Hamza Hamzaoğlu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kariyerinde net bir başarısızlık yaşamamış bir adama kendi kendini yedi bitirdi demek. :asd:
Anlamadan balıklama atlamasaydın keşke ama işte ben yazınca duramıyorsun.

Bal gibi de kendi kendini bitirdi, 3 kupa kazanmış adam taraftarı karşısına alarak. Mala bağlamasa önüne mis gibi bir fırsat gelmişti. Ama tercihlerini yanlış yönde kullanarak Galatasaray kariyerini kısa sürede bitirdi.

sent via GSC

Anlamadan balıklama atlamasaydın keşke ama işte ben yazınca duramıyorsun.

Bal gibi de kendi kendini bitirdi, 3 kupa kazanmış adam taraftarı karşısına alarak. Mala bağlamasa önüne mis gibi bir fırsat gelmişti. Ama tercihlerini yanlış yönde kullanarak Galatasaray kariyerini kısa sürede bitirdi.

sent via GSC

O kendi kendini bitirdi olmuyor kendi kendimizi bitirdik oluyor canım işte.O gittikten sonra Terim gelene kadar belimiz doğrulmadı.

Az bucuk hukugu oldugundan hakaret etmiyorum da yerli oyunculari kayirip, Maxi Pereira ile Sabri denkleminde tuttugu taraf tamam kendisi soylemedi biliyoruz da onun zihniyetinin yansimasiydi zaten, Burak'a yildiz geldi falan demeler neyse yani hatirlamak istemedigim Galatasaray'in kendisine 3 beden buyuk geldigi bir zat. Cevat Guler'i bile sampiyon yapti bu takim, kendisinin de etkisi bu adamdan cok fazla olmamakla birlikte verdigi zarar cok daha fazla. Top oynuyorduk sanki de kendisi varken hatirlamasak inanicaz o sene herkes birbirine ikramda bulundu sonunda biz daha sansliydik ve hepsi bu buna ragmen sezon sonu gelecek seneleri yok edecek bir takim kurdular Dursun ile birlikte.

Son antrenman temposu arttirici.

Tazminat almadan gitti diye göklere çikartilan dandik hocayi övüp 3 kupa kazandirmis adami yerin dibine sokmanin bir anlami yoktur. Post-2015deki bazi kararlarin düpedüz yanlis oldugu bariz iken, ayni hatalari göklere çikarttiklari hoca yapsaydi bunu unutturmak için binbir tane bahane bulurlardi. "yönetim kötü, yerli oyuncular takimi sabote ediyor," falan....

Üst Alt