Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı

Bu son olaylardan sonra kesinlikle hakemligi birakmali. Tüküren ve küfür eden oyuncuya küfür etti ve tükürdü diye yalanci durumuna düsen Halis Özkahya bu komediye tepki olsun diye hakemligi birakmali.

Hem küfür ediyor hem de net olarak tükürüyor, biz bunu görüntülerde net olarak gördük/dudaklarindan okuduk. Peki Tahkim kurulu neden döneklik yaparak 12 mactan daha agir olmasi gereken bir cezayi indirdi?

Buna verecek cevaplari varmi ben merak ediyorum...

Adalet yok bu ülkede..

Bu adamlar o pis ellerini türk futbolundan cekmedigi sürece biz burada daha sayfalarca bela okuruz bunlara..

Pascal Nouma'ya yapilanlari unutmadik, bunu da unutmayiz elbet.!

Cevap: Halis Özkahya Hakemliği Bırakmalı

valla bizler kimlerle bu oyunu oynadığımızı bilmiyoruz görmüyorz

Ya da görüyoruz ancak menfaat ilişkilerimiz var bişi yapamıyoruz

Bu ceza gösteriyorki fenerbahçe sahadan tff masalarına kadar Türkiyenin en büyük futbol mafyasıdır

Enginin cezasını desteklercesine konuşan bazı galatasaraylı yöneticiler ya federasyonu devirecek ya da o koltuklardan gidecek

Hakemi toplam 3 kez tutan ve itiraz eden engine 11 maç verip hakeme İBNE diyen,hakeme tüküren adama bu ülkede 4 maç ceza veriliyorsa

Yönetim şapkasını alıp düşünecek

Transferinden,masa işlerine kadar

Ortalığı ayağa kaldırmazsa Halis değil bizim yönetim çeksin gitsin

----

Ben olsam Halis Özkahya'nın yerinde, Çıkarım , derim ki ;

" Eyy TFF ... Anladığım kadarıyla Fenerbahçe'mize dokundurtmam kimseyi diyorsun...

O zaman Rıdvan Dilmen, Selçuk Yula gibi isimlerin hakemlik yapabilmesi için önleri açılsın, Fenerbahçe'nin maçlarını onlar yönetsin...

En azından insanlar kimin ne olduğunu anlar... Benden paso, gördüğünü çalan değil, Fenerin lehine çalan hakem aradığınızı keşke baştan söyleseydiniz"...

Kisaca artik hem hakeme top diyeceksin bir de suratina tüküreceksin sakin dokunmayin arkadaslar hatta takim halinde tükürmek lazim nasil olsa cezasi yok.

----

Ben olsam Halis Özkahya'nın yerinde, Çıkarım , derim ki ;

" Eyy TFF ... Anladığım kadarıyla Fenerbahçe'mize dokundurtmam kimseyi diyorsun...

O zaman Rıdvan Dilmen, Selçuk Yula gibi isimlerin hakemlik yapabilmesi için önleri açılsın, Fenerbahçe'nin maçlarını onlar yönetsin...

En azından insanlar kimin ne olduğunu anlar... Benden paso, gördüğünü çalan değil, Fenerin lehine çalan hakem aradığınızı keşke baştan söyleseydiniz"...

Halis Özkahya' da fenerbahçelidir. Abi

Zaten moral olarak bitmiştir hakem. Adam raporunda üstüne basa basa bana tükürdü diyor ama dünyanın en tarafsız oluşumu lig tv nin verdiği görüntülere,dünyada eşi benzeri bulunmayan keskin gözlerle ve tarafsızlığın kitabını yazmış beyinlerle bakarak aslında tükürmediği kararı alınıyor ve hakemi resmen bitiriyorlar.

Halis Özkahya ve Fırat Aydınus 2 tane Fifa kokartlı hakemi harcadı yarım sezonda şikeciler sıkıyorsa 2. yarı hakem hatası yapılsın hadi.. Aziz çıktı hemen oyunlar başladı ya yok böyle bir entrikacı takım..

Bence bir futbolcumuzu feda edelim.Aynı hareketleri yapsın herhangi bi hakeme.Sabri girsin mesela son 5 dakika aynı hareketleri yapsın.Neler olacak görelim.

Adam şu süreçte en suçsuz adam sahip çıkmamız gerekirken niye ekmek parasından olsun..

Bırakırsa kuşlar bir taşla iki kuş vurucak olacaklar..

Bu saatten sonra düzgün bir şekilde hakemlik yapmasını beklemek saçma olur zaten.

Bu Ülkede Böyle Yürümez.Serefsiz fb Istemedigi Bütün Hakemleri Yok Ediyor.Hakemsiz Olursa BakalIm ne Olacak.

Bence artık Galatasaray taraftarı tüpçüye tepkisini koymalı maç esnasında ve dışarda...O bırakana kadar bize rahat yok bunu unutmayın...Galatasaray taraftarı hala uyuyor.

hakemlerin birazcık onurları varsa bu ligi boykot ederler ve bu kepaze kararı geri aldırırlar,sonra da bu kararın altında imzası bulunanları istifaya zorlarlar.yoksa halis hoca tek başına istifa etmiş bir faydası yok....

Üst Alt