Halil Dervişoğlu: "Mutluyuz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Dervişoğlu: "Mutluyuz"

1619641279816.png

Futbolcumuz Halil Dervişoğlu, Süper Lig’in 38. haftasında 1-0 kazandığımız İttifak Holding Konyaspor mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa değerlendirmelerde bulundu.

Takım olarak topun kontrolüne maç boyunca sahip olduklarını vurgulayan oyuncumuz, "Bugün top hakimiyeti bizdeydi; fakat pozisyona girmekte biraz sıkıntı yaşadık. İkinci yarı Emre abi attığı golle galibiyeti getirdi. Mutluyuz. Önümüzdeki maça bakacağız." dedi.

Gol atma baskısının her hücum oyuncusunda olabileceğini ifade eden Dervişoğlu, ‘’Her santrforun üzerinde gol atmak için baskı olur; ama şu an daha önemli olan bizim maç kazanmamız. Onu da yaptık. İnşallah bir dahaki maçlarda daha etkili olup onları da kazanacağız.” diye konuştu.

Ortam altılı ganyanciya kaldı sampiyon olursa hiç susmaz ki olacak gibi

bu yıl galatasaray'a operasyon kulağa fısıldanmış yapacak bir şey yok. fener'le beşiktaş maçlarını izlerken cringe oluyorum adeta, galatasaray'ın hakkının 2 takımca birden yendiğine ilk kez şahit oldum bu yıl ömrü hayatımda. tabii fener'in sırf parayla yaptığı transferlerin yanında beşiktaş'ta santon isteyen sergen'e rosier'i söyleyen, hiç aklında yokken ghezzal'i getiren bir yönetim de var. sergen'in oyun şaibeli, kişiliği daha şaibeli ama kıyası yönetimler arasından yapacaksak herifler mensah transferinden başlayarak bizimkilere tur bindirdi, o yüzden yapacak bir şey yok. nur çebi çamuru da egoist bir herife benziyor zaten, şampiyonluk gelirse sergen'e fikret ormanlık da çekebilir. alışmadık makatta don durmazmış, beşiktaş'ın bu organize rüzgarı da en fazla 2 ay daha eser. seneye aynı oyun tarzında ısrar ederken kartları bizim gibi görmeye başlarlarsa fair play ve puan tablosu tersten yazılır zaten.

Şu oynanan oyundan memnun topçumuz olamaz imkansız. Top falan oynanmıyor, bizim gibi onlarda gram zevk almıyor.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt