Hamza Hamzaoğlu Akhisar Yolunda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu Akhisar Yolunda!

Yılmaz Vural ile anlaşamayan Akhisar yönetimi eski teknik direktörlerinden Hamza Hamzaoğlu ile prensipte anlaşmaya vardı. Resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.

bu adam kadar kariyerini kötü yöneten biri görmedim. Akhisar'ı bırakıp Milli Takıma yardımcı hoca olmayı kabul etmesi, Galatasaray'dan hemen sonra Bursa'ya atlaması.. Oradan hemen Osmanlı'ya atlaması. Yangın içindeki Antalya'ya gitmesi ve şimdi yeniden cayır cayır yanan Akhisar'a gitmesi..

İletişim ve kariyer yönetiminin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarıyor bu adam. 3 kupa kazanmasına rağmen beğenilmeme sebebi de bu. Ersun Yanal çok daha az başarısına rağmen doğru iletişim ve kariyer yönetimi yaptı. Tekrar Fener'e gelebildi, kötü Ts dönemine rağmen üstelik.

bu adam kadar kariyerini kötü yöneten biri görmedim. Akhisar'ı bırakıp Milli Takıma yardımcı hoca olmayı kabul etmesi, Galatasaray'dan hemen sonra Bursa'ya atlaması.. Oradan hemen Osmanlı'ya atlaması. Yangın içindeki Antalya'ya gitmesi ve şimdi yeniden cayır cayır yanan Akhisar'a gitmesi..

İletişim ve kariyer yönetiminin ne kadar önemli olduğunu ortaya çıkarıyor bu adam. 3 kupa kazanmasına rağmen beğenilmeme sebebi de bu. Ersun Yanal çok daha az başarısına rağmen doğru iletişim ve kariyer yönetimi yaptı. Tekrar Fener'e gelebildi, kötü Ts dönemine rağmen üstelik.

Hamza bizdeyken kendi kendini yedi sacmasapan beyanatlari ve iletisim yetersizliginden dolayi yoksa 3 kupa alan adama niye bu kadar tepki olussun ki bu kadar kisa sürede. Yoksa herkes baslarda (ben dahil) insallah Fatih Terim den sonra yeni bir teknik direktör cikaririz diye beklentilere girmisti o basin toplantisinda babasinin vefatindan sonra imza atarken.

Beni en cok kizdiran hatalarindan birisi de o sezon Fener'in basinda Ismail Kartal varken Kadiköy deplasmaninda o siralar takimin en formda olan iki oyuncusunu (Bruma ve özellikle de Yasin) sacmasapan bir sekilde yedek birakmasaydi. O maca kadar Prandelli gittikten sonra lig de yenilgisiz devam ediyorduk, durduk yere takimin en formda iki ismini keserek takimin kimyasini bozdu, bir kanata Olcan dombilisini diger kanata da Umut kazmasini koyarak maci daha baslamadan Fenere vermisti.

Allahin manyagi aklima Atletico macina orta sahada Balta ile cikmasi geldi bir an sinirlendim yine.

Üst Alt