Halil Umut Meler‘e UEFA‘dan Tam Not! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halil Umut Meler‘e UEFA‘dan Tam Not!

Belhanda'yı hakemler sevmiyor nedense, adı çıkmış herifin. Zaten penaltı pozisyonunda hakeme neden vara gidip izlemiyorsun dediği için sarı yedi, aynı şekilde fenerbahçeli birçok oyuncu (Serdar ve Ozan daha çok yaptı) hakeme daha şiddetli itiraz etmesine rağmen sarı görmediler. Normalde Belhanda tek sarı kart ile oyunu terk edecekti yani.
Ben nedenini şu şekilde yorumluyorum.

Emre, Ozan, Serdar vs hakemle yüz yüzeyken bağıra çağıra da olsa çoğunlukla görebildiğim kadarıyla ne var hocam, topa hareketti, nesi faul bunun gibi laflar söylüyorlar. Bence abarttıkları için yine de sarı gerekir. Ama Belhanda direk hakemlere sktir çekiyor. Bu benim gözlemim.

Ben nedenini şu şekilde yorumluyorum.

Emre, Ozan, Serdar vs hakemle yüz yüzeyken bağıra çağıra da olsa çoğunlukla görebildiğim kadarıyla ne var hocam, topa hareketti, nesi faul bunun gibi laflar söylüyorlar. Bence abarttıkları için yine de sarı gerekir. Ama Belhanda direk hakemlere sktir çekiyor. Bu benim gözlemim.
Yabancı ve arap olması ve mimikleri etkili bence.

O bein spordaki kin dolu eski hakeme girsin!

Halil umut melere 10 uzerinden 5,5 verip ve rezil bir performans demesi, hatta halil umut melerin hakemligini bitirmek icin temel atmasi.... utanc verici ve malesef hic sasirtmayan bir sekilde

Son 20 yilin dramini tamamen acikliyor.

Halil Umut Meler’i üç sezondur takip ediyorum. Bir pisliğini görmedim. Yolu açık olsun. Cüneyt Çakır sonrası Avrupa temsilcimiz olur umarım.

Ali Palabiyik, Firat Aydinus, Huseyin Gocek, Halis Ozkahya ve Yasar Kemal Ugurlu senin getir goturunu yapsin. Su ana kadar yonettigi maclarda iyi bir izlenim geride birakti, gordugunu calan bir hakem. Umarim cizgisini bozmaz.

Hakeme mesafeli olcaksın bu maçı iyi yönetti. yarın tetikçi diye yollarlar önemli bir maçımıza biçer bizi sonra buradaki Rtaşlar yazdıklarına pişman olur hep böyle olsun sorun değil KOÇ gibi ağlamayız.

Gördüğüm en iyi hakem performansıydı, ne gördüyse çaldı. Bir tek son dakikalarda Dirar'ı 2.sarıdan atmaması hataydı.

Cüneyt veya ona benzer başka bir hakem yönetse idi lehimize verilen çoğu faul es geçilir ve fb'ye mutlak pozisyon şansları doğardı. Ki fb'nin kadıköy'de ki galibiyetlerinin temelini bu tarz eyyamlar oluşturmuştur her daim. Hakemler, asla rakibin oyun kontrolünü eline almasına fırsat tanımazdı, hep bir şekilde engel olurdu. Tam ritmi yakalamışken oyunu durduranlar, aptalca faullerle atağı kesenler, verilmeyen faullerle rakibi kontraya çıkaranlar, gösterilmeyen sarı ve kırmızı kartlar, çalınmayan penaltılar ve daha neler neler...

Son 20 senede bu şekilde adaletli, eyyamcı olmayan hakem yönetimleri olsa, kadıköy'de ne biz 20 sene kazanmadan geçerdik, ne de fb'nin efsanevi iç saha performansları olurdu. Biraz adaletin çözemeyeceği hiçbir şey yoktur. Ne mal oldukları her geçen yıl biraz daha gün yüzüne çıkıyor.

O bein spordaki kin dolu eski hakeme girsin!

Halil umut melere 10 uzerinden 5,5 verip ve rezil bir performans demesi, hatta halil umut melerin hakemligini bitirmek icin temel atmasi.... utanc verici ve malesef hic sasirtmayan bir sekilde

Son 20 yilin dramini tamamen acikliyor.
Deniz çoban salağı demi ? Adam ikide bir fırat aydunusu övüyor. Fırat hoca da yanlış yaptığı çok maç oldu mesela bjk maçında formasını çıkardığını görmedim dedi sunucu bu salakta sırıtarak hehehehe o maçta ben 4. Hakemdim dedi.

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt