# Hamit Altıntop - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Hamit Altıntop

Hamit'in Menajeri Usandırdı

Hamit'in menajeri usandırdı

Real Madrid'de 2.2 milyon Euro alan Hamit için "Madrid'de yıllık ücreti 3 milyon Euro. Sizden 3.5 istiyoruz" diyen İranlı menajer, Galatasaray'ı usandırdı.

02-06-hamit-alt%C4%B1ntop.jpg

Galatasaray'da transferine bitti gözüyle bakılan Hamit Altıntop'un İranlı menajeri Reza Fazeli, Sarı-Kırmızılı kulüpten daha fazla para koparmak için büyük çaba sarf ediyor. Florya'da Galatasaraylı idarecilerle masaya oturan İranlı menajer, "Hamit, Real Madrid'de 3 milyon Euro kazanıyor. Yıllık 3.5 milyon Euro ve 4 yıllık sözleşme istiyoruz" derken, milli oyuncunun İspanyol kulübünde kazandığı rakamı da 800 bin Euro birden şişirdi.

Tavan ücret önerildi

Sezon başında Bayern Münih'ten bonservisi elinde Real Madrid'in yolunu tutan ve 4 yıllık sözleşmeye imza atan Hamit, İspanyol kulübüyle 2 milyon 200 bin Euro'ya anlaşmıştı. Galatasaray yönetimi orta sahasında görev yapan Selçuk İnan ve Melo için belirlediği rakamlar doğrultusunda Hamit Altıntop'a da yıllık 3 milyon Euro teklif etmişti.

Terim Hamit ile görüşecek

Ücreti yükseltmek için "Hamburg da Hamit'i istiyor" spekülasyonlarını yayan Reza Fazeli, 3.5 milyonda diretirken, Galatasaray yönetiminin de 3 milyon Euro'dan yukarı çıkmadığı belirtildi. İki taraf arasındaki pazarlığa ise son noktayı Hamit Altıntop ile milli takım kampı dönüşü görüşecek olan Fatih Terim koyacak. Terim'in arasının çok iyi olduğu bilinen Hamit'i, kulübün önerdiği rakama ikna etmesi bekleniyor.

Kaynak:
Sabah / Bülent Timurlenk

Cevap: Hamit'in Menajeri Usandırdı

Açıkçası bu tür haberler pek inandırıcı gelmiyor. Terim bunları halletmiştir. Bence Hamit ve kulübü ile her konuda anlaşma sağlandı. UEFA'nın kararı bekleniyor.

küfür edip ban yerim eger 3 milyondan bir kurus fazla verilirse, 3 milyonu bile cok ama cok abartili buluyorum hamite, iyi hos cok iyi adam ama abartmanin da bir anlami yok

bu ne lan

30 yasina gelmis, ayiptir ama millet mal mi sana 4 sene 3.5 milyon versin.

2.5 tan fazla verilirse, öpsün koysun basina.

uyuz oluyorum bu adama varya

30 yasina gelene kadar o kadar ugraslara ragmen gelmedi, simdi gelmis 30 yasina, emekli olacka yakinda ama utanmadan 3.5 istiyor

yabanci biri olsa utanir yapmaz bunu.

B.Münich'te burada kazanabileceğinin 3'te 1'ine oynuyordu.Yinede gelmedi Türkiye'ye.Bu saatten sonra para sorun edecek değil.Milli takımdan dönsün imzayı atar.(İnşallah)

bende inanmıyorum bu tür haberlere .. bizim İmparator bunları çoktan halletmiştir.. milli takım kampı dönüşü Hamit bizde..

3 milyonun yarisi zaten vergiye gidiyor, kaldi sana 1.5 milyon. 2,5 milyon yeterde artar sana. TR'deki vergileri cikartsan bile 1,5'tan fazla aliyorsun..

Hamit in turşusu tüm marketlerde.

Sıktılar ama ha.Geliyorsa gelsin gelmiyorsa güle güle.

küfür edip ban yerim eger 3 milyondan bir kurus fazla verilirse, 3 milyonu bile cok ama cok abartili buluyorum hamite, iyi hos cok iyi adam ama abartmanin da bir anlami yok

bu ne lan

30 yasina gelmis, ayiptir ama millet mal mi sana 4 sene 3.5 milyon versin.

2.5 tan fazla verilirse, öpsün koysun basina.

uyuz oluyorum bu adama varya

30 yasina gelene kadar o kadar ugraslara ragmen gelmedi, simdi gelmis 30 yasina, emekli olacka yakinda ama utanmadan 3.5 istiyor

yabanci biri olsa utanir yapmaz bunu.

katiliyorum

2,5 bile iyi kendisi icin

gitsin bakim hangi kulüp veriyormus avrupada

real madridde bir yil tatil yapan adama

Üst Alt