Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

Cevap: Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik?

elano.png

Şu herifin resmini koyup insanların sinirlerini bozmayın.

Misimoviç , Elano ve Keita gittiğine çok üzüldüğüm oyuncular oldu.İyidiler kötüydüler orası tartışılır ama ben gitmelerini istemiyordum.

İlic

Lincoln

Misimovic

Ama en önemlisi tartışmasız Lincoln'dür. Hala çok sinirlerim bozuk, bu adam Türkiye'ye gelmiş en büyük yetenekti Hagi'den sonra. Tabi Keita'nın da 200.000€ kâr için satılması da apayrı bir skandaldır. ASY oyuncusu diyenler bol bol kına yakmıştır şüphem yok.

Konu ''Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik''

Yani ''Kulubün Kıymetini Bilmeyenler'' değil.

İkinci başlık olsaydı;

Arda

Elano gibi para takıntısı olanlar yazılabilirdi çok rahat. Hatta düşünmüyor değilim, Arda'ya 50.000$ toplayıp verebiliriz tüm Galatasaray taraftarları olarak.

Frank Ribery

Cassio de Souza Soares Lincoln

Abdul Kader Keita

Zvjezdan Misimović

Giovanni Dos Santos

Konu ''Hangi Futbolcunun Kıymetini Bilemedik''

Yani ''Kulubün Kıymetini Bilmeyenler'' değil.

İkinci başlık olsaydı;

Arda

Elano gibi para takıntısı olanlar yazılabilirdi çok rahat. Hatta düşünmüyor değilim, Arda'ya 50.000$ toplayıp verebiliriz tüm Galatasaray taraftarları olarak.

Ben Elano'nun doğru oynatılmadığını düşünüyorum. Ayrıca çok ters bi zamanda transfer edildi Elano açısından. Adam futbola küsmüş, Brezilya'da yeniden doğmak istiyorken teklif götürdük, e az para da değildi doğal olarak kabul etti. Yine de Elano'nun değerlendirilemediğini düşünüyorum. Zaten Arda Elano'nun gitmesindeki bir başka etkendi.

SASA İLİÇ ve ne kadar çenesini tutmayı bir türlü beceremediysede necati ateş

hangi futbolcunun kıymetini bildik sorusuna cevap verirsek hangilerinin kıymetini bilmediğimiz netleşir.

lincoln. aslında o da bizim kıymetimizi bilemedi ama bence dünyanın en teknik oyuncularından biri.

Üst Alt