GSC Haber - Hamzaoğlu: "Gaziantep ve Hatayspor’un maçlarını sezon başından beri yok saymak bana daha adil bir karar gibi geliyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Hamzaoğlu: "Gaziantep ve Hatayspor’un maçlarını sezon başından beri yok saymak bana daha adil bir karar gibi geliyor"

Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray yönetimin yapmış olduğu en iyi transfer Okan Buruk transferidir. Galatasaray değerlerini bilen Galatasaraylılık ruhuyla çalışan ve Galatasaray’ı başarılı yapmaya alışık bir arkadaşım. Kendisiyle gurur duyuyorum. Başarılarından devamını diliyorum."

Hamza Hamzaoğlu: "17 Takımlı bir ligi tamamlayacaksak bu takımların aralarında oynadığı maçlar ligin şampiyonunu ve düşenini belirlemeli. Gaziantep FK ve Hatayspor’un maçlarını sezon başından beri yok saymak bana daha adil bir karar gibi geliyor."

Muslera gerçekten Galatasaray için çok şey ifade ediyor onunla beraber yaşanan şampiyonluklar ve alınan kupalarda Muslera’nın payı bir hayli fazla. Bunu kimse inkar edemez. Tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum."

danyal haber ajansı

Hamza Hamzaoğlu: "Galatasaray yönetimin yapmış olduğu en iyi transfer Okan Buruk transferidir. Galatasaray değerlerini bilen Galatasaraylılık ruhuyla çalışan ve Galatasaray’ı başarılı yapmaya alışık bir arkadaşım. Kendisiyle gurur duyuyorum. Başarılarından devamını diliyorum."

Hamza Hamzaoğlu: "17 Takımlı bir ligi tamamlayacaksak bu takımların aralarında oynadığı maçlar ligin şampiyonunu ve düşenini belirlemeli. Gaziantep FK ve Hatayspor’un maçlarını sezon başından beri yok saymak bana daha adil bir karar gibi geliyor."

fanatik
fanatik yasak

bjk ye yanlıyor.
deprem bölgesi takımlarının hakkıyla emeğiyle aldığı puanları silmek nerden bakarsan bak mallık olur. mağdur kim burada? en fazla puanı bırakan bjk mi? hadiyin ordan

Yaw oynayıp kazandığımız, oynayıp sadece bir puan aldıkları maçları yok saymak asıl adaletsiz olan şey, ben 6 gol atıp 1 yemişim. Çatır çatır oynayıp almışım. İkinci döneminde zaten biri son maç, iş oraya bile kalmayacak, rakip ile evimde nokta koyacağım en kötü, neyin kârı bu?

aoK3RLe_460svvp9.gif

Nasıl bir kafa yapısıdır bu? Neye göre yok sayacağız bu kulüpleri? Şike yapmamışlar yüz kızartıcı suç islememisler.

Hayır üstelik Galatasarayin içinden gelen biri. Düşman mısın dost musun belli değil.

Üst Alt