halis özkahya - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

halis özkahya

Hakemin açıklaması basiretim bağlandı öyle mi. Hayır aslında Allah ipimizi pazara çıkardı olmalıydı. Fb maçlarında basiretleri bağlanmıyormu. Bakın yukarıda Allah var. Bu hakemler aylardır takdir haklarını her maç aleyhimize veriyorlardı ama kimse eleştirmiyordu. Biz bunun farkındaydık. Pozisyonlar (penaltı, kkart vs) %50/50 ise hatta %20/80 ise gs aleyhine ver. Kural buydu. Bugüne kadar bu çok güzel geldi. Tff ile beraber tetikçi hakemler isredikleri gibi at oynattılar. Ama son maçta önce hüseyin göçek denen kişi alenen %100 devam olacak pozisyona penaltı çaldı. O hıyar %3-5 vardır bişi diye düşündü. İşte o anda haliste fırsat bu dedi tamam dedi ( belki hüseyin ilede kıskançlık olabilir, ikiside eşdeğer derecede kötü hakem aynı sınıfta) aklından bintane puştluk geçtiğine eminim. Tamam dedi verdi penaltıyı. Aslında VAR sistwmi, hakemlerin tüm rengini gösteren bir sistem. Çünkü orada kendi renklerini çok kolay ortaya çıkarıyorlar. O yüzden bu sistem bu ülkwde olmaz. VAR sayesinde skora direkt etki ediyorlar artık. Her maçta farklı var uygulamaları oluyor artık, standart yok. Önceden sahadaki hakemler gerçekten görmüyor, yanılıyor hatalı kararlar olabiliyordu. Ama şindi görüyor ama vermiyor yada bilerek, bilinçaltı düşüncelere göre karar veriyorlar.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Son düzenleme:
Bu orco pozizyonun penaltı olmadığını net bir şekilde görüp içerden devam kararı verdirdi.Basireti bağlanmışmış hadi lan oradan.Amma bu şerefsizle beraber o köçek hakem bozuntusununda ipi çekilmeli.Tabiki fıratında.Bu 3 şerefsiz en azılı düşmanlarımızın başında gelir hakemlerin içinde.Cunoda eyyamcı filandır ama o pozizyonu izlerdi 100 de 100.

birisi biriyle kavga ediyor ama sadece birini görebiliyorum sanırım engelleme olayı efektif çalışıyor artık?

Çoluğu çocuğu yeni mi aklima gelmiş şu her boku yiyip abi colugum çocuğum var diyene acayip ayar oluyorum

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ben hala kusurun buyugunu kime ihale edecegimi belirleyemiyorum

Cunku kuraldan ziyade uygulamada orta hakemin uyarisiz sekilde kendi inisiyatifi ile monitore gittigi bir ornek yasamadik 13 hafta carpi 9 mac yani toplam 100 kusur macta

Bu durumda gocek e (bu poziyon icin) cok az hata bulurum cunku hizli cekim , kotu bir bakis acisi ile cok hakem calar buna

O zaman suc video nun basindakinde

Fakat sansal buyuka aciklamasi da kafa karistiriyor , eger namoglu gocek hakkinda , "madem o kadar ugultu var git izle be kardesim" dedi ise , o zaman gocek de der ki "baskan oyle diyorsun da 100 mactir bize git demeden gidemezsiniz" diye uygulama yaptirdiniz , ben mi oldum gunah kecisi

Burada namoglu dahil herkes hezeyan icinde ve karmasik aciklamalar yapiyorlar

Sistem de oturmadi daha ,bu anlasiliyor

Bunlar tetikci.Bizim isimiz tetigi tutan degil silahi verenle olmali.Tupcu o koltukta oturdukca maclari kimin yonettiginin onemi yok.

Üst Alt