Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam o kadar mütevazi o kadar sağlam bir adam ki. Galatasaray külübüne gelebilcek en sağlam adamlardan biri. Bu adama sahip çıkılırsa gelecegin Fatih Terim'i olur. O yüzden herkes sarsın sarmalısın hocamızı.

Basın toplantısının özeti.

''Gözlerimi Galatasaray'da açtım. Allah bizi inşallah mahçup etmesin. Başarılı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Sneijder benim en değerli oyuncularımın başında geliyor, Sneijder ile aramda hiçbir problem olamaz. Kendisi ile bugün görüşeceğim. Üzerimde bir baskı hissetmiyorum, şu anda lider durumdayız. Takımı ve önceki teknik ekibi tebrik ediyorum. Bizim ilk önceliğimiz çalışmalarımızdan sonra oyuncularımızı daha mutlu hale getirebilmek. Aynı mutluluğu, aynı keyfi taraftarlarımıza da yaşatmak istiyoruz. Taffarel'in takımda olması bize yardımcı olması bizi mutlu eder, Claudio Taffarel kaleci antrenörlüğü görevine devam edecek. İstikrar çok önemli, bir takımda istikrarı yakalamak çok önemli bir kazanç. Kupa maçlarında oynamayan arkadaşları değerlendirmek istiyoruz. Rotasyon değil, onların hakkıdır bu. Bütün arkadaşlarımızın katkısı ile başarılı olmaya devam edeceğiz. Mevcut olan kadromuz ile en iyisini yapmaya çalışacağız. Galatasaray formasını taşıyan oyuncular, değerli oyunculardır. Sistem kalıcı değildir. Oyun içerisinde bile sistemden sisteme geçiş yapılır. Birçok maça çift forvetle çıkacağız. Kariyerimi riske ettiğimi düşünmüyorum. Galatasaray için her şeye değer. Hiçbir kulübe tazminat yazdırmadım, böyle bir derdim yok. Kulübe hizmet için geldik, edemediğimiz an zarar vermeden gideriz. Galatasaray'ı hep düşünürdüm, bugün burada en iyisini yapmaya çalışacağım. Biz Galatasaray'ız. Hep beraberiz, biz bir bütünüz. Herkes Galatasaray'ın başarısı için çalışıyor. Galatasaray ateşinin yüreklerimizde yeniden yanacağından eminim.''

GT-I9300 Tapatalk

Hamza hocanın Selçuk ve Burak gibi futbolcuları yada daha doğrusu başka bir Teknik Direktör' ün bu futbolcuları takımdan keseceğine ben inanmıyorum. Sizinde inanmamanızı tavsiye ederim. Türkiye' de hocalarında bir takımda elinin ulaşamayacağı yerler var. Bunu Sabri' nin kadro dışı kalması ve tekrar kadroya dahil edildiği gün maçta oynatılması elimizdeki en iyi donedir.

Bende senle Burak, Selçuk gibi futbolcuların oynatılmaması yönündeki düşüncelere katılıyorum. Yalnız bu hocanında bu oyuncuları kendi döneminde sahada ne vereceğini görmeside en doğal hakkıdır diye düşünüyorum.

Tüm bunların ışığında klasik söylemle "burası Türkiye" diyebiliriz.

GT-I9300 Tapatalk
O zaman o oyuncuların performansını yukarıya çekecek. Performansın yanında şu an ki gayri ciddi, vurdumduymaz, laubali, kendini beğenmiş, ben ne oldum delisi olmuş, takımı, kulübü kendi üzerlerine olduğunu zanneden bu yerli futbolcu müsveddelerinin daha doğrusu yerli oyuncu çetesinin tavrını, hareketlerini, bakış açılarını düzenleyecek düzeltecek. Kadro dışı bırakamıyorsa veya as takımdan kesemiyorsa bunları yapacak. Olumsuzlukları onaracak. Eh bunları da yapamıyorsa o zaman neden geldi bu adam?? O zaman ben hoca olayım Galatasaray'a ben kazanayım milyonları :red:

İyi başlamak lazım ama benim korkum sorun sadece teknik adamda değil,bu oyuncu grubu ile başarı zor inşallah yanılırım, çok sevdiğim bir adamdır kendisi

Erken yorum yapmayıp 1-2 maç beklemek lazım. Kimya falan demek için henüz erken. Prandeli ilk geldğinde herks çok optimistti zaman herşeyi gösterir ama 2 hafta sonra geleciğimiz belli olur.

