GSC Haber - Hamza Hamzaoğlu: "Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci Muslera" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hamza Hamzaoğlu: "Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci Muslera"

Hamza Hamzaoğlu: "Denayer için Celtic maçını izliyorduk. Denayer'i izlerken yanındaki oyuncu (Van Dijk) dikkatimi çekti. Sonra Cenk Ergün geldi 'Cenk, Denayer değil de yanındakini mi alsak' dedim. Cenk odaya gitti geldi, 'Oyuncunun gideceği takım belli, çok da pahalı' dedi"

Hamza Hamzaoğlu: "Bizim şampiyon olduğumuz dönemde de Muslera faktörü çok önemliydi, Türkiye'ye gelmiş geçmiş en iyi kaleci dersek yanlış olmaz."

Hamza Hamzaoğlu: "Kaan Ayhan inanılmaz bir tecrübeye sahip, milli oyuncu. Belki Nelsson'a bir şey olursa çözüm olabilir düşüncesiyle transfer yapılmış olabilir."

Hamza Hamzaoğlu: "Bugünkü şartlara bakılırsa Galatasaray sezon sonu ipi göğüsler gibi gözüküyor."

Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray böyle giderse kolay kolay maç kaybetmez."

Hamza Hamzaoğlu: "Yunus'un ve Rashica'nın gol atması Galatasaray adına çok önemli bir kazanım."

Hamza Hamzaoğlu: "Başarı varsa mutlaka emek vardır. Buradaki en büyük emek bu kadroyu oluşturanlar ve çalıştıranlar."

[Nutspor]

Hamza (1 + oglu ) yine dogru durum degerlendirmesi yapmis :) Ama senin bu rizikci tavrin oldu sonun. yosa efendilik noktasinda ve gecmiste oyuncu olarak verdigin katkilardan severiz, ustune de 3 kupa ile TD kariyerini noktaladin, tesekkurler :)

bize gelmeden önce akhisardayken sempati duymaya başlamıştı. 14-15 dönemi tam lise üni dönemime denk gelmişti. taraftarlık duygumun tavan yaptığı yıllardı acayip bağlıydım takıma hocaya. o sezondan sonraki duyguyu bir tek 17-18de hissettim. 15-16 hiç yaşanmasaydı keşke be

Üst Alt