Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamburg'u Küme Düşürme Başlığı (Düştü)

Nefret ediyorum Hamburg'dan...Adamlara 2-0'dan 2-3 maç vermiştik.Guerrero,Olic,jansen,Trochowski ve Boka vardı o zaman.Eleyebilirdik ama olmadı.Zaten yakın zamanda alınan Leverkusen ve Hamburg felaketleri aklımdan çıkmıyor.Hamburg'ûn itikamını Schalke'den çıkarsak da önümüzdeki yıl Leverkusen gelse karşımıza çok güzel olacak.İntikam alma vakti gelmiştir...

NOT: Hakan seneye biz de kesinlikle oynamalıdır....

Emre Can'ı alamadığımızda çok üzülmüştüm.

Aynen öyle , bende çok üzülmüştüm hocam , şimdi belki daha zor ancak ne bileyim girişimde bulunmak , oyuncuyla görüşmek ve ısrarlı bir transfer politikası izlemek çok iyi olur , bunu Emre Can , Kaan Ayhan , Hakan Çalhanoğlu , Tolgay Arslan ve Levin Öztunalı gibi isimlerde izlemeliyiz , Haldun Üstünel tarzı ;)

Örneğin bir Emre Can ve Tolgay Arslan transferi orta sahaya derinlik ve kalite katmasının yanı sıra formsuz olan Selçuk ve ceza aralıkları olan Melo'nun yerlerine gerektiğinde çok iyi olur mesela. Levin'i de eklemeliyiz tabi , alınır ve kiraya gönderilirse iyi olur.

Yada bir Hakan Çalhanoğlu transferi ; hem bizi Gökhan Töre transferinden hemde o adama o kadar para vermekten kurtarır emin olun , Hakan gerçekten önü çok açık bir genç , potansiyeli çok yüksek , eğer yabancı sınırlaması olmasaydı yine takımda görmek isterdim ben.

Kaan Ayhan ise Schalke forması ile son üç maçtır 90 dakika stoper mevkisinde oynuyor , stoper rotasyonumuza Koray ve Semih'in yanına ek olarak Kaan'ı katmamız bizi çok rahatlatır , neden çünkü Koray'ı tam izleyemedik ve tam fikir sahibi değiliz , Semih ise iyi oynuyor takımın şu kötü dönemlerinde bile ancak ona rekabet edecek birilerinin olması onu çok daha iyi motive eder , takım için tatlı rekabette kazanan Galatasaray'ımız olur. :)

Hakan dün yine muazzam top oynadi. Ilk maclarinda sutlari haricinde takim oyununda falan biraz geri kaliyordu ama inanilmaz gelistirmis kisa süre icinde. Futbol akli ve teknigi cok iyi, ciddi anlamda Avrupa'da yeni bir Özil etkisi yapabilir. Bizim almamiz imkansiz sayilir Hakan'i ama en azindam Tolgay'i kapmak lazim. Orta saha icin aranan kan, hizli, teknik ve akilli oyuncu.

Tapa

Hakan bize gelmese bile Hamburg'tan gider ama Tolgay eğer istersek gelebilir.Bana sorarsanız Tolgay daha iyi olur çünkü Hakan henüz olmamış ve sanki biraz basına çok malzeme verecek tarzda oyuncu.Tolgay ise şuan en olgun döneminde ve alınabilecek en iyi yerlilerden

ikisinide istemez,özellikle hakanı hiç istemez

gitsinler 2.ligde oynasın mal herifler

hakanın yaptığını unutmadık, Galatasaray üzerinden maaşını artırdı herif hala isteyenler var enteresan

Üst Alt