Arkadaş Hamza Hocayı dinledikten sonra benim moralim sıfır oldu. Siz nasıl bu kadar mutlusunuz anlamıyorum.
Ben mi yanlış okudum siz mi göremediniz nedir durum bilmiyorum ?

Hamza hocanın konuşmaları herşeyi o kadar güzel anlatıyor ki söylediği söler bilinç altını tek tek ortaya çıkarıyor .

1.si herkesin aksine sneijderi savunmuyor ilk gününde Sneijderin röportajına atıfta bulunarak alenen yine onu yeriyor. Yapamaz diyor arkadaşlarını yeremez diyor.Onu takımla karşı karşıya getiriyor.
2.si sorulan soru üzerine büyük çoğunlukla çift forvet oynayacağız diyor. Çift forvet oynayacaksa Sniejderi 4 lünün soluna mı çekecek ? bence çekmez . göbekde oynatsa yanında melo mu selcukmu ?

Ben size söylim bir kaç maç 442 tarzı başlar sneijderi oynatır ve hep 2. yarılarda onu oyundan almaya başlar zamanlada hiç 11 e almaz.taktiği bozuyor der.
Çift forvet oynicaksa hem bruma hem olcan hem sneijder zor . Bu yüzden diyorum önce bruma tamamen kesik yer. Sonra da yavas yavas sneijderi keser basının önüne atar.
Koşmuyor basmıyor diyerek..

Ben bu basın toplanstısından sonra anladım ki Hamza nın Sneijderi düşündüğü yok takımında ona göre kadro falan çıkarma peşinde değil.
Hamza Burak+selcuk+Olcan a yakın olucak. olcan her maça 11 de başlarsa şaşırmam bundan sonra.

Anlaşılan o ki Yönetimde buna destek veriyor.
Ben bu süreçte takımın iyiye gideceğine olan inancımı kaybettim..

Hamza ile beraber Melo ve Sneijder bu takımdan dışlanırsa şaşırmam...
Değişime onlardan başlayacaklar sanırım.

Basında destekler bunları. Her hafta sonunda melo ve Sneijder le ilgili bir çok haber görürüz.

Hamza başarılı olur olamaz bilemem ama bugünkü konusmadan hissettiğim Yabancıların işi çok zor galatasarayda.

Melo Sneijder hiç mutlu olmayacaklar.
Sonucdada GS kaybedecek gibi geliyor.

Beyefendiligine,adamligina laf eden carpilir.Hamza'nin aciklamalari bana samimi geldi ve sneijder ile bi sorun yasayacagini da zannetmiyorum..

Takimin eksik yönlerini yerli yabanci ayrimi yapmadan iyi analiz edip abdüs gibilerini florya dan olabildigince uzak tutabilirse basarili olacagini inaniyorum..

☆$☆

Son düzenleme:
şimdiden konuşmak için erken ancak yerli oyunculara çok daha fazla önem vereceğini hissettim :( ama hemen de ön yargılı olmaya gerek yok genel anlamda doğru şeyler söyledi zaten sneider gibi bir silahı silecek kadar saf biri olduğuna kesinlikle inanmıyorum belki de sneider patlama yapabilir ama benim asıl korkum yönetim sneideri tasarruf yapacağız diye silip devre arası göndermesi ve taraftarlar arasında hamza hoca gönderdi algısının oluşması

Gelişi bana Simeone'nin Atletico'ya gelişini anımsattı , Manzano ile yürümeyeceğini anlayınca eski futbolcuları Simeone'nin hırsına güvendiler ve geçiş döneminde idare etsin diye getirdiler. Taraftarlarında fazla beklentisi yoktu ama son üç yılın en başarılı teknik adamı desek yanlış olmaz bence. Hamza Hoca'dan beklentilerimiz ne düzeyde olmalı bilemiyorum ama oynatmayı çalışacağı futbolda Simeone'yi anımsatacaktır , umarız bizim Simeone'miz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt