Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...


6e6cenews_manset_resim_nd_alper01.jpg
Ünal, düzenlediği basın toplantısında, Türk futbolunun şike ve teşvik iddialarıyla birlikte kara bir dönem yaşadığını savunarak, bu dönemden bir an evvel çıkılması gerektiğini bildirdi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...Açgözlü herifler yaa.Nedir sizden çektiğimiz arkadaş.Podolski'yi siz aldınız satıyorsunuz sanki.Abattıkça abartıyorlar.Sizin gibi başkanlar yüzünden bu hallere geldik zaten.Bunlara vereceğimiz parayı altyapıya yatırsaydık çoktan oyuncu fabrikası gibi olmuştuk.Bunlarla muhattap bile olmayacaktık.Bide salak febe bejeke yüzünden alıştılar yüksek paralara.Küfür de edemiyorum bak sinirim depreşti yine.
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...bunları bu hale getiren tüpçüyle azize. saçmasalardı zamanında paraları bu adam çıkıp saçmalarmıydı. adam gibi fiyat isterdi. gerçi istese ne olacak azize kodeste, tüpçü battı batacak. artık real madride falan pazarlarsın topçularını halil efendi
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...3.5 dan fazla etmez . 10 milyon ona vericeğime giderim 3.5 verir Annan'ı getiririm .
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...Ne kadar sövsem az sana ve senin gibilerine.Açgözlü başkanlar.Birisi bunlara dur desin arkadaş ya.Ruh hastası olması lazım bunu söylemesi için.
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...Valla billa yemin ederim cileden cikmak uzereyim. S!kti ulan artik bu ucuk fiyatlar, gelen giden 10 milyon euro'lari istiyor. Gel de sovme simdi!Ulan Melo'nun opsiyonu en fazla 13 milyon euro'nun oldugu yerde Alper en fazla 3 milyon euro eder. Bu Alper ne yapmista 10 milyon euro deger biciliyor? Sisirmekte ustunuze yok. Sanarsin ust duzey bir futbolcu. Alper'in Melo'nun seviyesine ulasmasi icin daha 40 firin ekmek yemesi lazim.Saka gibi ya, gec arkadas gittin gurbetten al yerlileri. Alper'e 10 milyon euro verecegime o 10 milyon euro'nun TAMAMINI alt yapi'ya harcarim ve GELECEGIMI kurtaririm. Cildiracam artik, ulan Fb-Bjk ikilisi icine etti piyasanin, topunuzu ... !!!
 
Cevap: Halil Ünal Açıkladı! İşte Alper’in Fiyatı...Bunu söylerken utanmıyorda adam ya.Valla akıl işi değil.Biri de çıkıp sesini çıkarmaz.ismail köybaşına 6 mehmet topuza 9 milyon veren zihniyetler yüzünden ne hallere geldik.Parayla artistlik yaparım diye .ok ettiler piyasayı.Bunlara da gün doğdu.
 
Üst Alt