Hamit&Reyes Aslan’a - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit&Reyes Aslan’a

Cevap: Hamit&Reyes Aslan’a

Ara transfer dönemi için yapılacak transferlerin çoğunluğunun yerli oyunculardan yana olması bizim için daha iyi olur.Reyes için uğraş vereceğimize bize gelmesi için Hamit'in aklını çelelim.

Hamiti istemiyorum, Reyesi hiç istemiyorum !!! Yiğiti getirin bana Metana profesyonel sözleşme yapın.

Sokağa atılan para olacaktır reyesi almak umarım alınmaz ... Hamit ise her türlü katkıyı sağlayabilecek futbolcu .

Guti bile barınamadı Türkiye'de.Gelirse şayet Reyes'de bu kervana katılır.Üstelik göreceğimiz zarar da cabası.Sezon başı 3'lü paket halinde gelmesini çok istemiştim ama şu an hiç istemiyorum.

Guti bile barınamadı Türkiye'de.Gelirse şayet Reyes'de bu kervana katılır.Üstelik göreceğimiz maddi zarar da cabası.Sezon başı 3'lü paket halinde gelmesini çok istemiştim ama şu an hiç istemiyorum.

İspanyol spor gazetesi AS, Galatasaray Kulübünün ara transferde Atletico Madrid'den Jose Antonio Reyes'i alabilmek için İspanyol futbolcunun yakın çevresiyle temasa geçtiğini ileri sürdü.

Haberde, Galatasaray'ın geçtiğimiz yaz alamadığı Reyes'i ocak ayındaki transfer döneminde renklerine bağlayabilmek için önündeki tek engelin "futbolcuyu ikna etmek" olduğu savunuldu. Atletico Madrid yönetiminin, teknik direktör Gregorio Manzano ile Reyes arasında yaşanan sorunun daha fazla takımı etkilemesine müsaade etmeyeceği belirtilirken, herşeye rağmen sorunun giderilmesi halinde Reyes'in takıma çok şeyler katacağının da bilindiği vurgulandı.

Bu arada Reyes'in menajeri aracılığıyla Sevilla kulübüyle yaptığı görüşmelerin de sonuç vermediği, Sevilla'nın bu transfere sıcak bakmadığı bildirildi. Reyes'in Atletico Madrid'den ayrılması halinde önündeki tek ciddi teklifin Galatasaray'dan geldiğine işaret edilirken, İstanbul'daki hayata uyum sağlayamamaktan çekinen Reyes'in tüm korkularının giderilmesi için Galatasaray kulübünün garanti verdiği iddia edildi.

As gazetesi, Galatasaray kulübünün, Reyes'in gelmesi durumunda İspanyol futbolcunun ailesine ve arkadaşlarına yıl içinde uçakla İstanbul'a ulaşım ve kalacak yer kolaylığı sağlayacağı öne sürüldü.

AA

___

Umarım böyle bi hata yapmayız

İspanyol spor gazetesi AS, Galatasaray Kulübünün ara transferde Atletico Madrid'den Jose Antonio Reyes'i alabilmek için İspanyol futbolcunun yakın çevresiyle temasa geçtiğini ileri sürdü.

niye yakın çevresiyle temasa geçmişiz ki yoksa reyes 18 yaşından küçükte imza yetkisi mi yok.

kişisel görüşüm: sen gelme ulan ayı :mad:

Reyes'in Galatasaray'a gelecegi konusuluyormus,Ispanya'da yasayan bir arkadas söyledi.

Daha dogrusu Atletico'nun alt yapisinda kalecilik yapan bir arkadas.

Oyuncuların transfer edilmeden önce araştırılmamasına oldukça alıştık. Bu sorunun aşılmasını bekledikçe, daha kötüye doğru gidildiğini de az çok fark ettik. Reyes'e tekrar talip olunması ile bu noktada yeni bir tecrübe daha edinmiş olacağız. Sorunlu olmasına rağmen transfer edilmek istenen ve bu haliyle dahi transferi başarıya ulaşmamış bir oyuncuyu, teknik direktörüne küfür edip kadro dışı kaldıktan sonra dahi almaya çalışıyorsak burada bir sorun vardır. İspanya Ligi'nin birebir mücadele anlamında buradan çok geride olduğunu söyleyebilmek mümkün. Önem kazanan maçlarda bu pek geçerli olmasa da genel durum budur. Reyes, İspanya Ligi'nin en zayıf sertliğine dahi karşı koyamayan, takım oyunundan habersiz bir oyuncudur. Oyuncunun sorunlu ve istikrarsız oluşu, son dönemde teknik direktörü ile yaşadığı sorunlar önem arz etmiyorsa, bu etmeli. Bir oyuncuyu almamak için başka nasıl bir sebep olabilir ki ? Transferi gerçekleştirmeme fikri sadece maddiyat el vermediği zaman mı mümkün olacak ?

Bugün bile forumda Reyes'e karşı çıkılmasının yegane sebebi, ilk talip olunduğu dönemde Galatasaray'a gelmeyeceğini belirttiği açıklaması. Ondan önce Reyes'e karşı çıkanlara forumda neredeyse hakaret ediliyordu. Yeni Hagi olur, ligi alt üst eder deniliyordu. O gün Reyes'e karşı çıkanlara hakaret edenler, bugün Reyes'in kendisine hakaret edip gelmemesini istiyor.

Hamit bu yerli kıtlığında ortasahaya schweinsteiger etkisi yapar

Reyes'e hiçbir zaman sıcak bakmadım zaten

Üst Alt