Halısaha ayakkabısı önerileriniz - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Halısaha ayakkabısı önerileriniz

Cevap: Halısaha ayakkabısı önerileriniz

Kardeş kaç yaşındasın bilmiyorum ama Halı sahada bünyeni çok zorlama 15- yaşındaki delikanlılar bile kalp krizi geçiriyor.

Predator,nike merc. ve bunu denedim,ayağımı en iyi bu kavradı.Bunu aldım.

5b913693553fcf0556e0d8dc5dc7fd9a.jpg

İyi yapmışsın.

Bu arada inan ben dışarıdayken yazmıssın panpa.Top kontrolü,dribling için lazımdı.Şut vs pek çekmem zaten.

Dribling diyorsan doğru ayakkabıyı almışsın,bunu önerirdim ben de.Mercurial lesh çünkü.
Ordaki adam da dedi merc. leştir,baktım harbiden 2-3 maça çıksan parçalanır ayakkabı.Zaten ronaldo apaçisi giyiyormuş,isabet olmuş onu almadığım :D

Bende Nike Tiempo var, baya oldu 2.5 3 sene falan hala sağlam yani baya da oynadım.
Tiempo bizim pederde vardı,bende giyiyordum arada,sağlam ayakkabı harbiden.

Halisaha için krampon olmaz yav, dizlere çok zarar veriyormus... O yüzden bizim burda alt liglerde halisahada kramponla maça çikmak yasak... Alti düz ayakkabilar olmali..

Halisaha için krampon olmaz yav, dizlere çok zarar veriyormus... O yüzden bizim burda alt liglerde halisahada kramponla maça çikmak yasak... Alti düz ayakkabilar olmali..

G12801_1000_01.jpg

Böyle olanlari mi diyorsun ?? Ama bunlarda salon icin uygun, hali saha icin öbürleri daha iyi bence.

511845.jpg

Böyle olanlar. :)

Ayakkabıyla çıktığım ilk maçta bizim leş stoperler yüzünden yenildik. :D

Evet Necati, ikinci koydugun ayakkabilari kastetmistim... Ben amatör takimda futbol oynuyorum, iki yildir krampon almadim, yasak çünkü:) Belçika amatör liglerinde bütün takimlarin zeminlerini halisaha yaptilar, kaliteli futbol oynansin diye, ayakkabilarda mecburen bu yukardiklerden oluyor...

Üst Alt