Hamit Altıntop Resmen Galatasaray’da - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop Resmen Galatasaray’da

@Ersin Şen

Hele su adamlardan birinden bile sonra negatif bir yorum geldi ise esas onlari afise etmek lazim
Ee sonra ne olacak? Maksadımız nedir? Aciz düşünce ve karakter davranışınızı mı sergiliyorsunuz sabah sabah?

Millet spor gibi eğlence maksatlı yorum yapmış zamanında doğrusuyla yanlışı ile sizde burada onları küçük düşürme peşindesiniz.

Ve bu kişiler sizinle aynı renklere gönül vermiş kişiler üstelik.

Hamit ilk sene fena oynamadi
Hatta cldeki en iyi adamimizdi
Sakatlik uzatilan sozlesme bonservis ve yaptigi aciklamalar fail olabilir belki ama hamit transferine sevinecektim tabi
Iyi misin ersin yav

Ee sonra ne olacak? Maksadımız nedir? Aciz düşünce ve karakter davranışınızı mı sergiliyorsunuz sabah sabah?

Millet spor gibi eğlence maksatlı yorum yapmış zamanında doğrusuyla yanlışı ile sizde burada onları küçük düşürme peşindesiniz.

Ve bu kişiler sizinle aynı renklere gönül vermiş kişiler üstelik.

Eger insanlar vakti zamaninda yaptigi yorumlar gerceklesen durumla ortustugunde boburlene boburlene "ben demistim" tavrina burunuyorsa , hatali yorumlar tahminler yaptiginda da saklanmak yerine mertce cikip kendini ifade edebilmeli

O zaman bir oyuncuyu aldiklarinda yonetim ya da teknik ekipleri neden sucluyoruz ? Hamit bu kadar isteniyordu madem 4 senelik anlasildi , son 2 sene neden gonderilmiyor diye her yonetime soylenmeyen kalmadi

Bunu aysal dursun vs diye ayirmiyorum

4 senelik sozlesme imzalarken herkes memnun , kotu oynayip da o sozlesme yuzunden 3,5 milyon euro odemek zorunda kalan yonetim yollayamadi diye suclu

Yok oyle sey . Kabahatli ise oyuncu da yonetim de seyirci de kendisine pay cikaracak erdemde olacak

İlk 11'e 6 yabancı koyabildiğimiz günler istemeyip napcaktık lan? B.Münih, R.Madrid görmüş yerli topçu. Aziz başganda bastırıyordu.

Ne alaka şimdi?

İlk 11'e 6 yabancı koyabildiğimiz günler istemeyip napcaktık lan? B.Münih, R.Madrid görmüş yerli topçu. Aziz başganda bastırıyordu.

Ne alaka şimdi?

Istemeye laf yok ki . Once isteyip adam oynamayinca gonderin diyenlerin ayni kisiler olmasina laf ediyoruz

O zaman cikip kendileri yonetsinler kulubu

4 sene sozlesme imzalanirken iyi , geregini yerine getirmek zorunda iken , parayi oderken "bunu gondermeyen yonetim acizdir" laflari

Sorumluluk yok bir sey yok tabi salla gitsin bu islerle ugrasmaya calisan insanlara , nasilsa bir bedeli yok

Klasik taraftar mantigi

Bakin bakalim bir malmo takiminda , bir aberdeen , yahut bir elche takiminda seyirciler kontratli oyuncuyu once almak sonra gondermek icin yonetimleri tukaka ediyorlar mi ?

Hamit'in büyük transfer olduğu gerçeği değişmez. Hele hele yabancı kısıtlamasının olduğu vede yerli piyasanın çok çok yüksek olduğu zamanda harika bir transferdi. Fenere atılan birde çalım vardı hatırladığım kadarıyla. Herkes sevinmişti şampiyon yapacak transfer diye.

Hamit'in büyük transfer olduğu gerçeği değişmez. Hele hele yabancı kısıtlamasının olduğu vede yerli piyasanın çok çok yüksek olduğu zamanda harika bir transferdi. Fenere atılan birde çalım vardı hatırladığım kadarıyla. Herkes sevinmişti şampiyon yapacak transfer diye.

tamam da hamit fb ye calim , selcuk fb ye calim , emre akbaba fb ye calim

bizim derdimiz fb ile calimlasmak mi ? profesyonelce bir durum degil bu .. ayrica selcuk ile burak bire bir ayni durumda mi ki kurusu kurusuna ikisine ayni para verildi , ayni sozlesme yapildi

tamam da hamit fb ye calim , selcuk fb ye calim , emre akbaba fb ye calim

bizim derdimiz fb ile calimlasmak mi ? profesyonelce bir durum degil bu .. ayrica selcuk ile burak bire bir ayni durumda mi ki kurusu kurusuna ikisine ayni para verildi , ayni sozlesme yapildi

