Halil Dervişoğlu'nun Maliyeti Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Dervişoğlu'nun Maliyeti Belli Oldu

Müthiş akıllı transfer müthiş, akılalmaz, inanılmaz öyle süper transfer yani öyle böyle değil!!!!!

Opsiyon mopsiyon hak getire olur da mesela Fatih hoca adamdan iyi verim alırsa Brentford isimli İngiltere ikinci lig takımına adam yetiştireceğiz. He olur da adamlar satmak istedi alınamayacağı için büyük ihtimal fener araya girecektir ve alacaktır da. Yani bizzat hocanın söylediği "Başka takımlara scoutluk yapmaktan bıktım" sözünün bir tık üstü "Başka takımlara oyuncu yetiştirmekten bıktım" sözüne doğru hızla ilerliyoruz. Devam devam aman kesilmesin devam etsin.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Diğer konuda da yazdım, Brentford kulübünü neden küçümseyip durduğunuzu anlamıyorum. 2. lig dediğiniz lig bizden daha göz önünde olan bir lig, onu geçtim bu takım geçen sene finalde Fulham'a kaybetti ve EPL'nin kıyısından döndü. Öyle 2. ligin orta sıra takımı değiller EPL için savaşan iyi bir takım. Bu sezon sürpriz olmazsa yine en kötü Play-Off yapacaklar. Geçen sezon ikinciliği kıl payı kaçırdılar yoksa direk çıkacaklardı.

Babasının da açıklaması var sezon sonu isterse alırlar diye. Belki de Brentford'un EPL durumuna göre gizli bir öpsiyon anlaşmamız vardır. 2. lig takımına oyuncu yetiştiriyoruz diye saydırıp durmanın bir anlamı yok. Sanki Hollanda 2. liginden, Türkiye 2. liginden oyuncu alıyoruz.

Diğer konuda da yazdım, Brentford kulübünü neden küçümseyip durduğunuzu anlamıyorum. 2. lig dediğiniz lig bizden daha göz önünde olan bir lig, onu geçtim bu takım geçen sene finalde Fulham'a kaybetti ve EPL'nin kıyısından döndü. Öyle 2. ligin orta sıra takımı değiller EPL için savaşan iyi bir takım. Bu sezon sürpriz olmazsa yine en kötü Play-Off yapacaklar. Geçen sezon ikinciliği kıl payı kaçırdılar yoksa direk çıkacaklardı.

Babasının da açıklaması var sezon sonu isterse alırlar diye. Belki de Brentford'un EPL durumuna göre gizli bir öpsiyon anlaşmamız vardır. 2. lig takımına oyuncu yetiştiriyoruz diye saydırıp durmanın bir anlamı yok. Sanki Hollanda 2. liginden, Türkiye 2. liginden oyuncu alıyoruz.
hollanda 2. ligi bile bizim ligden iyi olabilir

Opsiyon olayina takilmiyorum takima faydali olduğu görülürse Makul bir ücrete transfer edilir, ingilterede oynanan futbolla burasi farkli yani misal 7 gol atsa sene sonuna kadar "" vayy bizim Halil neymiş demezler..

Bana çok manasız geliyor , zaten karantinası vardır. Bu hafta yok.​
Sonra antrenmana çıkacak , hoca şans verecek filan 2-3 maçı bulur , 10-12 maç için genç oyuncu niye alınır ?​
Hadi hazır kaliteli ilk 11 oyuncusu kiralarsin anlarım.​

Üst Alt