Hamit Altıntop KAP'a Bildirildi - Sayfa 28 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop KAP'a Bildirildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hamit Altıntop KAP'a Bildirildi

arkadaslar hamit ile anlasilmis diyorlar bugunde kulubu ile anlasilmis peki neden aciklanmiyor transfer ?

Hamit işi çok uzadı.Transfer sezonunun başından beri Yönetim Hamit-Amrabat transferi ile çok uğraştı.Amrabat defteri kapandı.Hamit'ede tez zamanda imza attırılsın ve bu defter kapansın..Daha Melo-Sol açık ve Santrafor sorunu var..

Ha diyelim belki dediğim şey doğru olabilirdi niye küfürediyorusnuz eğer doğruysaa benim suçummu, hadi diyelim yanlış olduğundan eminsiniz o zaman niye küfür ediyorsunuz.

Arkadaşlar yatmış transfer geçmiş olsun biz 3.2 vermişiz hamit 4 istemiş

KinaYak-KinaYak-1.jpg

Ha diyelim belki dediğim şey doğru olabilirdi niye küfürediyorusnuz eğer doğruysaa benim suçummu, hadi diyelim yanlış olduğundan eminsiniz o zaman niye küfür ediyorsunuz.

sıvama canım . olmayan bir şeyi varsayarak olmuş gibi gösterio beninm suçum mu deyip yırtamazsın . mahçupsun . mahçubum de haluk

saf saf konustugunun farkindasin demi?

Melo gelmiyomus arkadaslar diyip 1000 tane mesaj atalim o zaman durup dururken buraya? belki dogru olabilir?

Nasreddin hoca hesabi gibi.. ya tutarsa?

Bir "kusura bakmayın" demek ne kadar zor uygulamalı gördük.

İtişmeye devam edenleri dışarı alabiliriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt