hamza gölbaşı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

hamza gölbaşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ewt ustat slmlarimi iletirsen iyi olur sevdigim biri HARZ.
Çok şekil hatun yapmış üstat tatar galiba çocukta karizma da vardı bir de üstüne benim taktikler önü açık... Ben her türlü yan etmene rağmen bu tiple ancak bu kadar olduruyorum hamza üstat sülale kurar gibi duruyor... Bizim entel danteller de green card, vatana ihanet, talebe vizesi, e-2 vizesi hoş adını duyan da yoktur ya, peşinde koşsunlar...

Alfalık başka bir şey üstat sende de var her ne kadar 46 olsan da... En azından had bilmek de önemli ben biliyorum misal :( hürmfs...

Hamza'yı niye uçurdunuz yav... Kendisi aslan parçasıdır affetseniz olmaz mı @Emrah Yıldırım @Keramettin TANRIVERDİ @Danyal Artemis @Talha Küllü üstatlar???

Bu arada @Ahmet Özgün Güven

@Osman SEDEN

@Ozan Puki

@Hayri Cund

@Furkan Korkmaz

@Hakan Yazıcı

@Umut Gül özelinde; tüm GSC Ahalisin genelinde size selamları vardı bende kalmasın...

Bir de uçurulmuş dostlar var Yusuf gibi Sinan gibi onların selamı da uçtu maalesef :(

@Uğur Bulut ağabey göreve...
Aleykümselam üstat iletirsin kendisine.

Hamza'yı niye uçurdunuz yav... Kendisi aslan parçasıdır affetseniz olmaz mı @Emrah Yıldırım @Keramettin TANRIVERDİ @Danyal Artemis @Talha Küllü üstatlar???

@Osman SEDEN

@Ozan Puki

@Hayri Cund

@Furkan Korkmaz

@Hakan Yazıcı

@Umut Gül özelinde; tüm GSC Ahalisin genelinde size selamları vardı bende kalmasın...

Bir de uçurulmuş dostlar var Yusuf gibi Sinan gibi onların selamı da uçtu maalesef :(

Aleykum selam.

@Osman SEDEN

@Ozan Puki

@Hayri Cund

@Furkan Korkmaz

@Hakan Yazıcı

as kendisini özlemle anıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt