GSC Haber - Hamza Hamzaoğlu’ndan Açıklamalar! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hamza Hamzaoğlu’ndan Açıklamalar!

1015607_620x310.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, 9-1 kazandığımız Balçova Yaşamspor maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Detaylar GSC Portal'da...

Tebrik edilecek kişi önce sensin hoca. Şüphesiz ki bu değişimin baş mimarı sensin. Bu ivmede devam edersek, takım olarak uzun vadede güzel günlerin eşiğindeyiz.

GT-I9300 Tapatalk

Hocanın yorumunda bile eşitlik ve adalet var.

Karakterli hoca dediğin böyle olur. Futbolcu olsam böyle hoca için ben de koşardım.

''Pandev zaten yetenekleri tartışılmaz bir oyuncu, kadromuzda önemli bir isim olarak görülebilir ancak şu anda fizik olarak çok iyi durumda değil. Bu maçta da ona 'Burada verebildiğin kadar kendini ver, potansiyelini artırmaya çalış' demiştim. Bundan sonraki sürecin ne getireceği tabii ki belli olmaz ancak önümüzdeki maçlarda bize yardım edebilecek bir oyuncu.''

Doğru olan da bu, Pandev klasında bir oyuncudan muhakkak yaranlanmak gerekiyor. Kadroda bulunmalı hep.

Tebrik edilecek kişi önce sensin hoca. Şüphesiz ki bu değişimin baş mimarı sensin. Bu ivmede devam edersek, takım olarak uzun vadede güzel günlerin eşiğindeyiz.

GT-I9300 Tapatalk
Hocanın yorumunda bile eşitlik ve adalet var.

Karakterli hoca dediğin böyle olur. Futbolcu olsam böyle hoca için ben de koşardım.
Allah nazardan korusun !

Üst Alt