Birinci amaç fenere çalım atmak değildir eksikliğimizi gidermektir. Alınacak oyuncu havuzu çok dar olduğu için ister istemez aynı oyunculara talip olunuyordu. Lakin Hamit çok çok kilit bir transferdi.
Ama güncel örnek verelim; Nagatomo, Ndiaye ve E.Akbaba transferlerinde sırf fenerin araya girmesi yüzünden forvetsiz kaldık. Takımların hiç biri iyi niyetli değil.
Ndiaye bedava gelecekken 750bin-1milyon kira bedeli verildi.
E.Akbaba'nın kulübüne 1.250 milyon fazla ödendi
Nagatomo'ya yanlış hatırlamıyorsam 1 milyon fazla ödendi

bunların hepsinde fener devreye girmiş. Haliyle bu çalımları atmak gerekiyor. Türkiye'de bu oyun böyle oynanıyor maalesef.

Edit: Ömer Bayram'da da devreye girmişlerse hiç şaşırmam.

bildigim kadarini soyleyim , ndiaye de 1 milyon konusu hep vardi . yani bedelsiz kiralamaya sicak bakmiyorlardi , ama son dk da maasindan kurtulmak icin bedava verirler miydi , verebilirlerdi ... ya da fb gercekten istese 1 yerine 2 veremez miydi , verebilirlerdi

nagatomoyu arastirmadim ama dogru olabilir , bilmedigim icin bir sey yazmam

akbaba meselesinde ise fb den ziyade bizimkilerin fiyat kirmak icin ilgisizmis gibi davranmalari etken oldu , madem almiyorsunuz alan var dediler, biz "durun biz de variz" diyince dedigin gibi 1 milyon fazla verdik

adamlar alanya olarak haklilardi , cunku onlar parasina bakar

Haklı haksız konusu değil mesele. Bizim o sezon Hamit'e çok ihtiyacımız vardı. Baya bir güç katması bekleniyordu herkes hemfikirdi fener sırf işi bozmak için devredeydi. Rakibini güçlendirmemek için devredeydi. Haliyle çalımı yedi.

Sen pro. olmaktan bahsediyorsun ama düzen öyle değil istesen de olamazsın en basit örneğini yine güncel bir olaydan söyleyeyim. A. Albayrak yıllar önce Serdar Bilgili ile yaptığı Nouma konuşmasını ve bu sezonda Fiko ile yaptığı bir futbolcu ile ilgili konuşmasını söyledi. Wagner Love olayı vs vs her tarafı kara düzen mevcut sistemin. Adamlar sırf Wagner gelir GS forması ile bize gol atar-sa korkusundan adamı vermediler.

Yav şu taraftar yorumları ciddiye mi alınıyor sanki eğer öyle olsaydı dursun denen adam 3-4 sene nasıl tahtında kalabilirdi insanlar o anki fikrine göre yorum yapıyorlar ne bedeli olacak bunun.Bu taraftar yönetimin işine karışıyor lafı da niasse transferinin iptal olmasıyla hortladı büyük ihtimal beceremediler baktılar taraftarda istemiyor gelen baskılar yüzünden iptal oldu algısı.Yoksa taraftar yorumu etkili olsa şuan bu kulüpte Belhanda durabilir mi?
Hiçbir sorumluluğu olmayan taraftar yorum yaptı diye bedel ödemeliyse ya yüzde yüz sorumluluk sahibi adamlar kesin 2 transfer yapacağız deyip eline yüzüne bulaştırdığı zaman bedel ödüyor mu, yada oyunculara yüklü bonservis yüklü kontrat yapanlar bir bedel ödüyor mu ve yahut sevgili genel kurul üyeleri yanlış insanlara yanlış yetkiler için izin verdikleri zaman bir bedel ödüyor mu da taraftar bedel ödeyecek.Bu postlarla en fazla makara geçilir ki zaten uplayan kişinin amacı da eğlenmek

ben genel kurul uyesi olarak dursun a oy atmadim ama atmis olsaydim kimsenin genel kurula laf etmesini kabul etmezdim cunku forumdaki anketteki insanlar nasil ve ne sekilde 80% dursun dediyse genel kurul da ondan demistir

seyirci fazla isin icine girmeye basladi , ben bundan rahatsiz degilim .. belhandaya gelince ... hem seyircinin hem yonetimlerin elini kolunu baglayan bir hukuk var , kendisi gitmek istemedikce yedi duvel , turkiye birlik olsa yine gonderemiyorsun

buyuk hata

Üst Alt