GSC Haber - Haluk Yürekli: "Tugay Kerimoğlu, adaletsizliklere dayanamayarak BeIN Sports'tan istifa etti" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Haluk Yürekli: "Tugay Kerimoğlu, adaletsizliklere dayanamayarak BeIN Sports'tan istifa etti"

Haluk Yürekli: "Tugay Kerimoğlu, adaletsizliklere dayanamayarak BeIN Sports'tan istifa etti. Yayıncı kuruluşun Lale Orta'nın müdahalesine tavır alamaması bu kararda etkili oldu."

Tugay Kerimoğlu: "Burada adaletsiz bir ortam var. Adaletsizliği konuşmak istediğimde 'Futbol konuşalım' deniyor. Benim dışımda herkes futbolun dışına çıkıyor."

Umarim yapmistir, gec de olsa. Burada baya agir elestiriler vardi kendisine, hakli olarak tabiki, benim nacizane cocukluk kahramanlarimdandir. Gec de olsa umarim bu sekilde bir durus sergilemistir ki kendisinden gormek istedigimizde bu tip bir reaksiyondur. Tamam fazla agresif bir kisilik degil, ancak kendisine cok sey katmis bir camianin parcasi olarak bu hareketi beni mutlu eder. Bir nebze affettirir kendisini son 1 yildaki gelismelerden sonra ozellikle.

Ben Tugay Kerimoğlu'na kızmam.Sonuçta çalıştığı 1 yer var.Eğer böyle 1 istifa gündeme geldiyse kulüpte görev almalı..

Ulan tugay en sevdiğim adamdın , tartışmasız çokta büyük topçuydun ama para uğruna bizide hiç savunmadın be kardeş keşke hiç bulaşmasaydın bu işlerede hep çocukluğumuzun gençliğimizin kahramanı olarak kalsaydın..

Üst Alt