mantikli. Ah elimizdeki pirlantalari bir kesfedebilsek.. :gs:

Yalnız adamın bazı golleri çok güzel beyler. Ne yapmış olabilir ki dedim videoyu izlemeden önce ama güzel goller atmış. Tabi videodan nasıl bir futbolcu olduğunu anlamak mümkün değil. İzleyenlerin fikirlerine bakmak lazım.

ArkadasLar Zaten VeLi KavLak`La Aynı StiLe Ve ÖzeLLikLEre SahipLer... Yani VeLi aLmıs Bir Yönetimin Neden Gidip Aynı özeLLikLere Sahip oLan haLiLi aLsın Sorarım size ¿

Üst Alt