Hamza Hamzaoğlu: "Sana güle güle dediler" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu: "Sana güle güle dediler"

3319-0-d0a850aadc515eef9df092038608125e.jpg

Bursaspor Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, verdiği röportajında Galatasaray'dan ayrılma süreci hakkında da konuştu.

Galatasaray'dan ayrılışı hakkında konuşan Hamza Hamzaoğlu "Zor bir ortamda iş yapıyoruz. İdealizmle gerçekler çatışıyor. Para kazanmak için kulüpleri batağa çekmekten kaçınmayan birileri var. Benden bir önceki dönemde Galatasaray transferi eksi 36 milyon euro ile kapamış. Daha önceki Mancini ve Fatih Hoca dönemi eksi 40 milyon euro! Benim dönemimde yanılmıyorsam 5-6 milyon euro kar var. Bu ne demek? Aşağı yukarı 45-50 milyon euronun kulübün kasasında kalması demek. 10-15 milyon euronun birilerinin cebine gitmemesi demek! Bana karşı tavır takınıldı: 'Sen kimsin, bunu engelliyorsun!' dercesine... Şu sebep, bu sebep... Umut bahanesi filan, (haydi sana güle güle) dediler" ifadelerini kullandı.

AMK Spor

O güle güleyi hangi yönetici dediyse ağzına sağlık.Sen bence yanlış meslek seçmişsin teknik direktör yerine muhasebeci falan olmalıymışın.Yönetimlerin ağzından bile senin kadar hesap kitap ve evlat lafı çıkmıyor.

Hamzanin antipatik ve gitmesi gerektigine bizim de inandigimiz biri olmasi , soyledikleri bazi gerceklerin gorulmemesi veya umursanmamasini gerektirmemeli

galatasaray'a gelmeden önceki 2 sezonda sadece 15 maça çıkan jem karacan'a verilen yıllık 600.000 euro'dan, bilal kısa'ya verilen yıllık 800.000 euro'dan, sabri'ye yapılan zamdan bahsetse ya biraz. yapılan o sözleşmelerde kimlerin cebine ne kadar girdi açıklasa ya. işine gelmiyor tabii.

+5m dediğine göre kendi dönemi olarak 15-16 sezonunu baz almış sanırım. Bu dönemde +5m kar varsa, yetersiz olan ve kötü çalışmış bir kadro yüzünden ligi 6. bitirmiş, Mustafa Denizli fiyaskosu (burda yönetim fiyaskosu da diyebiliriz tabi) yaşamış bir takım var. Maddi manevi zarar daha büyük. Başarı primlerinden edilen zarar da senin sorumluluğunda o vakit. Ayrıca Jem, Umut, Sabri gibi isimlerle kimlerin cebine ne paralar girdi onu da açıklamanı rica edeceğim. Her ne olursa olsun, kulüp tarihine geçmiş bir teknik direktörsün. Nefret ettirme kendinden be adam.

lan geri zekalı adam gibi transferler yapsaydın şampiyon olup şampiyonlar ligine giderdik parayı oradan vururduk zaten.5 milyon yerine 50 milyon karın olurdu.

bu herif transfer yapmayıp 5 milyon euro kar ederek ligden düşsek onu da başarı diye anlatacak!!!

lan geri zekalı adam gibi transferler yapsaydın şampiyon olup şampiyonlar ligine giderdik parayı oradan vururduk zaten.5 milyon yerine 50 milyon karın olurdu.

bu herif transfer yapmayıp 5 milyon euro kar ederek ligden düşsek onu da başarı diye anlatacak!!!

geldigi sezon sampiyon olamayacak takimi sampiyon yapmasi neden bu denklemde yer bulamamakta?

Jpk, Bilal ve Umut transferleri neydi peki? Bunlardan kimin cebine komisyon girdi? Senin mi yoksa hıyar ağası? Bunları niye veto etmedin? Yerli diye mi? Hala daha utanmadan konuşuyor.

O veto ettiğin yabancı transferler yüzünden geçen sene tarihimizin en kara sezonlarından birini yaşadık. Şimdi gelmiş benim dönemimde kar yapıldı diyor. Söylediklerinin içinde doğruluk payı olan şeyler olsa dahi benim için bir anlam ifade etmiyor. Sen Galatasaray futbol takımını sabote eden bir hainsin.

Üst Alt