Hamza Hamzaoğlu: "Muslera yan toplara çıkmıyor!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Muslera yan toplara çıkmıyor!"

Anasını sevmediğiniz bi Muslera kaldı zaten, o gitsin tüm Galatasaray'lı görünen Galatasaray düşmanları götlerinize 1'er kilo kına yakarsınız.

Daha ağır konuşmak istemiyorum.

Muslera'ya dokunan satılık olmayan gerçek Galatasaray taraftarına dokunmuştur demek.

Polarcılardan para kazanmıyor bu camia.

Biri der elleri küçük, biri der yan topa çıkmaz, biri der top hakimiyeti iyi değil... Ulan her kuşu diktik, bir leylek kaldı anasını satayım...

musleranin toplara cikmasi önemli degil bazi kaleciler kornerlerde kalede kalir stoperlere güvenir ama direklere adam almamasi büyük hata asil onu konusan yok. eger direklerede oyuncu olsa o iki golüde yemezdik dün aksam.

musleranin toplara cikmasi önemli degil bazi kaleciler kornerlerde kalede kalir stoperlere güvenir ama direklere adam almamasi büyük hata asil onu konusan yok. eger direklerede oyuncu olsa o iki golüde yemezdik dün aksam.
bu konuda dün aksamda yazistik. macin özetine baktim tekrar bu malin acikalamalari yüzünden. birinci golü yerdin top merkezi alandan kaleye girip köseye düsüyor. ikinci golde cikarma sansi var ama oda net degil cünkü top yüksekten geliyor orda mesela bir sabri bir saniyelik reaksiyon zamani düsünüldügünde cikarma sansi o kadar yüksek degil. Sabri diyorum cünkü direklere herzaman boyu kisa olanlar dikilir

bu konuda dün aksamda yazistik. macin özetine baktim tekrar bu malin acikalamalari yüzünden. birinci golü yerdin top merkezi alandan kaleye girip köseye düsüyor. ikinci golde cikarma sansi var ama oda net degil cünkü top yüksekten geliyor orda mesela bir sabri bir saniyelik reaksiyon zamani düsünüldügünde cikarma sansi o kadar yüksek degil. Sabri diyorum cünkü direklere herzaman boyu kisa olanlar dikilir

kendin diyorsun yinede cikarma sansi var, önemli olan o.
direklerde adam olunca her zaman daha büyük sansin var. simdi kaleci merkezi kapatiyor köseleri oyuncu kapatacak.
en basit kaleci kuralaridir bunlar. kendisi merkezde oldugu icin ancak topu takip ediyor.
ama biz ne kadar konussak bos, nasilsa gitmesi gereken yere gitmeyecek bu mesaj.

Son düzenleme:
Dün Rıdvan'ın dediği doğru, neden kornerlerde direklere oyuncu dikmiyoruz anlayamıyorum, belki Sabri'nin işe yarayacağı tek yer orası

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cogu kaleci tek direge adam diker, bunu buyuk takimlarin maclarini takip edenler daha bilir. Sebebini tam olarak bilmiyorum ama galiba cogu ust duzey kaleciler iki direge de adam koymak istemiyor. Bir sebebi vardir herhalde.

Cogu kaleci tek direge adam diker, bunu buyuk takimlarin maclarini takip edenler daha bilir. Sebebini tam olarak bilmiyorum ama galiba cogu ust duzey kaleciler iki direge de adam koymak istemiyor. Bir sebebi vardir herhalde.

bu yanlis iste dün gördük daha önce ayni golü kac defa yedik.
kaleci merkezi kapatiyor bu topa yetismesi imkansiz ama oyuncu olsa müdahale ederdi.
oliver kahn her zaman 2 diregide kapatirdi.
senelerce lahm kactane öyle gol önledi.

Üşenmeyen açsın izlesin, eskiden duran topları iki isim karşılardı takımda.Biri Melo diğer isim Burak yılmaz.

yani ortada yine defans yoktu ama hala muslera suclu

en suclu zaten stoperler bi boka yaramayain sahislar bunu sezon basindan beri yaziyoruz.
hatta hakan balta icin senelerdir yaziyorum.
direk kapatma olayinda muslera sucluda demiyoruz bunu td de görebilir.
ama son haftalar iyi oynayan josueyi kesen biriden td. bekleyemesin zaten ki o direge adam alma olayini cözsün !

Son düzenleme:
en suclu zaten stoperler bi boka yaramayain sahislar bunu sezon basindan beri yaziyoruz.
hatta hakan balta icin senelerdir yaziyorum.
direk kapatma olayinda muslera sucluda demiyoruz bunu td de görebilir.
sadece korner degil ki ac bak osmanlispor macini ilk golde sabri belli rakip orta yapacak ama sabri is isten gectikten sonra hareketleniyor rakip golü atiyor
Ikinci golde yine izleyen semih golü atan webo
iki golde yanlis hatirlamiyorsan oyun icinde korner veya duran top degil ve hatirladigim kadari ile ikiside kafa golü

Üşenmeyen açsın izlesin, eskiden duran topları iki isim karşılardı takımda.Biri Melo diğer isim Burak yılmaz.

Bu ulkede adam gibi istatistik tutulsa duran topu kafa ile en cok (Tum stoperlerin toplamindan cok) uzaklastiran adamin bu ozbek denen baskan bozuntusunun transferin son gunu yolladigi Melo oldugu acikca gorulurdu zaten!

Son düzenleme:
Üst Alt