Hamzaoğlu: "Önceliğimiz transfer değil, mevcut oyunculardan yararlanmak" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hamzaoğlu: "Önceliğimiz transfer değil, mevcut oyunculardan yararlanmak"

6. Oldugumuz sezon hamza takimin basinda olsaydi ligi ilk 3 te bitirmisti

Yazdigim gibi kurdugu kisitli kadro ile sadece kendisi basarili olabilir,bursa'yi biraktiginda takim 6. Siradaydi son hafta küme düsmekten kurtuldu bursa

Istikrarli bir sekilde takimin basinda kalacaksa Hamzaoglu gibi bir hoca her takima lazim cünkü adam harcama yapmadan bir sekilde basarili oluyor

Kutun dolmuş.

Herif mazoşişt bir kere. Zevk alıyor kalitesiz kadrolarla maçlara çıkıp acılar içinde kalmaya.

Ezik çocuk mazlum mütevazı insan ayaklarına yatacağım diye kendi ayağına sıktı gerizekalı.

Ben elimdekiler ile de yetirinim kafası bitirdi bu malı. Tam bir manyak. Allah belasını versin.

sent via GSC

Taktik olarak da bomboş bir herif Fener maçını Başak maçını hatırlayın.Onlarca pozisyon vererek kazandığımız maçları hatırlayın. Stancu boş bulunmasa evimizdeki Gençler maçı bile puan kaybı olacaktı müthiş taktisyen sayesinde.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tudor'lu deplasmanlarda bile Hamza'lı zamanlar kadar acı çekmiyorduk oyun olarak. Bir şekilde kazanıyordu ama takım. "İçimizden hallederiz" olayını o dönem politik olarak kullandığını düşünmüştüm ama benim saflığımmış. Nasıl bir çapsız olduğunu ilk transfer döneminde belli etti. Takımın kabuk değiştirmesi zaruriyken hiçbir hamle yapılmadı üstüne kendi çöpleriyle doldurdu takımı. Dursun ile birlikte bu duruma gelmemizin baş mimarlarından. Umarım bir daha kulübün yakınından bile geçmez kripto fenerli.

Herif mazoşişt bir kere. Zevk alıyor kalitesiz kadrolarla maçlara çıkıp acılar içinde kalmaya.

Ezik çocuk mazlum mütevazı insan ayaklarına yatacağım diye kendi ayağına sıktı gerizekalı.

Ben elimdekiler ile de yetirinim kafası bitirdi bu malı. Tam bir manyak. Allah belasını versin.

sent via GSC

Hocam bu nasıl cümle karnıma ağrılar girdi :D . Müthiş tanımlamışsın.

alt ligden geldigi icin ya da gekas bilal fln gibi adamlarla calistigi icin bana verilen her kadroyu oynatirim havasina girdigi bir gercek -bilhassa sampiyonluktan sonra. LAKIN bizdeki kadro kurulusu ve transfer hususundaki sikintilarin cogunlugu bu adama degil de yonetime yuklenmelidir diye de dusunuyorum. herif sadece kendince kadrodaki topculara hava vermeye calisiyordu (ftnin de yaptigi gibi)

alt ligden geldigi icin ya da gekas bilal fln gibi adamlarla calistigi icin bana verilen her kadroyu oynatirim havasina girdigi bir gercek -bilhassa sampiyonluktan sonra. LAKIN bizdeki kadro kurulusu ve transfer hususundaki sikintilarin cogunlugu bu adama degil de yonetime yuklenmelidir diye de dusunuyorum. herif sadece kendince kadrodaki topculara hava vermeye calisiyordu (ftnin de yaptigi gibi)

Daha önce de dediğim gibi,Fatih hoca gibi agresif olsa mülayim sakin bir kişilik olmasa,bu kadar da yerli takıntısı olmasa aslında alıp yürürdü oradan.

Dönüp dolaşıp bu adama kin kusmak, bardağın boş olan kısmına bak yersiz. Kendisini Galatasaray gibi bir takımı çalıştıracak bilgi ve birikime sahip değildir ancak görev aldığı kısa süreli zarfta 3 kupa kazandırmıştır. Aralarının iyi olmadığı söylenen Sneijder bile Hamza Hamzaoğlu döneminde müthiş bir performans sergilemiştir.

Sonuc olarak kisitli kadrolarla para harcamadan basarili oldu

Harcama yapmamasi mental veya vizyon eksikligi olabilir belki ama 30-40 milyon harcayan Mancini veya 10-15 milyon harcayan Prandelli'nin cöplerini göndermek icin zorlandik bunlari unutmamak lazim

Hamzaoglu döneminde alinan Bilal jem podolski grosskreutz jose ve carole gibi oyuncularin tamami kulubu zorlamadan hatta bazilari para kazandirarak gittiler

hamza buyuk/yabanci oyuncu istemedi

cunku yonetemezdi

bu sebeple de transferi minimum da tutmak istedi

dursun icin de boyle 1 adam bulunmaz nimetti

transfer istemeyen 1 hoca

Üst Alt