Hamza Hamzaoğlu Düşünülmelidir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu Düşünülmelidir

Bursada iyi işler mı yaptı. Güzelim bursa takımını dagıttı topcuları sattırdı. Elimizdekiyle yetınecez dedi bizde ki gibi takım haşat oldu

bursa kadrosunu keyfinden dağıtmadı. bursaspor'a, geçmişteki hoyratça harcamaları sebebiyle para lazımdı. bu yüzden oyuncular satıldı. hocaya denildi ki, senin elinde kısıtlı bir bütçe var bunu en iyi şekilde kullan. o da elindeki kısıtlı imkanlar doğrultusunda bursaspor'u gayet yukarılara taşıdı. kendisi gönderilince yerine gelenlerin bursaspor'u ne hale soktuğu ortada. hamza hoca'ya hazır kadro verirsen maksimum verimi alır.

Hamza Hamzaoğlu bizi ne zaman şampiyon yaptı?

Fatih Terim - Mancini kalitesi sonrası. Yani

2015

Rakiplerimiz kimdi?

İnişli çıkışlı bir tablo sunan İsmail Kartal yönetiminde Fenerbahçe

"Feda Yılı"nı yaşayan Bilic yönetiminde Beşiktaş.

Arkadaşlar süreci incelemeden, geçmişe bakmadan sonuçla ilgileniyorsunuz. Birileri bir şeyler hazırladı, rakipler berbat, ortam müsait şampiyon olduk. Sonrası herkesin malumu.

Hamza Hamzaoğlu bizi ne zaman şampiyon yaptı?

Fatih Terim - Mancini kalitesi sonrası. Yani

2015

Rakiplerimiz kimdi?

İnişli çıkışlı bir tablo sunan İsmail Kartal yönetiminde Fenerbahçe

"Feda Yılı"nı yaşayan Bilic yönetiminde Beşiktaş.

Arkadaşlar süreci incelemeden, geçmişe bakmadan sonuçla ilgileniyorsunuz. Birileri bir şeyler hazırladı, rakipler berbat, ortam müsait şampiyon olduk. Sonrası herkesin malumu.

Kusura bakma da hayatımda gördüğüm en saçma argümanlardan biri de "rakipler kötü o yüzden şampiyon oldu" argümanı. Aynı şey 2 senedir bjk için deniliyor; "Galatasaray ve Fenerbahçe kötü bu yüzden şampiyon oluyorlar." Böyle saçmalık olabilir mi ya? Rakiplerin kötü şampiyon olamıyor, demekki sen iyisin ki şampiyon olabiliyorsun. Bu kadar basit . 'Rakipler sebebiyle şampiyon olan bjk' şimdi CL'de gruptan lider çıktı. Arkadaşım şampiyonluk yürüşünde seni rakiplerin değil kendi maceran ilgilendirir. Madem Hamza miras yiyiciydi, aynı mirası Hamza hocadan önce neden Prandelli yiyemedi? Prandelli döneminde rakipler uçuyorken Hamza Hoca'da mı düşüşe geçtiler?

Bize geldi, sicip gitti 3 yildir kendimize gelemedik.
Osmanli ayni, Bursa ayni..

Irkci birinin destek görmesi ülke adina utandirici.

Hamza tudora göre futboldan daha çok anlıyor ama onunda faşist bir kimliği var. + Vizyonu sıfır noktasında bu açıdan hayır.

Bakin su detayi atliyorsunuz..

3 kupa kazandigimiz sezona bi bakin, 5 yabanci, BJK ve FB vasat, lig genel anlamda yerlerdeydi. Hayatimda bu kadar b.ktan lig izlememistim. Hamza burda aradan sicrayip 3 kupa aldi, basarili oldu.

Ama lig artik degerlendi, öyle Hamza gibi kafasizlar basarili olamaz.

Komedi. Git Hamza hocanın Bursaspor'da harcattığı paraya bak. Bursaspor'da son dönemlerin en düşük transfer bütçesi kendisine verildi. Adamın eline 5 kurıuş para ver, ondan sonra şunları şunları aldı. Yok ya. Ona rağmen o kadroyla Bursa ile iyi işler yaptı. Bursa yönetimi kendisini gönderdikten sonra az daha küme düşüyorlardı be.
Bana karsi herkesi savunabilirsin ama Hamza hakkinda hicbirseyi kabul etmem. Böyle bir adam kendisi.

Nereye gitse bana daha az bütce yeter diye yönetime yalakalik yapip sonunda bütce vermediler diye aglayan, yerli topcularin öneminden söz eden, bildigi topculari sürekli her takim aldirmak istemesi gibi bir sürü capsizlik belirtisi var adamda. Nereye gitse kuruttu. Galatasaray yeni yeni kendine geliyor 2 sene sonra, Bursa Le Guen'i getirmese hala sürünüyordu, Osmanlispor'un hali ortada. Bu hiyarin gercek yüzünü gören kulüpler artik bu heriften uzak durur umarim. Can BÜYÜK katilirmisin bilmem ama Hanzoyu süper ligde görmek istemem.

Bana karsi herkesi savunabilirsin ama Hamza hakkinda hicbirseyi kabul etmem. Böyle bir adam kendisi.

Nereye gitse bana daha az bütce yeter diye yönetime yalakalik yapip sonunda bütce vermediler diye aglayan, yerli topcularin öneminden söz eden, bildigi topculari sürekli her takim aldirmak istemesi gibi bir sürü capsizlik belirtisi var adamda. Nereye gitse kuruttu. Galatasaray yeni yeni kendine geliyor 2 sene sonra, Bursa Le Guen'i getirmese hala sürünüyordu, Osmanlispor'un hali ortada. Bu hiyarin gercek yüzünü gören kulüpler artik bu heriften uzak durur umarim. @Can BÜYÜK katilirmisin bilmem ama Hanzoyu süper ligde görmek istemem.

Hamza üzerinde yeterince konustuk zaten burada hep ama belki sasirabilirsin ama bence Hamzca cok kötü bir hoca degil diger yerli hocalarin cogu kadar. Hamza'nin sikintisi karakterinden ve yapisindan dolayi kaynaklaniyor. Ezik ve takintili bir insan. Her gittigi kulüpte de "ben bilmem büyüklerim bilir" kafasinda ilerledigi icin sonu böyle oldu.

Bize gelmesin de ne halt yiyorsa yesin.

Üst Alt