Hamit Altıntop'la Yollar Ayrılıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
hamit-altintop-galatasaray-2016.jpg

Galatasaray'da sarı-kırmızılı yönetim, Sigthorsson'un ardından Hamit Altıntop ile de yolları ayırma kararı aldı.

Ziraat Türkiye Kupası’ndaki Tuzlaspor mağlubiyetinde kötü bir görüntü sergileyen Hamit Altıntop ile yolları ayırma kararının alındığı iddia edildi.

Fanatik’in haberine göre, tecrübeli futbolcunun Tuzlaspor maçında verdiği görüntünün arından, Galatasaray yönetimi Hamit ile yolları ayırma kararı aldı. Sarı-kırmızılı kulüp, Hamit ile görüşerek karşılıklı mutabakat ile oyuncunun sözleşmesine son verilmesi kararı alacak.

Devre arasının gelmesiyle birlikte takımdan ayrılacak oyuncular konusunda harekete geçen yönetim radikal kararlar almaya devam ediyor.

Sakat Sigthorsson ile yolları ayıran Galatasaray yönetimi, Hamit ile de görüşerek kadroda bir yer daha açacak.

Futbolcu degil bir kere. Futbol aleminde görüdügüm en yeteneksiz oyuncularin basinda gelir kendisi. Öyle böyle degil fena yeteneksiz.

Bu adamla ilgili foruma bir ozur borcum var . 3 milyon euro ya geldi bize , senelik 3,5 aldi 4 sene boyunca , hep muhaliftim

Fakat bu sezon maci adama 1,3 milyon euro hakedis borcumuz vardi , ya bunu odeyecektik , ya da 1,6 milyon euro ve mac baslari ile 1 sene daha kalacakti

sakatligi gecmis , senelik 3 milyon alan selcuk kadar oynar diye , sadece bu senelik savundum kalmasini, cogu kisi diyordu ki kangren kol , bedava bile kalsa kesilmeli , karsi ciktim , fakat dun kameralarda gorulmez , bir olaya sahit oldum

basaksehir stadyumunda bu adam 2-1 den sonra yuhalanmaya basladi , ve o yuhalanma esnasinda her ses duydugunda siritti , yani siz bagirin bagirin parayi aliyorum ya dercesine

bu durumdaki bir karaktersize 300 bin euro icin bile olsa kalsin dedigim icin ozur diliyorum tum karsi fikirde olanlardan

bugun bile ne alacagi varsa zarar bile edilecek olsa bu bunyeden atilsin bu adam

600 bin kolbein, 800 bin hamit desek

1.4 milyon eurouk bir bütçe açıldı
Podolski gidecek 1.5 milyon euroya yakında oradan

zaten 3 milyonluk bir imkanımız vardı etti mi sana 6 milyon euroluk

Ama sonuç:

2 milyonunu ahmete veririz ohohoh :D

Üst Alt