GSC Haber - Halil Dervişoğlu, Hatayspor'a Kiralandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Halil Dervişoğlu, Hatayspor'a Kiralandı

Kİm alacaktı? Twente'yi reddetmiş kendi
Bilmiyorum, böyle bir haber hatırlayamadım ama doğruysa o zaman bizim hatamız kiralık gönderdiğimiz yer değil, temelli göndermememiz olmuş.
Manisaspor - Arda Turan örneği dışında ülkemiz içinde kiralık gönderip sonrasında gerçekten gelişim gösteren topçu pek oldu mu ben hatırlamıyorum.
Yakın geçmişte Yunus Akgün belki denilebilir ama o da kendini tam göstermedi. Seneye dönerse rotasyona kalır yine.

Bilmiyorum, böyle bir haber hatırlayamadım ama doğruysa o zaman bizim hatamız kiralık gönderdiğimiz yer değil, temelli göndermememiz olmuş.
Manisaspor - Arda Turan örneği dışında ülkemiz içinde kiralık gönderip sonrasında gerçekten gelişim gösteren topçu pek oldu mu ben hatırlamıyorum.
Yakın geçmişte Yunus Akgün belki denilebilir ama o da kendini tam göstermedi. Seneye dönerse rotasyona kalır yine.
Halil'in gelişim göstermeyeceği gün gibi aşikar. Başta almak hataydı, şimdi isterse Ağrıspor'a gitsin zerre umrumda değil. Bu çocuğun topçu olması hata

Volkan Demirel bundan Okan Hoca'nın taktikleri, planları, oyuna bakışı falan konusunda detay bilgileri alır, sonra Fener ve diğer rakiplerimizle paylaşılır bu bilgiler... Tek tesellim Halil zaten çok iyi dinlememiştir, anlamamıştır, çok şey anlatamaz...

Başka santrafor da almışlar, oynatacakları da son derece şüpheli...

Üst Alt