Hamzaoğlu: "Galatasaray'ı da tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki maçlarda da başarılı olurlar." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Galatasaray'ı da tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki maçlarda da başarılı olurlar."

Hamza Hamzaoğlu: "Çok disiplinli ve nasıl oynamamız gerekiyorsa öyle bir maç oynadık. Uzatmada da bunu sürdürdük. Skora da yakaladık ama futbol böyle bir şey. Son anda küçük bir konsantrasyon eksikliği gol yemenize sebep olabiliyor."

Hamza Hamzaoğlu: "Güzel bir maç oldu, izleyenlerin keyif aldığını düşünüyorum. Turu geçsek güzel olurdu ama nasip, son dakika kornerden yedik. Şansımız olsa penaltılarla da eleyebilirdik, kısmet böyleymiş demek geliyor elimizden."

Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray'ı da tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki maçlarda da başarılı olurlar."

Hamza Hamzaoğlu: "Üzüldük elendiğimiz için, son dakikada yenen golün de üzüntüsü vardı ama bu maçlar böyle. Şimdi en iyi şekilde dinleneceğiz çünkü kısa bir süre sonra maçımız var ve 120 dakika oynadık. Kupada sona kadar gitmek istiyorduk ama nasip."

Hamza hoca Marcao’ya cigersiz Umut’la mac boyu baski yapinca kilitlendik. Sergen karsisinda isimiz zor, ama tinercilere genelde sansimiz tutar.

Ben severim Hamza Hocayı. Mütevazi işinde gücünde ve genelde de başarılı bir teknik adam. Aynı sezonda üç kupa kazandırdığını da unutmayalım.

Hatası kabuğunu kıramaması, Dursun yönetimine kalkan olmaya çalışması. O dönem şuan Fatih hocanın yaptığını yapıp transfer olmazsa olmazım deseydi Bilal- Selçuk-Sneijder orta sahasından daha iyi bir üçlü kurdurabilirdi. Hakan Balta bile önlibero oynamıştı diye hatırlıyorum.

Yolu bahtı açık olsun...

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt