Hamile Kadını Darp Eden Saldırgan, Serbest Bırakıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamile Kadını Darp Eden Saldırgan, Serbest Bırakıldı!

ddddd-640x360.jpg

Manisa'da parkta spor yapan hamile kadını darp eden saldırgan, serbest bırakıldı.

Geçtiğimiz hafta, Manisa’nın Turgutlu ilçesinde parkta spor yapan 4 aylık hamile Ebru Tireli'yi (32) darp eden M.T. serbest bırakıldı.

Milliyet'te yer alan habere göre; Turgutlu ilçesi Ergenekon Mahallesi Osmangazi Parkı'nda spor yaptığı sırada saldırıya uğrayan 4 aylık hamile Tireli'nin İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptığı müracaat sonrası polis ekiplerinin başlattığı operasyon kapsamında geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan M.T. serbest kaldı.

"HAMİLEYİM DİYEREK YALVARDIM"

4 aylık hamile olduğu öğrenilen Ebru Tireli’nin yere düştükten sonrada karnına ve yüzüne vuran saldırganın genç kadının çığlık atması üzerine kaçtığı bildirildi. Yaşadıklarını büyük bir korku ve gözyaşı içerisinde anlatan Ebru Tireli: “Hamileyim ne olur vurma diyerek yalvardım, ne olduğunu anlamadım. Gözü dönmüş bir şekilde bana vurmaya devam etti. Yere düştüm, başımı kaldırıma vurdum, bu kez üzerime çıkıp, yüzüme vurmaya devam başladı... Hem küfür ediyor hem de vuruyordu. Sonra birden beni bırakıp kaçtı” dedi.

"BEBEĞİMİ KAYBEDECEĞİMİ DÜŞÜNDÜM"

Tireli sözlerini şu şekil sürdürdü: "Bir an için bebeğimi kaybettiğimi düşündüm. Kendime gelir gelmez eşimi aradım, büyük bir şok içerisinde hastaneye geldik ve Hemen kontrol altına alındım, tek tesellimiz çocuğumuzun iyi durumda olması... Hamile olduğum için o parkta sürekli spor yapıyorum, zaman zaman kızım ile birlikte de o parka gidiyoruz, böyle bir şeye hiç rastlamadım. Üzerimde kapşonlu bir mont vardı. Montumun her yeri kapalıydı. Erkek veya kadın olduğumun bile, ilk bakışta anlaşılması oldukça güçtü" dedi.

Bu hakimlerin, yasa koyucuların hiç çoluk çocuğu, eşi, kardeşi yok

başka bir açıklaması yok bu işlerin yahu. Akşamına tepkiler gelirse tekrar gözaltına alırlar. İş soğuyunca tekrar serbest bırakırlar

Türk adalet sisteminin doğmamış bebeğin anne karnında darp edilmeye rızası varmıymış araştırması gerekir.

Bu gibi şeylerin gerçekten hepsinin bilinçli yapıldığını düşünüyorum
Baya toplum kontrolü bu bu gibi iğrenç haysiyetsizce o kadar şey ülke gündemine gelip hiçbir sonuca varmadıki artık insanlar alıştı bunlara ya
Önceden insanlar tecavüz lafını kullanamazken şimdi her haberde hergün bir tecavüz olayı duyar olduk
Yavaş yavaş böyle tüm kötü olaylara alışmış hiçbirşeye sesini çıkarmayan kuzu kuzu bir toplum yetiştiriyorlar
Bu gibi olaylara bu kadar artan vergilere zamlara vahşete sesimizi çıkar(a)maz olduk
Birtek Milli duygular Millet meselesi söz konusu olunca birlik olabiliyoruz maalesef

Ne demek ulan sokağın ortasında hamile kadına vurmak senin erkekliğini cürretini varya şerefsiz herfir yav nasıl böyle bir adam serbest bırakılabilir yav

Sorsan ben delikanlıyım der :red: Mal varlığını araştır senden benden zengindir. O para suyunun da nereden aktığını söylememe gerek yok herhalde.

Hayır böyle saldırganlar, tecavüzcüler, tacizciler vs tutuklanmıyor bile bir de bunların idam edilebileceğini falan düşünen hayalperestler var

Üst Alt