Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'yi şampiyon yapardım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Fenerbahçe'yi şampiyon yapardım"

Hamza'ya gelecek vaadeden avrupalı genç yabancı 5 tane oyuncu sayar mısınız diye sorsalar , 3 tane saysın dişimi kırarım..

Şampiyon olan bir kadromuz vardı, bu takıma kaç transfer yapılır? O kadroyu yok sayar, hayali transfere yönelirseniz bu mevcutlara saygısızlık olmaz mı? Olurdu.
Beyinsizlik bu. Takım başta Muslera olmak üzere birkaç futbolcunun ekstra performansıyla şampiyon oldu. Şans da yanımızdaydı ihtiyaç duyduğumuzda. Ki takımı her zaman ileriye taşımak zorundasın. Rakipler yerinde saymayacak ne de olsa. Ama ne hikmetse takımı geriye götürmek daha mantıklı gelmiş Hamza beye.

Niasse, listemin en başındaki isimdi… Raporuma ‘Hareketli, hızlı ve rakip defansın arkasına sarkarak gol atabilecek bir forvet’, diye yazdım ama yönetim elini çabuk tutamadı, sonra da kulübü vermedi.
Twitçiler boşuna suçlanmış demek...

“Umut’un Galatasaray kariyerini, sosyal medya bitirdi… Yazılanlardan, etkilendi, ‘seni onlar değerlendirmiyor’ dedim ama etkilendi.

Defolsun gitsin. Aldığı parayı sadece futbolu için değil, profesyonel olması için de alıyor. Etkilenme kardeşim. Etkiliyorsa kapat hesaplarını, bakma sosyal medyaya. O yorumları yapanların hepsinin ömürleri boyunca kazanabilecekleri paranın toplamından fazlasını tek senede kazanan bi adamsan bunu yapacaksın.

4. Yıldız ve 3 kupa sanki prangam oldu. Maalesef, kendi insanımıza karşı acımasızız! Beni üzen şey, bu…

3 kupalı sezondan sonra herkes seni desteklemeye hazırdı. O desteği yitiren sen oldun. Asıl "yıkılamayan tabu" bu. Bi hoca hayatının bi döneminde başarılı olmuşsa (hele ki yerliyse), sonraki başarısızlıkları kesin dış etkenlerden oluyor. Yok destek görmemişmiş, millet acımasızmış, yönetim öyleymiş, taraftar böyleymiş. Hadi lan ordan.

Gerisini de şu an okumam.

Şampiyonlar ligi şampiyonu en az 3takviye yapıyor

Bu nasıl malca açıklama yav

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:
Kodugumun salagi meloyu mali durumdan dolayi gondermek nedir nerenin salagisin sen. Aldigin podolskiye melo kadar para vermedin mi elinde bruma varken kanatta podolskiyi dusunup meloyu mali sebeple gondermismis.

Hayir yani melo ile bilal ayni oyun stilinde adamlar mi? Melonun yilligi 2 2 idi bilal 750 bin.
1.5 milyon euro mu kulubu kurtaracakti deyyus, adami dinden imandan cikartir bu herif gun gun daha beter olursun insallah her gittigin yerde kufredilerrk tekmelenerek kovulursun

Son düzenleme:
asd.jpg

“Çünkü kadrosu çok iyi. Volkan Demirel, Robin Van Persie, Sow, Emenike, Alper, Mehmet Topal, Volkan Şen, Salih hepsi çok değerli. Bu yıldızlar iyi yönetilebilseydi Fenerbahçe çok daha iyi konumda olurdu”

sadece şu yorumu yapabilen bir zihniyete sahip olması galatasaray teknik direktörlüğünü haketmediğinin kanıtı. fenerin kadrosunun iyi olduğu safsatası hıncal uluçun egemen fener medyasından tek başına hınç alıp taştaş geçmesinden başka birşey değil. orta açarken 3 saniye topa bakan volkanı, drogba gazıyla alınmış leş persiyi, emenikeyi falan iyi topçu addediyor şikeci sazanlar da yutuyor. :)

Konoplyanka ve Kalinic'i alamadık bu salak yüzünden hala konuşuyor

Ulan bedavaya Konoplyanka ve Moussa Dembele fırsatını kaçırdı bu kulüp ya daha ötesi yok

Gerizekalılar ordusu esir aldı kulübü senelerdir

Burdada basarili olmasa ikinci hikmet karaman olur kariyer olarak artik düsme potasinda oyniyan takimlara transfer olur

Futboldan çok iyi anladıgını iddaa eden bu zat şu cümlesiyle beni çok güldürdü.

“Galatasaray’da gönlümdeki takımı kurdum ama insanlar şunu anlamak istemedi. Şampiyon olan bir kadromuz vardı, bu takıma kaç transfer yapılır? O kadroyu yok sayar, hayali transfere yönelirseniz bu mevcutlara saygısızlık olmaz mı?

Ulan adama sorarlar şampiyon oldunda nasıl olabildin diye.O kadroda yaptıkları katkılarıyla Wes,Muslera birazda Yasini çıkar ilk 3 e giremezdin.Takımın oyunu çöp oğlu çöptü.Maçları izlerken tırnaklarımızı yemekten bihal olduk.Sen bu kafayla gittiğin her klübü kurutursun t.direktör bozuntusu ırkçı.

Üst Alt