Halil Dervişoğlu Göztepe Maçındaki Görüntüden Dolayı Açıklama Yaptı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Dervişoğlu Göztepe Maçındaki Görüntüden Dolayı Açıklama Yaptı

Halil Dervişoğlu, Instagram hesabından şu ifadeleri kullandı;

Değerli Galatasaray camiasına ve taraftarlarına, Göztepe maçındaki görüntü nedeniyle bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettim.

Öncelikle Galatasaray da olmaktan ve bu formayı terletmekten ve Galatasaray'ın bir parçası olmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Son maçtaki görüntünün sebebinin müsabakada istediğim performansı sergileyememekten ve takıma gerekli katkıyı sağlayamamış olmaktan kaynaklanan yaşadığım üzüntü sebebiyle olmuştur. Bilinçli veya herhangi bir şahsa karşı olan bir tavır kesinlikle yoktur. Oyunda olayım ya da olmayayım, her zaman takımımın kazanmasını ister ve bunun için elimden gelen çabayı sarf ederim ve bundan sonrada edeceğim.

Halil'in Mostafa'ya pas attığı pozisyonda eleştirilmeside ve şu resim olayı da çok yersiz. Performansı yetersiz o ayrı ama her şeyi inciğine kadar araştırmak ve altında bir şey aramak doğru değildir.

Hata yaptı diye üzülüp performansını daha da düşürmesinden bahsediyorum küstü derken.
Rengo bunlar robot degil ki uzulup performanslari mutlaka etkileniyordur, bilerek yaptigi bisey oldugunu dusunmek ne kadar dogru onu bilemiyorum ve anlamiyorum neden tavir koysun ki. Herifin kariyeri soz konusu. Bu herifleri neden surekli sanki bilerek sabotaj yaptiklarini dusunuyor millet.

O resimdeki Halil. Surati asik olmasi icin bin tane farkli sebepleri varken yine ''sabotajci'' oldugunu soyleniyor. Su algiyi degistirmemiz lazim bence.

Rengo bunlar robot degil ki uzulup performanslari mutlaka etkileniyordur, bilerek yaptigi bisey oldugunu dusunmek ne kadar dogru onu bilemiyorum ve anlamiyorum neden tavir koysun ki. Herifin kariyeri soz konusu. Bu herifleri neden surekli sanki bilerek sabotaj yaptiklarini dusunuyor millet.

O resimdeki Halil. Surati asik olmasi icin bin tane farkli sebepleri varken yine ''sabotajci'' oldugunu soyleniyor. Su algiyi degistirmemiz lazim bence.

Bilerek yapmasından bahsetmiyorum zaten. Dediğin gibi bunlar da insan ama tek başarıları top peşinde koşturmak olan bu kişiler performans düşüşlerine rağmen toplum ortalamasının çok çok üstünde fahiş maaşlar almaya devam edebiliyor. Bundan bahsediyorum.

Halil konusunda halihazırda 1 milyon € ödemişiz. Öncelik hakkımız var. 2-3 bonservisine teklif edilmesi taraftarıyım. Diğer kulüpler alırsa da 3-4’ten fazla vermeli. Yoksa 1 milyonumuz boşa yanıyor.

Tamam ama çok ruhsuzsun birader. Bu eleştiriler ondan kaynaklanıyor. Atıyorum Marcao kötü oynadığı maçta oyundan alınıp kulübede gole sevinmese çok farklı yorumlanır. Hiç mücadele ediyor gibi durmuyor. Eleştiriler haddini aşabilir ama haklı sesler de var.

bos kaleye sadece dokunsaydin yeterliydi.hic bu kadar tantanaya gerek yoktu yok performansmış, yok üzülmeymiş hikaye anlatmasın. Gece parti verilse gel avlüyoruz deseler şekilden şekle girerler mac oldu mu uzgundum ya, performansim kötü ona taktım.
Gören dr zannedecek ki her mac canini verecek derecede oynuyor da 1 maç kotu oynadı üzgün. Lan kasımdan beri aynı futbol var. Neyin kafası bu.
Tamam bizde üzüldük 3 ay maaş vermeyelim o halde, kulubun psikolojisi bozuk dusme hattinda sezon basindsn beri kimseye maas vermeyelim geri alalim

Üst Alt