Hamamcıoğlu'nun Hocası Shakhtar'dan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamamcıoğlu'nun Hocası Shakhtar'dan

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamancıoğlu, Shakhtar Donetsk'ten ayrılan Roberto De Zerbi'yi takımın başına getirmeyi planlıyor.

Galatasaray, seçimin bitmesiyle beraber yeni teknik direktörünü de bekliyor.

Dursun Özbek, Okan Buruk isminde yoğunlaşırken, Eşref Hamancıoğlu ise Roberto De Zerbi'yi sarıkırmızılı takımın başına getirmeyi planlıyor.

Bir süre önce Shakhtar Donetsk'ten ayrılan 42 yaşındaki İtalyan çalıştırıcıyla Eşref Hamamcıoğlu'nun el sıkıştığı öğrenildi.

Sabah

Fariolinin iki tık üstü...eğer diyelim oldu o zaman ayağı sağlam yeni bir Kalecide lazım Peña tipinde...Italyan olduğundan 3lü sistemde olabilir ve bu yüzden Mert Müldür transferini zorlamalıyız...hem sağ hemde solbek ve yeri geldiğinde sağ stoperde oynayabilmesi bizi çok rahatlatır....

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Seçimden önce De Zerbi, Mancini seçimden sonra

Adnan Öztürk istifa
Hamamson kafasına göre vasat bir teknik adam bulur getirir.
Projeler iptal

Biz bu filmi çok gördük.

Dursun ile Erden’e de 3 ay veriyorum maksimum.

inanamiyorum. *haberin dedikodusu bile heyecan verici-benim adima...

forumumuza uye oldugum ilk donemlerden bugune kendisinin oyun anlayisina ara ara bir cok kez deginirdim -
keza ,kendisini *italya ligi ozelinde en begendigim 4 hoca arasinda gordugum -*de zerbi hoca ile *bizim ilgilenmemizi - gecmis yakin bir kac yil ve onumuzdeki bir kac yilda cok uzak oldugunu dusunuyordum.....

yeni sezona dair *eger yabanci olacaksa alman disinda ; isteyecegim mense italyan isi idi... ancelotti ,conte disinda, gasperini, inzaghi, pioli ile beraber bizdeki montella'yi da sayarsak, italyan menseli en saglam hocalar arasinda nazarimda *de zerbi.....

birde ustune olursa kaan ve muldur ile resmen krema olur. hatta *de zerbi den ozel rica'm > mevkisel anlamda tipoloji olarak kendisinin sassuolo doneminden locatelli, duncan, traore turu > hibrid orta sahalar tarzinda profiller yaninda getirmesi....

Eşref paşa işi sıkı tutuyor. Seçimden önce tüm teknik direktörlerle görüşme yapmakta kararlı.

Seçilir seçilmez şlakk!! diye açıklayacak yeni teknik direktörü.

Resmi olarak ayrildi mi ki. Ben sadece savas basladiginda ekibiyle ülkeyi terk ettiler diye biliyorum.

resmi olarak sozlesmesi - hafizam yaniltmiyorsa ; 30 haziran 2022 de sona eriyordu....

hocaya donersek;

*shaktar da muthis bir ortalamasi var idi. 2.61 olmasi lazim. modern futbolun kaliteli yeni klas ornekleri arasinda * basi cekiyor benim adima... yasi da daha 42
*brescia dogumlu hocanin bu derece istikrarli olmasi - diger tarafta yine brescia dogumlu olan *pirlo nun fecaat hocaligini gordugumde- de zerbi mucevher gibi isildiyor.
bu arada. , mancini sayet milli takimdan ayrilirsa/gonderilirse-ki, konusuluyor bu tur haberler.... < - > de zerbi yerine gelirse sahsen sasirmam.

shaktar da en son 18 macta * 15 galibiyet * 1 maglubiyeti vardi 2021/22 sezonu ozelinde....
sassuolo dan yaninda goturdugu muthis stoperi keske olurda gelirse yaninda getirebilse. ismi ; marlon.

nacizane dedigim gibi, kadro kurulum muhendisligini cok begeniyorum. keza, sahaya kompakt yayilimi ve kendi oyun anlayisina uygun cok yonlu,versatile tipolojilerin bol oldugu ~ buna bagli saha ici olusumlarda oynattigi efektif verimli neticeye giden anlayistaki futbolu cok hosuma gidiyordu. italya kariyeri ve shaktar denkleminde.

nereye gidecek bende merak ediyorum kendisini cok begenen bir futbolsever olarak...
italya milli takim bir ihtimal mancini ayrilirsa dusunulen isimlerden olur diye dusunuyorum....
italya ligine de donus yapabilir...

konudan bagimsiz,

yeni sezona dair , *gattuso hoca valencia'ya gitmis.. dun imzalamis.
ancelotti versus gattuso guzel anlara sahne olur..

Üst Alt