Halil Dervişoğlu, Burnley'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Dervişoğlu, Burnley'de

Bekledi, bekledi, bekledi, 2 gorusme yapildi komedi gibi.

Neyse biz Icardi beyin keyfini bekliyelim, cani isterse gelir. Bide ona 4.5mil para gomelim yoksa rahat edemeyiz.

Mertens in kanatta olacağı opsiyonlarda mitçö ve torreira gibi tempolu ve teknik orta sahalar ile birlikte çok etkili olabilirdi forvet arkası. Bu çocuk Taylan ve Berkan ın saçma sapan paslarıyla takımı atağa çıkartabilen bir yeteneğe sahip. Düzgün pas kalitesi ve ona yakın oynayan kanatlarla neler yapabileceğini düşünemiyorum bile. Boşuna taraftar yükleniyordu bu çocuğa.

Opsiyon koydurmadan ya da ucuk bir opsiyon koydurarak bir de kiralama bedeli verip birini kiralayacaksak o adamin cok net garanti katki yapacak biri olmasi lazim

Buna gecen sene verdigimiz €1m kiralik ucreti resmen cop oldu Ali Koc tarafindan dolandirildik.

Günün en güzel haberi.Virüstü.Alt lige gitmesi beni şaşırtmadı ama bu adamı İlk 11 oynatıp bizi alt lige düşürmeye çalışanlar şaşırmıştır.Diagne'den, Gomis 'ten, Muhammed 'den daha iyi forvet diyenler bile çıkmıştı bu forumda,o açıdan da bir kendini chec etmeleri lazım üyelerin.

O kadar dedim bu adam Galatasaray seviyesinde değil diye. Etrafında 2 tur atınca Messi ilan edildi hep. Seviyesini bulmuş. Championship, ondan sonra Bundesliga 2. Ligi filan olur.

oradaki güncel durumu nedir bilemem, 20-21 yaşlarında Türkiye şartlarındayken bile takım arkadaşlarından TEMBEL lakabı alan genç oyuncu için ingiltere'de -ikinci ligi de olsa- kalmak iyi haber. Şimdiden seneye nereye kiralık gideceğine baksın. Dank etmezse muhtemelen son ingiltere şansı

Üst Alt