Hamit Altıntop'un Rızkına Dokunmayın! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit Altıntop'un Rızkına Dokunmayın!

hamit-altintopjpg.jpg

Galatasaray'da sakatlığından dolayı yeşil sahaya basmayı unutan Hamit Altıntop yıllık ücretinde indirime yanaşmıyor.

Galatasaray’daki 4’üncü sezonunda henüz siftahı olmayan milli yıldız fedakarlık yapmaya yanaşmadı.

Galatasaray’da yöneticilerin ara transferde Hamit Altıntop ve menajeri Reza Fazeli bir görüşme gerçekleştirdiği ortaya çıktı. Oyunculara “Ücretlerinizi indirin” demeyen yönetim, geldiği günden beri 12-13 milyon Euro kazanan ancak 3 senedir sakatlığı yüzünden verimli olamayan Hamit’e istisna uyguladı. Sözleşmesinde garanti ücreti, “2 milyon 750 bin Euro” yazan tecrübeli oyuncuya sezonun ikinci yarısında ödenmesi gereken 1 milyon 375 bin Euro’luk kısmın tamamen maç başına bölünmesi önerildi. İkinci yarıda sahalara dönmesi beklenen Hamit’e oynadığı takdirde ödeme yapılması planlanıyordu. Ancak gurbetçi oyuncunun bu teklifi kabul etmediği öğrenildi. Hamit’ten fedakarlık bekleyen sarı-kırmızılı yönetim bu cevaba bozuldu.

Sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan futbolcu halen çalışmalarını Florya’da bireysel antrenmanlarla sürdürüyor.

AMKSPOR

Taraftar el atmalı bu duruma öyle bir piskolojik baskı kuracaksın ki bu tiplere sokağa çıkacak yüzü kalmasın. Real Madrid de yapsaydın rızık edebiyatını profesyönellik Galatasaray'a mı gelince aklınıza dank ediyor.

Bu kadar karaktersiz çıkacağını beklemezdim.

Insan utanır be. Elin Real Madrid'inde "sakatlığım boyunca para almam" demesini biliyorsun ama değil mi?

Tee Schalke döneminde ilk çıktığından beri çok seviyordum seni Hamit, her zaman da bir gün bizde oynamanı istemiştim ve geldiğinde de çok sevinmiştim.

Ama yetti artık be arkadaş artık nefret boyutuna dönüştü bu sevgi. Bir de utanmadan basın önünde "Ronaldo nun parasını kimse konuşmuyor" demiştin ulan sen kimsin Ronaldo kim. O örnek verdiğin adam yılda 50-60 gol atıyor.

Peki sen?

En çok neyden nefret ediyorum biliyormusunuz? Bu yerlilerin özeleştiri yapamamasını. Selçuk da yerden yere vurulurken "ben kötü oynadığımı düşünmüyorum, GERÇEK taraftar bana her zaman destek çıkıyor" demişti. Ulan sana mı kaldı gerçek taraftarları belirlemek hıyar ağası, git önce sahada adam gibi oyna, karı gibisin ikili mücadelelerde.

Kendinizi dev aynasında görmeyi bırakın arkadaş. Bir defa da sorunu kendinizde arayın hep o şu bu suçlu diye kıvırmayın.

Yerlilere çok yüz verildi son senelerde. Oraları buraları kalktı iyice.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Ne bekliyordunuz. Herkes kendi parasına bakıyor. H.A. yatacak yerin yok. Birgün karşılaşsak da yüzüne söylesem aldığın paranın hakkını verdin mi diye.

Yabancı sınırından dolayı alınmak zorunda kalınan yerli evlatlardan daha doğrusu kamburlardan biri daha işte ne beklersin ki :red: Kulüp aidiyeti falan umrunda değil ki bunların dini imanı para olmuş. Diğer evlat denilen yerliler için de geçerli bu durum. Zamanında şu ülke futboluna yabancı sınırını getiren ve bunu on yıllar boyunca devam ettiren şerefsizlerin allah belasını versin. Zihniyetinize tüküreyim...

Yabancı sınırından dolayı alınmak zorunda kalınan yerli evlatlardan daha doğrusu kamburlardan biri daha işte ne beklersin ki :red: Kulüp aidiyeti falan umrunda değil ki bunların dini imanı para olmuş. Diğer evlat denilen yerliler için de geçerli bu durum. Zamanında şu ülke futboluna yabancı sınırını getiren ve bunu on yıllar boyunca devam ettiren şerefsizlerin allah belasını versin. Zihniyetinize tüküreyim...

yabancı sınırı birçok menajer, başkan, td. ve oyuncunun cebini doldurması için yapılmıştır. başka açıklaması yok. komisyoncular çok iyi paralar kaldırdı bu işlerden.

Üst Alt