Hamit ve Nuri Aslan Yolunda! - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamit ve Nuri Aslan Yolunda!

Cevap: Hamit ve Nuri Aslan Yolunda!

dünkü mac olabilir Cuma Günü Türkiyedeydi sanirim yeni Milli Forma reklami icin........

Bizim foruma da üye olan scout kardeşimiz Kaan Ozturk , Hamit Galatasaray 'da demiş .

@_kaanozturk : HAMİT ALTINTOP GALATASARAY'DA RENKTAŞLAR.(KAYNAK ALMANYA) TİMSAHA YATMAYIZ RAHAT OLUN. :)

Haberlerim buraya benden erken gelmiş renktaşlar anlaşılan. :) Polemiğe girmeyeceğim duymuşsunuz zaten.Neyin ne olduğu belli olur diyelim zamanla.

ŞL'ye direkt gidememe olayı bizim transfer politikamızı dolayısıyla gelecek planlarımızı alt üst edecek.İster peşin hükümlü deyin ister kötümser deyin, bu durum çok canımı sıkıyor.Şampiyon olup ŞL'yi garantilememiz halinde bile Nuri'yi kiralık olarak takıma getirmemiz %10'luk bir ihtimaldir,o da belki.Ligi 2. bitirmemiz demek kadro kalitesini asla istediğimiz seviyeye çekemeyiz demek.Yapacağımız her büyük transferde Şampiyonlar Ligi şartı önümüze konacak.

Bir an önce şu UEFA'dan ceza almama garantisini alabilsekte , transfere doğru düzgün yönelebilsek güzel bir yaz geçirsek.

bana da hamitle anlaştık gibi geliyor, yada gelmesini istediğimden öyle düşünüyorum bilemiyorum, nurinin de kiralık gelmesi %50 ihtimal..

Cevap: Real Madrid temizliğe hazırlanıyor

Marcelo-Coentrao'dan birini bize hediye et be Mou. Iki super solbekin tursusunu mu kuracaksin sonucta.

Haksiz miyim millet?

----------Muslera-----------

Eboue-Semih-Nesta-Coentrao

G.Tore--Melo--Selcuk--Engin

-----Elmander---Miccoli-----

Ispanya kral kupasinin krali gelsin :ka21:

Nesta 50 yaşına gelse bi isterim ben ama bizim medya Fener medyası olduğundan laf çıkartır.

Ne Coentrao'su la ?

Nuri'yi bize yar etmezler. Hamit'in artık zamanı geldi, sene sonunda transferine kesin gözüyle bakıyorum. G.Töre ve Serdar Aziz'i de alırsak olayı bitiririz.

Ne Coentrao'su la ?

Nuri'yi bize yar etmezler. Hamit'in artık zamanı geldi, sene sonunda transferine kesin gözüyle bakıyorum. G.Töre ve Serdar Aziz'i de alırsak olayı bitiririz.

Töre ve Serdar Aziz mecburiyet Servet de ayrilacak, Gokhan Zan ruzgar esse sakatlaniyor. Kanatlarimizda kanat oyuncusu yok yani bir Stopper bir kanat ve oyunu tek basina acabilecek oyuncu sart!

Hamit konusunda tamamen katiliyorum zamani geldi artik! gelecekse, Yani gelip Galatasarayimiza fayda sagliyacaksa önümüzdeki sezon formayi girmesi sart! getirecegi tecrube ve klas cogu oyuncu icin hem ögrenme adina buyuk bir is olur arti yuksek stressli maclarda örnek olur!

geriye kalan tek mecburiyet o da af etmeyen golcu. Kisaca su anki Türkiye ligimizin en az 1 gömlek üstün bir golcu.

Üst Alt