Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'den teklif gelirse sıcak bakarım" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'den teklif gelirse sıcak bakarım"

lan pezevenke bak, td arayisinda ilk sana mi sorak, adam gibi td olsaydin derdik he dogru filan, ama sansla sampion oldun, sonra da rezil olup gittin

Sneijder'e de kondurmuyorsun ama gördüğüm kadarıyla.

Yok ya kötüydü ilk yarida bunu inkar etmiyorum ki ama bu adama muhtaciz, malum o olmadi mi hic bir halt yapamiyoruz ileride.

Bunda hemfikiriz sanirim. Daha iyisi gelecekse gidebilir, yoksa sacma. Muslera bambaska birsey, yillarca kaleci sorunu cekmis bir kulübüz o yüzden onun ayrilmasi bize cok ama cok pis koyar.

Yok ya kötüydü ilk yarida bunu inkar etmiyorum ki ama bu adama muhtaciz, malum o olmadi mi hic bir halt yapamiyoruz ileride.

Bunda hemfikiriz sanirim. Daha iyisi gelecekse gidebilir, yoksa sacma. Muslera bambaska birsey, yillarca kaleci sorunu cekmis bir kulübüz o yüzden onun ayrilmasi bize cok ama cok pis koyar.

Muslera 36-37'sine kadar oynar o konuda bir endişem yok.Gidecek olsa şimdiye kadar giderdi herhalde.

Şu an yıkıldım ağlıyorum üzüntüden şaka len şaka . Bizden uzak ol da nereye gidersen git dengesizoğlu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt