Hamza Hamzaoğlu vs Viktor Pereira | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamza Hamzaoğlu vs Viktor Pereira

Ikisininde ortak noktasi kendi dilinde insanlar la calismak istiyor..

Hamza hocanin ingilizcesi ne durumda bilmiyorum ama Türk kulupleri avrupa ya acildi artik dil sart kendini geliştirmesi lazim..

Viktorun dili sorunu nedeniyle yerlilerden yuzde yuz verim alabilecegini sanmiyorum. Ama aldiklari oyuncular hep hoca gibi portekizce bilen adamlar.

Hamza hocanin yabanci siniri olmamasina ragmen jem karacan bilal transferleride bundan kaynakli..

Bunun avantaji yasin gibi yerlileri parlatabilir.

Ama fenerin nani ve rpv transferi disindakilerde bizim yerli topcu ayarlarindalar..

Toparlamak gerekirse bu iki td. avrupanin baska bir liginde karsilassa ing. Bilmemesinden dolayı hamza hoca ezilirdi. Turkiye ligi bence bu konuda esitlik sağlıyor. ..

Victor disiplinli ve deli dolu birini benziyor bizim melo gibi türk insanı sever böyle adamları, Galatasaray en kötü kadrosuyla çıksa ligde 2 3 olur sorun 2. veya3. olmak değil, bu bir başarı değil şu bir gerçek iki teknik adamdan ziyade aldıkları oyuncular çok üst düzey ve öyle hiç kıskançlık pok gibi şeyler yapamam. Drogba S10 ile reaili devirdik, juveli reali gruptan çıktık bu adamların katkısı %50 takımın katısı %50 oldu. Bu tür adamlar her zaman başarı getirir. Ben inşallah fener cl ye gider de sonuncu olur diyorum, keza bir uefa yolcuğun da ben final kesin bekliyorum orada ne olur bilmem. Dnipro çıktı bu sene finale bu kadro her türlü çıkar.

Benim kızdığım hadi burağı kesemedin rvpyi veto ettin sen edince gitti adamlar aldı. Naniyi nasıl veto edersen sende böyle oyuncu olsa anlıyacam hangi kafa hangi akıl böyle bir adamı almak varken almak istemez annasına sövmen suçu yokta keşke galatasarayda futbolcu felan olmasaydı hayatımda gördüğüm en futbol cahili en gerizaki herif.

Fenevin yaptığı transferler hepimizin de bildiği gibi vitor transferleri değildi. Yani bu adam istemedi. Aziz bu yıl yaşadığı hezimeti unutturmak için Nani ve Persie transferlerini yaptı.

Ancak bizim yaptığımız transferler de Hamza hocanın isteyip biz taraftarların istemediği transferler. Eğer sen Galatasaray takımının teknik patronu isen yıllarca bu endüstri içinde yer alıyor ve dil öğrenmiyorsan,sırf anlasabilmek adına takımı uçuruma sürüklüyorsan bunun cezasını cok ağır ödersin.

Hamzaoğlu'nun > olacağı eşitsizlik sadece Prandelli ile kıyaslanırsa olur. O da Prandelli'nin başarısı. Herif o kadar rezildi ki Hamza'yı peygamber ilan etti millet..

Hamza hocamız bu portekiz çingenesinden iyi hocadır gitti şikecilere hemşerilerini topladı hamza hoca yerlileri savununca yabancı düşmanı derler çok bilmişler.

Fenerin nani ve rpv transferi sponsor, ligtv, medya destegini arkasina aldi en onemlisi taraftarini kazandi.

Bizim taraftarin beklentileri gercekten hayal kirikligina ugradi. Bilali tr kupasinda kullanirsin aydina verilen ona verilsin kac tane asist yapti bu sezon eyv. dedim..

Ama sen guney amerikandan yada afrikadan genc potansiyelli birini alacakken git ingiltere 2.ligten jemi al abi hala mi yabanci siniri var ?????

Son düzenleme:
Daha ne idüğü belirsiz bir adamla yaklaşık 1 ay önce çifte kupayı almış bir adamı karşılaştırmak abesle iştigaldir. Bu karşılaştırmayı yapmadan önce forumun üst kısmındaki GSCimbom yazısının altındakine bakılmasını tavsiye ederim.

ikisi de gençler daha yolun başındalar o yüzden başarılı olup olamayacakları kendilerine bağlı değil ikisi de başarısız olabilir ve aradan şenol güneş sıyrılabilir

Üst Alt